Gezenbilir Sadece Bende mi Yavaş?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CİNCİN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,760
Ynt: Gezenbilir Sadece Bende mi Yavaş?

çok yavaş gerçekten.sabah erkenden hızlı oluyor,sonra yavaşlıyor.

Etiketler

şu mesaji yazmak için bile büyük çaba sarfettim varın gerisini siz düşünün

al bendende bi o kadar.bende sadece benim pc den sanıyordum.bir haftadır işkenceye dönüştü site.
artık sadece yoğunlaştığım topiclere bakıp çıkıyorum.
moderatör arkadaşlar varsa konuya muhatap bizleri bilgilendirirse seviniriz.

arwin' Alıntı:
Sedat paşam derdimize tez çare istiyoruz....
Ankarada ki gezi fotolarına bakmak mı yoksa oralara gidip aynı yerleri gezmek mi daha az süre arada kalıyorum.... :D :D

10 gündür yasaklıydı dün evden aradılar yasak kalkmış diye :smiley: ;) :D 8)
Formun ağır hareket etmesinden dolayıda eski hızım kalmadı, tabiki eski arkadaşlardan da bi haber ???
Genede yoklama yapıyoruz az biraz alıışkanlık oldu yazıyoruz ama nereye kadar :eek:

Hergeçen gün form üyelerinin çoğalması, konuların çoklugu vede konu arasındaki serbest muhabbet'in yoğunluğu aklıma gelenler ::smiley:
Okadar ki bazen sayfa açılmıyor komple kapanıyor kendi kendine, önemli deyilse boş ver diyor girmiyorum siteye :-\
Gerçi bu gün hızımı alamadım ama, bakalım zaman neyi gösterecek :mad:

Ben de siteye girerken yaşadığım sıkıntıdan bahsetmek istiyorum. Ne zaman siteye girip heyecanla yeni açılan topiklere ve yazılan mesajlara bakmaya çalışşsam, malum sol alt köşede "Bitti, ancak sayfada hatalar oluştu." mesajı alıyorum.. Uyumluluk modu vs hepsini denedim ancak bir türlü düzeltemedim.. Acaba sadece benim tarayıcımdan mı kaynaklanan bir durummu olup olmadığını da tam manasıyla anlayamadım.
Saygılarımla,

ben de bazı zamanlar sayfaları açamıyorum,gezenbilir ana sayfaya hızlı bir şekilde girebiliyorum ondan sonrası çok bekletiyor,bazende hiç bir sorun olmuyor hızlıca geziniyorum,anı anına uymuyor bizim buralarda,istanbul-avrupa yakası...yöneticiler bir çare bulacak herhalde

saat 11'den sonra yavaşlamaya başlıyor, akşam saatlerinde ise bir konuyu okumak veya resim yüklemek zorlaşıyor,
üç ay süreyi geçmiş doğum günü kutlamaları, haberler, satılık ilanları, vefat haberleri gibi anlık başlıkları sistemde tutmanın bence gereği yok, onlar temizlense biraz daha rahatlayacaktır

Cok yerinde bi konu gercekten cok yavaş ilerliyor sayfalarç
Eski işlevini yitirmiş konuların silinmesi belki siteye fark edilir bi hız katabilir.Veri tabanı temizligi güzel olur.

Arkadaslar yaklasik 1-2 aydir forum cok yavas aciliyor. Hatta o kadar cok yavas aciliyorki bazen beklemekten sikilip kapatiyorum. Bu benim forumda gerek arastirma gerekse okuma sayimi dusurmus durumda. Eger diger arkadasalardada durum benim gibi ise bu durumun dorumun genel kullanilirligini dusurecegini dusunuyorum. Eger bu durum herkeste varsa sanirim serverlarla ve bant genisligi ile ilgili olabilir. Ogrenmek istedigim bir tek bendemi sorun ve genel bir sorunsa sorunu gidermek icin birseyler yapiliyor mu?

saygilar

Evet.. Aynı sorunu ben de yaşıyorum...

Ülker

Maalesef bir süredir sitemiz yavaşladı ... :-\
Bu konu ile ilgili aşağıdaki topic açıldı , belki ilginizi çekebilir .

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=63842.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR