Gezenbilir Hatay Grubu; İskenderun Madenli Çamurda Dans (20 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nev Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,364
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; İskenderun Madenli Çamurda Dans (20 Aralık 2010)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

PC195884

PC195885

PC195886

PC195887

PC195888

Etiketler

Gruptakiler

1-Menderes Şereflişan(Land Rower III-İskenderun)
2-Erdinç Ediboğlu cp. Yılmaz Altunay (Ford Ranger-Antakya)
3-Nevzat Bozkurt cp. Berkman Bozkurt(Suziki Vitara-iskenderun)
4-Mevlüt Duman ve Ailesi(Mitsubishi Pajero-Antakya)
5-Feridun Mursaloğlu(Ford Ranger-Reyhanlı)
6-Mehmet Çankaya ve Ailesi(Jeep Cherekoe-Antakya)
7-Hasan Çolakefe Ve Ailesi(Suziki Jimny-Reyhanlı)

gezi süperdi menderes hocaya ve erdinç abiye sonsuz teşekkür :smiley:

Arkadaslar süperseniz paylasım için tskler gorusmek dilegiyle..

Oldukça zor bir parkurda eğlenceli bir gezi olmuş. İskenderun ekibinin organize ettiği gezilerin hepsi böyle ise BENİM katılMAmam herkes için daha hayılrı olur gibi görünüyor ;D Aksi takdirde parkur boyunca sürekli beni çamurdan, balçıktan çekip çıkarmak zorunda kalacağınızdan muhtemelen gün biter, parkur tamamlanamaz, ayak bağı olurum ;D

BRAVEHEART' Alıntı:
Oldukça zor bir parkurda eğlenceli bir gezi olmuş. İskenderun ekibinin organize ettiği gezilerin hepsi böyle ise BENİM katılMAmam herkes için daha hayılrı olur gibi görünüyor ;D Aksi takdirde parkur boyunca sürekli beni çamurdan, balçıktan çekip çıkarmak zorunda kalacağınızdan muhtemelen gün biter, parkur tamamlanamaz, ayak bağı olurum ;D

Ayak bağı olmadığınızı düşünüyorum ayrıca ayak bağıyım diye ısrar ediyorsanız biz ayak bağlarımızdan memnunuz :D

Gruptakiler

1-Menderes Şereflişan (Land Rower III-İskenderun)
2-Erdinç Ediboğlu ve Yılmaz Altunay (Ford Ranger-Antakya)
3-Nevzat Bozkurt ve Berkman Bozkurt(Suzuki Vitara-İskenderun)
4-Mevlüt Duman ve Eşi (Mitsubishi Pajero-Antakya)
5-Feridun Bahadırlı (Ford Ranger-Reyhanlı)
6-Mustafa, Emincan Çalgın ve Paşa (Jeep Cherekoe-Antakya)
7-Hasan Çolakefe ve Ailesi(Suzuki Jimny-Reyhanlı)

Grupta katılan herkese, Menderes Hoca'ma böyle bir parkur hazırladığı için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca ko-pilot Yılmaz Kardeşimize de araç kurtarmada gayet aktif olan arkadaşlardan biri olduğu için teşekkür ederim.

Ne kadar güzel olursa olsun gördüğüm bir filmi bir kez daha görmek istemeyenlerden biriyim. Fakat bu filmi her yıl bir kaç kez görmek isterim ;D
İyi bir tecrübe oldu. Çamuruda nasılda özlemişiz.

Bu sabah üç oto yıkamacısı aracı çevirdi. Dördüncü arabanın içini görünce çevirdi. Beşincisi 35 TL para istedi, anlaştık. Aracı almaya gittiğimde 60 TL para istedi. 45 TL'de anlaştık :D

Arkadaşlar yakında güneşli havalar geliyor. Kisecik üzerinden Arsuz'a gitmek için bir fırsat olabllir. Erken bir saatte Kisecik üzerinden Hacıahmetli'ye gidelim ve bu çamur parkuru tekrarlayalım derim. Ne dersiniz?

reel eksen' Alıntı:
Grupta katılan herkese, Menderes Hoca'ma böyle bir parkur hazırladığı için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca ko-pilot Yılmaz Kardeşimize de araç kurtarmada gayet aktif olan arkadaşlardan biri olduğu için teşekkür ederim.

Ne kadar güzel olursa olsun gördüğüm bir filmi bir kez daha görmek istemeyenlerden biriyim. Fakat bu filmi her yıl bir kaç kez görmek isterim ;D
İyi bir tecrübe oldu. Çamuruda nasılda özlemişiz.

Bu sabah üç oto yıkamacısı aracı çevirdi. Dördüncü arabanın içini görünce çevirdi. Beşincisi 35 TL para istedi, anlaştık. Aracı almaya gittiğimde 60 TL para istedi. 45 TL'de anlaştık :D

Arkadaşlar yakında güneşli havalar geliyor. Kisecik üzerinden Arsuz'a gitmek için bir fırsat olabllir. Erken bir saatte Kisecik üzerinden Hacıahmetli'ye gidelim ve bu çamur parkuru tekrarlayalım derim. Ne dersiniz?
Erdinç bende temizleme parası 20.00 tl ödedim bunların parasını menderesten tahsil edelimmi mustafa ustada kırılan tanponu dava edecek.ne yapalım yaşar hoca bir komisyon kursun karara bağlayalım o gün rüyamda bile çamura batıyordum ;D ;D ;D

İyi fikir bundan sonra geziyi düzenleyen araçları yıkasın, zaiyatı ödesin :D
Hasan Bey şaka bir yana bugünün mutluluğunda dünkü çamur partisinin inanılmaz etkisi var diyebilirim.
Akşam yemeğini AVM'de yeme teklifimi iyi ki kabul etmemişsiniz. Denize sıfır mangalda, çayda harikaydı. Normalde kapalı alanlarda vaktimi geçirmemek için elimden geleni yaparim. Dün Ben ve Yılmaz, kendimizde mangal ve semaverle uğraşacak gücü bulamadık o yüzden bizden böyle bir teklif gelmişti. Sizlerin sayesinde akşamda harika geçti, çok teşekkür ederiz.

Yok yok, böylesi bir parkur BANA kesinlikle hayal. Hayal bile olamaz, olsa olsa kabus olur benim için ;D
Zaten çamurdan hiç haz etmem, üstüne bir de araba yıkama yerlerinin nazını hiç çekemem...
Cumartesi günkü karlı Amanos zirvelerine doğru yaptığımız gezi sonrası, Pazar günü aracın yıkanmasına ben de her zamankinden %50 fazla ödedim AMA sizin çamurlanmanıza kıyasla bizim araçlar (gezimiz sonrası) ciladan yeni çıkmış gibi kalır ;D ;D ;D

Sevgili Erdinç. Yardımların için -çamurdan kurtarma...netteki isimlerle ilgili düzeltme-çok teşekkürler.Sevgilerimle....

Abicim tekerlerinize çamur bulaşmamış, tekerleriniz çamura bulaşmış. Nefis bir gezi olmuş yenge hanımlara çok iş çıktı yine. Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR