Gezenbilir Hatay Grubu; İskenderun Madenli Çamurda Dans (20 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nev Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,364
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; İskenderun Madenli Çamurda Dans (20 Aralık 2010)

çok güzel bir gün olmuş paylaşım için teşekkürler :smiley:

Etiketler

kisecikten arsuza ....amanoslarıbirbaştan birbaşa geçmek...katılırız çok iyi olur..
düşündüğüm çok hazlanacağınız bir parkur var.....aşağı çakallıdan-ki bu köy antik dönemde ....çocukluğumda...yörenin başkenti idi -güneybatıya sapılılarak kabaktepe sırtlarına çıkılır...burası topboğazı organize sanayi blg.üstünden geçen antik baharat yoludur...sonra kuzeye doğrubuyoldan gidilerek halilbey yaylası üzerinden eski antakya yoluna ulaşılır.....antakya yönüne sapılarak 3km.yolaldıktan sonra sağa sapılarak 2 km.kadar çok rampa olan bir yoldan topboğazındaki barajı besleyen GÖZ adlı kaynak suya ulaşılır....... çok güzelbiryerdir .....kat ve kayaların bulunduğu yarlar içinden sular şelaleşeklinde çıkar.....bu sular ince uzun doğal birhavuz yapmıştır yıllardır döküldüğü yere........çam kokuları su sesleri duyumlarında çok iyi mangalyapılır......kışın da yüzen arkadaşlar var ise-ki ben öyleyim-mayolarıyla birlikte gelsinler.....bu su yaz aylarında bir dakikada içine atılan karpuzu patlatıyor ama kışın yeterince ılıkkkkkkkkkk.........yapalım bu işi.......göremediğimiz moderatörümüz yaşar hocamızda katılırsa çok iyi olur........arkadaşlara duyurulur

nev' Alıntı:
kisecikten arsuza ....amanoslarıbirbaştan birbaşa geçmek...katılırız çok iyi olur..
düşündüğüm çok hazlanacağınız bir parkur var.....aşağı çakallıdan-ki bu köy antik dönemde ....çocukluğumda...yörenin başkenti idi -güneybatıya sapılılarak kabaktepe sırtlarına çıkılır...burası topboğazı organize sanayi blg.üstünden geçen antik baharat yoludur...sonra kuzeye doğrubuyoldan gidilerek halilbey yaylası üzerinden eski antakya yoluna ulaşılır.....antakya yönüne sapılarak 3km.yolaldıktan sonra sağa sapılarak 2 km.kadar çok rampa olan bir yoldan topboğazındaki barajı besleyen GÖZ adlı kaynak suya ulaşılır....... çok güzelbiryerdir .....kat ve kayaların bulunduğu yarlar içinden sular şelaleşeklinde çıkar.....bu sular ince uzun doğal birhavuz yapmıştır yıllardır döküldüğü yere........çam kokuları su sesleri duyumlarında çok iyi mangalyapılır......kışın da yüzen arkadaşlar var ise-ki ben öyleyim-mayolarıyla birlikte gelsinler.....bu su yaz aylarında bir dakikada içine atılan karpuzu patlatıyor ama kışın yeterince ılıkkkkkkkkkk.........yapalım bu işi.......göremediğimiz moderatörümüz yaşar hocamızda katılırsa çok iyi olur........arkadaşlara duyurulur

Ben elimden geldiğince katılırım

bahsettiğiniz yere tek araç niva ile gitmiştim arabayı selin oluşturduğu derin yarıklara batırıp kurtarıcının bile gelemeyeceği yerde kalmadıysam aldığım duaların hatırınadır diye düşünüyorum

siz rotayı belirlediyseniz biz katılım sorunu olmaz

nev' Alıntı:

Ben elimden geldiğince katılırım

bahsettiğiniz yere tek araç niva ile gitmiştim arabayı selin oluşturduğu derin yarıklara batırıp kurtarıcının bile gelemeyeceği yerde kalmadıysam aldığım duaların hatırınadır diye düşünüyorum

siz rotayı belirlediyseniz biz katılım sorunu olmaz

Herkese merhaba,

Ben İzmit'te oturuyorum ama annem Antakya'lı ve ben Antakya doğumluyum.Senede bir kere gelebiliyorum Antakya'ya bu sene gelirsem sizlerle tanışmak isterim,

nede olsa kendi memleketimin insanlarısınız.Resimlere baktım çok güzel yerlere gitmişsiniz çok güzel bir organizasyon olmuşa benziyor.

Görüşmek dileğiyle,bol çamurlu kazasız günler.

hepsi birbirinden güzel fotolar. paylaşımınız için teşekkürler

güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler

AKAZ41' Alıntı:
Herkese merhaba,

Ben İzmit'te oturuyorum ama annem Antakya'lı ve ben Antakya doğumluyum.Senede bir kere gelebiliyorum Antakya'ya bu sene gelirsem sizlerle tanışmak isterim,

nede olsa kendi memleketimin insanlarısınız.Resimlere baktım çok güzel yerlere gitmişsiniz çok güzel bir organizasyon olmuşa benziyor.

Görüşmek dileğiyle,bol çamurlu kazasız günler.

Amanoslar diye taratın eski gezilere de bakın

Gelince bekleriz

31 B... Plakalı Suzuki Vitarayı Ben Temizlemiştim. 20 Kilo Çamur Dökmüşümdür Heralde. :smiley: Ancak Cok Zevkli Geçtiği Sadece Bir Kaç Resimden Belli

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR