Düzce Off-Road Team

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DÜZCE OFFROAD TEAM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 357
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,921
Ynt: Düzce Off-Road Team

iki kapı çok az bence onlarıda geçiş noktası en zor yerlere koymuşsunuzdur zaten ;D takılan çok olursa onlarda iptal olur :D yine herkes tamgaz devam anlaşılan.

Etiketler

drhüsnü' Alıntı:
iki kapı çok az bence onlarıda geçiş noktası en zor yerlere koymuşsunuzdur zaten ;D takılan çok olursa onlarda iptal olur :D yine herkes tamgaz devam anlaşılan.
Hüsnü bey kapılarla ilgili tam bir kesinlik yok çünkü zemin gerçekten çok bozuk o yüzden onu bir iki güne dahada netleştiricez havalar biraz düzelsin zemin biraz düzelir diye umuyoruz ama şu bi kesin kapı çezaları bu sefer kesinlikle uygulanıcaktır geçen seferki karışıklık olmayacak bu sefer görüşmek üzere.

geçen seferkinde karışıklık olsada sizlerin iyi niyeti ve anlayışıyla problem olmadı zaten.bu yaklaşımınıza tecrübede ekleniyor her şeyin daha güzel olacağına eminim. bir aksillik olmazsa cuma günü ordayız zonoff un ön gurubu olarak cumarteside tüm kulüp orda olacak.görüşmek dileğiyle kolay gelsin.

kapı cezaları kapıyı ezersen olur bu tr şampiyonasındada öyle teker üzerinden geçerse ceza veriyolar.kaportanın deymesiyle cezamı olur muş.zaten engeller çok ağırdı yörük yaylasında önemli olan oradan geçebilmek birde kapı mı düşüneceğiz.ben 39. araç olarak gece etabında takılmadan geçtim.çok zor yerlerde geçerken kapıya deymek kusur olmamalı.kapı atlayana geçemeyene çekilene ceza olmalı diye düşünüyorum.

kapı devrilmeden ceza verilmeyebilir.düzenleyenlerin belirleyecekleri bir durumdur bu.ama sadece gecebilelim kapı olmasın dersek offroad yarışması yapmış olmayız.offroad yarışlarında hız kadar dikkatlide geçmek esastır. amatörüde,ulusalıda,mahalliside bu şekilde yapılır.

o zaman kapıları engelin dibine koymamalıyız kapıya çarpan yoldan çıkıp yine çarpıyo zaten .araç sağa sola yatarken tavan kısmı kapıyo çarpıyosa pilot ne yapsın bu konu dikkatli olmak konusundan ayrılıyor.

cj5amc79' Alıntı:
o zaman kapıları engelin dibine koymamalıyız kapıya çarpan yoldan çıkıp yine çarpıyo zaten .araç sağa sola yatarken tavan kısmı kapıyo çarpıyosa pilot ne yapsın bu konu dikkatli olmak konusundan ayrılıyor.
Kapı koymanın bi amcıda şudur kapının bulunduğu yerdeki engelin içinden geçmektir yoksa kapı olmazsa çoğu pilot kenarından yada düzgün bir yer bulup geçiyor buda haksızlıklara yol açıyor. gelelim diğer konuya tabiki araçın kayması durumunda yapıcak pek bişey yok, biz cezaları araç kapıya dokununca zaten vermiyoruz araç kapıyı yamultursa yada üzerinden geçerse veriyoruz kapı off road'tın temel esaslarındandır bunu unutmayalım çünki bizim yaptıgımız bir oyun bunun içindede sadece bir kapı kuralı var bunada uyalım arkadaşlar görüşmek üzere.

1. Mert Birincioğlu
2. Bircan Yarıcı
3. KOZOFFCelal EKSİLMEZ
4. KOZOFFMustafa UZAVCI
5. KOZOFFYunus YILMAZ
6. KOZOFFSelim ENDER
7. Aycan ÖZEN
8. Şener ŞEN
9. Haluk YILMAZ
10. Hüseyin memioğlu
11. Tolga Feyyaz ÇÖMLEKÇİOĞLU
12. A.Kadir Kuzu
13. Mustafa Yetkin
14. Niyazi Atasoy
15. Hasan Tarhan
16. Mehmet Ayaz
17. ANKARA - Hamdi Tekmen
18. ANKARA - Murat BALCI
19. ANKARA - Metin Özel
20. ANKARA - Fatih Yıldırım
21. ANKARA - Mehmet (Kalıpcı)
22. ANKARA - Hüseyin Tiskeli
23. ANKARA - Alfonse ALP
24. ANKARA – Sefer
25. ANKARA – Serkan
26. ANKARA - Amir
27. ANKARA – Selim
28. ANKARA – Erhan
29. ANKARA – Tuncer
30. ANKARA – Suat G.
31. Beyoff Nurullah Ateş
32. Beyoff Zafer Togay (Başkan Yrd.)
33. Beyoff Volkan Bayraktar (Başkan)
34. Beyoff Okan Bayraktar
35. Beyoff Mesut Kılıçaslan (Koordinatör)
36. Beyoff Misafir hasan ermagan ( bir aksilikçıkmaz ise )
37. Beyoff Misafir
38. Beyoff Misafir
39. Şamil Seçgin (vitarajan) Düzce/Adapazarı
40. KOZOFF-Zafer GÜNDOĞDU
41. KOZOFF-Tarık KIR
42. KOZOFF-Hasan YILMAZ
43. KOZOFF-Yücel ÖZTÜRK
44. KOZOFF-İsmail KILINÇ
45. KOZOFF-Faruk KIR
46. KOZOFF-Ali ÖZDEMİR
47. KOZOFF-Sezai Usta
48. KOZOFF-Hasan GÜMÜŞ
49. KOZOFF-Ümit ÖCAL
50. KOZOFF-Hakan GÜMÜŞ ...
51. Özgür Tan- Sakarya Pajero 93
52. Ömer Faruk- Tan Sakarya
53. Müfit Ayaz -Sakarya
54. Ahmet Ünlü -Sakarya
55. Zeki Karaçaylı- Sakarya
56. İsmail Plak Sakarya
57. DOSOD- düzce off road team
58. Mustafa Karahasanoğlu - İstanbul - bağımsız,müstakil offroadçu :smiley:

Bu arada bayanlar klasmanı yaptık kaç kişi katılacak bir görelim eğer bir tek Bircan hanım katılacaksa
o zaten erkeklerin üstesinden geliyor. Varmı ben değil eşim yarışacak diyen arkadaşlar

mümkünse ben iki klasmandada yarışmak isterim:smiley: tek araç la olmaz derseniz 2 . aracıda getireceğim ona göre:smiley: şaka bi yana bayanlar klasmanı olabilmesi için aynı aracın 2 yarısta da yarısabilmesi lazım diye düşünüyorum...

bircanefe' Alıntı:
mümkünse ben iki klasmandada yarışmak isterim:smiley: tek araç la olmaz derseniz 2 . aracıda getireceğim ona göre:smiley: şaka bi yana bayanlar klasmanı olabilmesi için aynı aracın 2 yarısta da yarısabilmesi lazım diye düşünüyorum...
Yakışır benim hocama her türlü ekip ve ekipman teknik personel emrinize amadedir..

Birde geçen ay yapılan etkinlik görüntülerine ihtiyacım var çünkü sürekli koşuşturmaktan buna fırsat bulamadım
sizlerden ricam gelirken bir cd yapıp bana teslim etmeniz fakat orjinal boyutları ile olursa sevinirim çünkü toplantılarda
sunumda kullanacağım şimdiden ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ HAİN TERÖRİSLERİN YAPTIKLARI BU VAHŞETİ TÜM OFF ROAD CAMİASI OLARAK ŞİDDETLE KINIYORUM , ONLAR NE YAPARSA YAPSIN BU TOPRAKLARDA ONLARIN YERİ OLMADIĞINI ANLATABİLMEK İÇİN HEMDE DUYGULARIMIZI VE TEPKİLERİMİZİ BELİRTMEK İÇİN BEN ŞAHSIM ADINA ETKİNLİĞE KATILAN TÜM ARKADAŞLARDAN ÇOK ÇOK RİCA EDİYORUM ARAÇLARINIZA KÜÇÜKDE OLSA ŞANLI BAYRAĞIMIZI TAKIP ETKİNLİĞE BU ŞEKİLDE KATILMANIZI İSTİCEM BİZLERDE ACIMIZI BU ŞEKİLDE PAYLAŞALIM HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGILARIMLA ZAFER ALTINIŞIK.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.