Forclaz Mt500 Xl Model Uyku Tulumu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Utku Şaybakhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 871

Utku Şaybakhan

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Merhabalar arkadaşlar. Başlıkta bahsettiğim mt 500 5 derece uyku tulumunu 2.el güzel bir fiyata buldum fakat XL modeli ve ben 176 cm boyundayım. İzmir ve çevresinde kullanıcam yüksek irtifada kullanıcağımı düşünmüyorum. Genelde büyük tulumlara kıyafetleri ve sıcak su torbası koyarsan ısınırsın yazılıyor ama kararsız kaldım. Sizce Xl olması çok büyük sorun çıkarır mı? Teşekkürler.
 

Etiketler
büyük
Utku bey merhaba, aynı ürünü geçen hafta ben aldım. Bir kez faaliyette kullandım ancak boyum 1.90 olmasına rağmen L boy bana yetti denilebilir. Size XL’ nin fazla geleceğini düşünüyorum. Mt500 sarı renk L beden elimde mevcut ve bir defa kullandım. İsterseniz fotoğraflarını size atmam için benimle whatsapptan iletişime geçebilirsiniz. Değişim yapılabilir sizin ürününüz daha eski olsa da. Biraz daha büyük olması göz çıkarmaz ama L bile bana geldiyse, size XL büyük gelebilir ve ısınmakta problem yaşayabilirsiniz. İzmir’deyim. İletişimde kalalım.

05417471466-Furkan
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst