Disco ile Tanışma Gezisi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MBA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,885

Etiketler

Ynt: Disco ile Tanışma Gezisi...

Aracınız hayırlı olsun
ilk günden böyle zorladığınıza göre vay o aracın haline

MG51' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun
ilk günden böyle zorladığınıza göre vay o aracın haline

Bugün ön tamponu dağıttık...
Henüz başlanmadı modifiye işlemleri... Şimdilik, ön tampon dağıldı, arka tampon havaya bakıyor, kaput ve kapılarda acayip çizikler var...yerinden çıkıp duran far ve kırılan arka sinyalden bahsetmiyorum bile...Sağ kapılarda da,yan yatmaya bağlı hafif göçükler... Bu hafta sonu da Katırlı dağı var planda.... Bakalım modifiyeden önce tek parça tutabilecekmiyiz discoyu...

E kullanmak için aldık...Şehirde kullanmak da değildi plan... Disconun hakkını vermek lazım di mi... Lastiklerimiz uygun değil diye şimdilik uslu duruyoruz...Asıl eğlence lastikler değişince....

MBA' Alıntı:
Bugün ön tamponu dağıttık...
Henüz başlanmadı modifiye işlemleri... Şimdilik, ön tampon dağıldı, arka tampon havaya bakıyor, kaput ve kapılarda acayip çizikler var...yerinden çıkıp duran far ve kırılan arka sinyalden bahsetmiyorum bile...Sağ kapılarda da,yan yatmaya bağlı hafif göçükler... Bu hafta sonu da Katırlı dağı var planda.... Bakalım modifiyeden önce tek parça tutabilecekmiyiz discoyu...

E kullanmak için aldık...Şehirde kullanmak da değildi plan... Disconun hakkını vermek lazım di mi... Lastiklerimiz uygun değil diye şimdilik uslu duruyoruz...Asıl eğlence lastikler değişince....

kapıların çökmemesi için yan bar yaptırmanız iyi olur :smiley: kanallı yerde bayağı koruyor benim yan bar eğildi ama kapı kurtuldu

nerdeyse yan yaticakmis , aman dikkat edin. zor yan yatar bunlar ama bazen sandigimizdan kolay da yatabilirler.

Yan bar da olucak, liste kabarık da, vakit yok... Bugün tampon dağılınca, ona bari başlayalım dedik, Usta su kaynattı...Ona uyan tarih bize uymuyor, bize uyan ona... Aklımızdakini yapacak, nazımızı çekecek, bozup bozup yapacak başka adam da yok...Denk gelene kadar, uslu uslu ::smiley: ::smiley: takılmaya çalışıyoruz.... Sırf bu yüzden lastikleri takmıyoruz... Bir miktar frenliyor hiç olmazsa... Şimdi buraya yazınca kendim de inanmadım ya... Bugün battığımız yerden çeken traktörcü, abi ben 4x4 traktörle geçemiyorum oradan, bu lastiklerle ne işiniz var dedi...

MBA' Alıntı:
Yan bar da olucak, liste kabarık da, vakit yok... Bugün tampon dağılınca, ona bari başlayalım dedik, Usta su kaynattı...Ona uyan tarih bize uymuyor, bize uyan ona... Aklımızdakini yapacak, nazımızı çekecek, bozup bozup yapacak başka adam da yok...Denk gelene kadar, uslu uslu ::smiley: ::smiley: takılmaya çalışıyoruz.... Sırf bu yüzden lastikleri takmıyoruz... Bir miktar frenliyor hiç olmazsa... Şimdi buraya yazınca kendim de inanmadım ya... Bugün battığımız yerden çeken traktörcü, abi ben 4x4 traktörle geçemiyorum oradan, bu lastiklerle ne işiniz var dedi...

hazır britpart ön tanpon var ondan taksınıza yapma tanpon hem zaman hemde yapanın ustalığına bağlı halbuki bu orjinal vede fiyatıda makul :smiley:

İstediğimiz bazı özellikler var.Hazır alacaklarımız tatmin etmeyecek.Biraz araştırdık, alıp üzerinde oynamak ,yapmaktan daha zor.Ustaya güvenmekle birlikte, elimizde kullanabileceğimiz sanayi ekipmanı da var. Birazda seviyoruz , böyle işlerle oynamayı...Tamponlar, çeki demiri, spacerlar, yay bağlantı aparatları, sepet gibi seyleri, kendimiz yapıcaz...

MBA' Alıntı:
İstediğimiz bazı özellikler var.Hazır alacaklarımız tatmin etmeyecek.Biraz araştırdık, alıp üzerinde oynamak ,yapmaktan daha zor.Ustaya güvenmekle birlikte, elimizde kullanabileceğimiz sanayi ekipmanı da var. Birazda seviyoruz , böyle işlerle oynamayı...Tamponlar, çeki demiri, spacerlar, yay bağlantı aparatları, sepet gibi seyleri, kendimiz yapıcaz...

kolay gelsin :smiley:

Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Ben de bursadayım. Hatta ben de Disco I aldım. Ama tdi aldım. Bakalım yavaş yavaş ben de dağa çıkacağım. Bol çamurlu günler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR