Gezdik, Eğlendik.. (20131110)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,170

Etiketler

Ynt: Gezdik, Eğlendik.. (20131110)

Merhaba,

Organizasyonda emeği geçen herkese en başta grubumuzun liderliğini yapan başta Adem ve Hakan Bey' lere teşekkür ederim. Çok keyifli bir tur oldu. Birçok kişinin böyle bir organizasyona ilk katılımıydı. Elbette çok deneyimli arkadaşlarımız da vardı onların da desteğiyle sorunsuz döndük.

Diğer organizasyonlarda görüşmek dileğiyle.

Toros Utku

Marmara gezilerini takibe devam o halde.. Bizim arkadaşlarımız Hudoff Off Road Club ismi ve imzası ile yazmakta. 24 Kasım buluşmasında bir mani çıkmaz ise bulunacağız. Bu tür buluşma ve yarışmalarda fırsat bulur isek, buluşma mekanından çok uzaklaşmadan, civarı keşfetme adına 1, 1.5 saatlik ufak turlar atmaktayız. Sonraki haftalarda yine usta abilerimizin önderliğinde, biz yenilerin hevesi ve onların tecrüberi ile, daha güzel gezilerimiz olacaktır. Bu geziye katılan tüm arkadaşlarımızı orada da görmek isteriz..

güzel gezi olmuş tebrikler
şu hudoff
mükemmel bir isim olmuş :D

Harika bir gezi oldu.emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkur ediyorum.ilk defa böyle bir geziye katıldım ve disco 2 kullanıcısıyım. off road için ekstra bır donanım olmamasına ragmen acaıp keyıf aldım.günlük hayattan kendını soyutlayıp doğayı ,arkadaşlığı yardımlaşmayı,sabretmeyı ,ekıp ruhunu.çılgınlığı :smiley: gördüm.katılım için teredduttte kalanlar hiç düşünmeyin 4x4 lerınızle avm lerde 1 hafta fınk atmayın olsun bıtsın.altınızdakının kıymetını verdıgınız parayı nasıl hakettıgını görün.ben artık her organızasyonda varım.tüm arkadaşlara selam ve sevgilerle

possession' Alıntı:
Harika bir gezi oldu.emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkur ediyorum.ilk defa böyle bir geziye katıldım ve disco 2 kullanıcısıyım. off road için ekstra bır donanım olmamasına ragmen acaıp keyıf aldım.günlük hayattan kendını soyutlayıp doğayı ,arkadaşlığı yardımlaşmayı,sabretmeyı ,ekıp ruhunu.çılgınlığı :smiley: gördüm.katılım için teredduttte kalanlar hiç düşünmeyin 4x4 lerınızle avm lerde 1 hafta fınk atmayın olsun bıtsın.altınızdakının kıymetını verdıgınız parayı nasıl hakettıgını görün.ben artık her organızasyonda varım.tüm arkadaşlara selam ve sevgilerle
:smiley:

Dinçer tişört ve sticker leri meakla bekliyorum :eek:

lynx255' Alıntı:
Marmara gezilerini takibe devam o halde.. Bizim arkadaşlarımız Hudoff Off Road Club ismi ve imzası ile yazmakta. 24 Kasım buluşmasında bir mani çıkmaz ise bulunacağız. Bu tür buluşma ve yarışmalarda fırsat bulur isek, buluşma mekanından çok uzaklaşmadan, civarı keşfetme adına 1, 1.5 saatlik ufak turlar atmaktayız. Sonraki haftalarda yine usta abilerimizin önderliğinde, biz yenilerin hevesi ve onların tecrüberi ile, daha güzel gezilerimiz olacaktır. Bu geziye katılan tüm arkadaşlarımızı orada da görmek isteriz..
Aynen katılıyorum bekleriz :smiley: :smiley:

HASAN_5434' Alıntı:
bizde merakla bekliyoruz abi ama en çok di,nçer heycanlandırıyor bizi ;D
Estagfurullah Hasan'ım senin heyecanın kendinden, bunu hepimiz biliyor ve takdir ediyoruz..
;D ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR