Gezenbilir "Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 1; Beşiktaş'tan Üsküdar'a

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyahasan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,192
Mimar Sinan'a saygı yürüyüşü

Ben de bu güzel yürüyüşe şimdilik eski bir fotoğrafımla katılayım dedim. Bakalım bu sefer foto yüklemeyi becerebilecek miyim.

73kritik

Etiketler
Ynt: Mimar Sinan'a saygı yürüyüşü

Sağolsun arkadaşlar nasıl fotoğraf yükleneceğini bana öğretebilmek için seferber oldular. Ama emekleri boşa gitmemiş gördüğünüz üzere. herkese teşekkürler.

Dolmabahçe sarayından bazı görüntülerimi paylaşmak istedim.

Resim059

Resim077

Ynt: Gezenbilir "Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 1; Beşiktaş'tan Üsküdar'a

Başkanım beğenmeniz bizi çok mutlu etti. Yeri gelmişken Görkem'e bir kez daha teşekkür ederiz. Bir aksilik çıkmazsa Ağırnas'ta görüşmek üzere.

nasıl yani?
ağırnasa mı gidiyorsunuz???

bir sonraki gezi nereye olacak ve tarih olarak ne düşünülüyor acaba?

Arkidişler,
Sultanahmet rotasındaki gezinin fotoğraflarını eklemediniz mi yoksa ben mi göremedim acaba?
Fotoğrafları merakla bekliyorum.

Hasan arkadaşımızın iş dolayısıyla acilen şehir dışına çıkmasıyla gecikti maalesef. Yarın yüklemeye başlarız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR