Gezenbilir 1. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Eylül 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,648
Ynt: Gezenbilir Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Eylül 2007)

Evet Mustafa döktürmüşsün hepsi cok güzel...
Ve sanırım herkesde en fazla 15-20 cm sol yada sağdan cekilmiş hemen hemen aynı kareler mevcut...
Yorgunluğunu atabilen var mı? Ben hala cok yorgunum da :D

Etiketler

inanılmaz bir gece geçirmişsiniz. gelemediğim aranızda olamadığım için zaten üzülen ben, şu an kahroluyorum :'(
siz o fotoğrafları çekerken, ben -ne yazık ki- arapça metin çözümlemeye çalışıyordum off 000ff :-\
neyse geçene üzülürek vakit kaybetmek yerine, bir daha yaptığınız benzer bir etkinlikte size katılabilmeye fırsat bulabilmek için dua etmeye başlasam daha iyi olur :D

bu arada fotoğraf ekleyen arkadaşları tebrik etmek istiyorum hepsi muhteşem fotoğraflar ;)

harika fotoğraflar güzel bir gezi olmuş çekenlerin ellerine sağlık

Seninkiler de süper olmuş Derya, özellikle Barbaros Hayrettin Paşa iskelesini LCD'den de hatırlıyorum ki..

Ben bakamadım bilgisayarda henüz ama klasik bir fotoğraf Flickr'da "explore" a bile girdi. Onu buraya da ekleyeyim.

P1230823 1

gelemediğime çok üzüldüm doğrusu. uzun süredir var olan bel ağrılarım o günde tuttu malesef. netice olarak güzel bir gece olmuş darısı biz kaçıranların başına.

düzenleyenlere teşekkürler

çok güzel fotoğraflar var

Herkese Merhabalar, doğrusu ben daha yeni yeni kendime gelebiliyorum.. Hernekadar sabahlayabileceğime kendim bile inanmazken bu değişik deneyimi yaşayanların arasında olmanın gururunu ve keyfini yaşıyorum. Öyle hoşuma gitti ki.. Bir sonrakini kaldığımız yerden devam edelim derim.. Yani Ortaköyde buluşup gündoğumunu yakalayabileceğimiz noktaya kadar.. Böyle böyle garipçe köyüne de varırız belki.. pazar sabah kahvaltısını orda yapmayı çok isterim doğrusu:smiley:) Ortaköyde farkettim ki merceğin önünde kocaman bir leke varmış fotoğrafların hepsinde de sırıtıyor malesef.. eh bu da bana ders olsun.. bi dahaki sefere dikkat ederim:smiley:) Paylaşılan Fotoğraflar için de teşekkürler çok güzel başarılı kareler.. kendim olanı ayrıca beğendim olmadığım halde profesyonel fotoğrafçı gibi göstermiş beni:smiley:)
Bir sonraki fotoğraf etkinliğinde görüşmek üzere, Hoşcakalın:smiley:

Behiye gerçekten çok güzel fikir
bir gece de Ortaköy den başlayıp geidebilidiğimiz yere kadar gideriz güneş doğana kadar
sonra da o noktadan başlarız öylee devam ederiz :smiley:

YAPIN ORGANİZASYONU İŞTİRAKEDELİM :D ...

jbb' Alıntı:
Behiye gerçekten çok güzel fikir
bir gece de Ortaköy den başlayıp geidebilidiğimiz yere kadar gideriz güneş doğana kadar
sonra da o noktadan başlarız öylee devam ederiz :smiley:

Valla Behiye ve bazı arkadaşlar sabaha doğru vazgeçiyorlardı harap ve bitap düşmüş vaziyette. Direttim: Ben bu kadar sabrettim güneşin doğuşunu da görücem arkadaş dedim! Azmin zaferi oldu :smiley:

Amma iyi fikir bu da! Yapalım.

Evet Canercim, biliyorum benim güneş 6:51 de doğuyor!! 6:51; 6:51 telkinimle gidenler olmuştu, ben kalmıştım.. ne komik:smiley:) direttiğin için teşekkürler..

Behiye süper bir fikir...
Gercekten en son Garipçe yi bulana kadar yapalım bu geziyi...Zaten İstanbul Garipçe de bitiyor, oradan sonra yol yok :smiley: bitirelim İstanbul'u ;)

Ben bizim oradaki lokantayı da ayarlarım, denize karşı açık büfe kahvaltıyla bititiririz günü...
Evet evet bunu mutlaka yapalım...Hele o ormanın içinde sabahın ilk ışıklarıyla yürüdüğümüzü düşünemiyorum...muhteşem olur...
Mümkünse bayramdan sonra olsun lütfen...
Oruc tutarken sabah kahvaltısı yapamayacak olanlarımız var...

aura' Alıntı:
Mümkünse bayramdan sonra olsun lütfen...
Oruc tutarken sabah kahvaltısı yapamayacak olanlarımız var...

Deryacım,sana katılmamak mümkün değil, bayramdan sonra olsun kesinlikle :D
Ayrıca, garipçeyi de özledim 8)

merhaba.. bu güzel aktiviteye devam edilme isteğine çok sevindim.. inş. garipçe köyünde kahvaltı etmeyi başarabiliriz.. bunun için tempolu yürümek, ekip organizasyonu üzerinede çalışalım derim:smiley:) daha hızlı seyretmek için, bisikletli ve de motorize ekipleri de aramıza katabiliriz hatta:smiley:) bana buraya fotoğraf yüklemek çok zahmetli geliyor.. umarım picasaya yüklediklerimi görebilirsiniz.
aşağıdaki linki tıklarsanız yada adres satırınıza kopyalarsanız bi umut görebilirsiniz.
http://picasaweb.google.com.tr/b6h1y6/070929geceistanbul

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

SON KONULAR

Geri