Gezenbilir İzmir; Bornova Meydan - Homeros Vadisi Doğa Yürüyüşü (10 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemxderya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,876
Ynt: Gezenbilir İzmir; Bornova Meydan - Homeros Vadisi Doğa Yürüyüşü (10 Ekim 2010)

ömer çok bekledim ama sonunda bitti güzel fotoğrafların, sıra bana geldi! tabii sadece cep telefonuyla, 3-4 tane..

bu arada herkese çok teşekkürler, çok güzel bir geziydi. grubunuzun adına "fotoğraf kulübü" ibaresini de ekleyebilirsiniz bence, oraya da yoğun enerji harcanıyor:smiley: tabii "zevk sahibi damaklar" da eklenebilir.

[attachment=1][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

3

2

4

P101010 1158

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Bornova Meydan - Homeros Vadisi Doğa Yürüyüşü (10 Ekim 2010)

paylaşımlar için teşekkürler

At kendini bu hafta sonu Cihanbeğendi Kanyonundan aşağı.
;D

Gelmeyi çok isteyip sağlık problemi yüzünden gelemeyen Ali kardeşim
Sonra gelsem mi gelmesem mi diye sayıklayıp duran ve şimdide pişman olsam mı olmasam mı diye iç geçiren Mustafa :smiley:
İnşallah bu hafta gelirsiniz ...

yok canım okadar da deil artık :smiley: ama üzüldüm yaw niyetim wardı 13.kişi olmaya, nasip olmadı, önceki gece işim vardı bol bol yoruldum, sabah kalkıp ta önümü bile göremeyince :smiley: el yordamıyla yatağa geri döndüm...

14. kişi olabilirdin.
Ben kişileri sayarken sanırım kendimi saymamışım.
;D

Nazan Hanım selam,
Forum sayfalarına sadece bakmak ile kalmayın lütfen.
Mesaj yazarak paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Facebook ta açmış olduğum duyuru sayfasına mesaj atan bir profil sahibinin mesajını buraya alıyorum.

Şeyma Timur efenim herkese iyi geceler öncelikle :smiley: ben devamlı okuyorum etkinliklerinizi , aslında zaman zaman katılmak da istiyorum. ama daha önceden hiçbirinizle tanışmadığım için beni aşağılayıp dışlama kaygısına düşer misiniz onu bilemedim :D ehehehe ... :D şaka bir yana , buradaki insanlar birbirlerini tanıyorlar mı hep ? nasıl oluyor yani genel olarak ortam

Alıntıyı okudum :smiley:
Hanımefendiye ne cevap verdin onu da aktar Murat :smiley:

Hatice ablam yanıt verdi

Hatice Öz Şeyma Hanım Merhaba :smiley:
Amacımız doğada zevkli zaman geçirmek. Yeni kişileri aramızda görmek bizi çok sevindiriyor... O nedenle kaygınız çok yersiz. Tabii bu kaygınızı şaka olarak nitelendirmişsiniz... Siz gelmeyi isteyin, gün içinde ihtiyacı...nız olabilecekleri alın gelin yeter... BeKLiYoRuZ :smiley: :smiley:

Paylaşım için teşekkürler.
Gezi coşkusu yüreğinizden hiç eksik olmasın.

Rica ederiz :smiley:
İnşallah o coşku hiç eksilmeyecek :smiley:

Evimin arka tarafı :smiley: :eek:
İnşallah tekrarlanır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR