Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Göleti Off-Road Etkinliği (15 Şubat 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 575
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,293
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Göleti Off-Road Etkinliği (15 Şubat 2009)

evet satmak istiyorum, aslında çok seviyorum ama bana biraz daha büyük bir araç lazım hemde kapalı bir araç.
,

Etiketler

Senide Suzikici yapacağız gibi desene :smiley: Şaka bir yana eğer Suzuki seçeneklerin arasındaysa istediğin zaman benim aracı kullanıp bir fikir sahibi olabilirsin,telefonum Ahmet abide var ne zaman istersen ara.

tamam çok teşekkür ederim
kendim için emin değilim ama iki arkadaşıma kesin almak istiyoruz.
kesinleştiği zaman sizden yardım istiycem

Tabii ne zaman istersen seve seve yardımcı olurum.

Hepinize merhabalar :smiley:

Bolu Aladağlar Kartalkaya Kış Kampından biraz önce döndüm döndüm, muhteşem bir etkinlik, muhteşem bir mekan ve muhteşem aktiviteler, sizlerinde benimle birlikte olmanızı çok isterdim, ama sanırım oraya Ankara Grubu olarak gitmemiz gerekiyor en kısa zamanda...

Evet Zerrin kar kalkmadan mutlaka yapmalıyız bunu..

Eren çok kötü kaçırdın , ama en kısa zamanda duyuruyu açacağım arkadaşlar, fotoğraflar yüklenmeye başlasın, göreceksiniz, gerçekten tadı damağımda kaldı....

Ya sorma bu hafta araba çıkar çıkmaz motoru açmaya Boluya gideceğim acaip aklım kaldı valla.. O kar altında bir mangal yapıp gelmem farz oldu.

Sabırlı ol Eren, Mart ayı içinde organizasyon hazırlığı yapıyorum, hep birlikte gidiyoruz oraya :smiley:

Hoşbuldum şekercim :smiley:

ben yine güzel bir etkinlik kaçırmışım
ama gelmem çok zordu zaten. umarım mart ayı içindekine katılabilirim

Kişisel galerimdede sizlerle paylaştığım İki kare daha. Daha önce bu başlığa normal hallerinide eklemiştim. Görmiyenler için yeni. Görenler için ise pişti.

IMG 2719ss

DynamicPhoto HDR Trial www.mediachance.com

IMG 2746s

DynamicPhoto HDR Trial www.mediachance.com

Makinelerdeki son kare ve videoları görelim artık. Ara çok acılmadan :smiley:

Evet Zerrin bizde Ankara grubu olarak bi Bolu kampı yapalım...

Yapın yapın,ben antrenmansızlıkdan Zerrini trekingden erken döndürdüm.Maşallah tavşan gibi bıraksak bütün Boluyu dolaşacaktı.Gece yürüyüşü bile yaptı. ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri