Gezenbilir Sticker İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan agca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 74,290

agca

Kamp I
Yer
İzmir
Gezenbilir Sticker İstiyorum.Aracımızı aldık.Modifikasyona buradan başlıyalım... ;D
Herkeze selamlar..

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Sticker İstiyorum

Gezenbilir stickerlar farklı setler halinde Nisan'da satışa sunulmuştur, isteyenler Mert (deep) arkadaşımızla iletişim kurabilirler.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31188.0

Gezenbilir Sticker larını nereden temin edeceğiz ???

Merhaba;
Araç üstü sticker ları nereden temin edebiliriz.
Defalarca birilerine sordum ancak cvp alamadım.
Halen bulmak mümkünmüdür ???

Selamlar.

Ynt: Gezenbilir Sticker larını nereden temin edeceğiz ???

Arkadaşlar

Stickerlarımız hazırlanıyor çok kısa zamanda bitecek ve biz size bir başlıkla bilgi vereceğiz.

Azcık işi var en kısa zamanda dağıtıma başlayacağız.

Selamlar

Ender

endy' Alıntı:
Arkadaşlar

Stickerlarımız hazırlanıyor çok kısa zamanda bitecek ve biz size bir başlıkla bilgi vereceğiz.

Azcık işi var en kısa zamanda dağıtıma başlayacağız.

Selamlar

Ender

Ah be Ender cim.
Sağolasın.
Kime sorduysam cvp alamadım dı. ;D ;D ;D
İlgin için sağol.
O zaman bir soru daha sorayım.
Şöyle toplanıp konvoy halinde kamplara buluşmalara giderken şöyle büyük bayraklar yaptırsak
Onları takıp dalgalana dalgalana gitsek fena olmaz mı ne dersin ?
Selamlar.

BOBO' Alıntı:
Ah be Ender cim.
Sağolasın.
Kime sorduysam cvp alamadım dı. ;D ;D ;D
İlgin için sağol.
O zaman bir soru daha sorayım.
Şöyle toplanıp konvoy halinde kamplara buluşmalara giderken şöyle büyük bayraklar yaptırsak
Onları takıp dalgalana dalgalana gitsek fena olmaz mı ne dersin ?
Selamlar.

Burakcım

Ne demek abicim gorevimiz; en kısa zamanda hallediyoruz sticker işini sana da kendi ellerimle yollarım :smiley: Bayrak flama var aslında baya ama sert bir malzemeden bir çoğu sadece çok büyük kamplarda ve festivalde açıyoruz. Ama fikir guzel bir kaçtane daha ufak bez bayrak yaptıralım takarız araçlara bununla da ilgileneceğim, aynı kapmta az görüştük bu sefer olmadı valla bir daha ki kampta daha çok görüşelim :smiley:))))

endy' Alıntı:
Burakcım

Ne demek abicim gorevimiz; en kısa zamanda hallediyoruz sticker işini sana da kendi ellerimle yollarım :smiley: Bayrak flama var aslında baya ama sert bir malzemeden bir çoğu sadece çok büyük kamplarda ve festivalde açıyoruz. Ama fikir guzel bir kaçtane daha ufak bez bayrak yaptıralım takarız araçlara bununla da ilgileneceğim, aynı kapmta az görüştük bu sefer olmadı valla bir daha ki kampta daha çok görüşelim :smiley:))))

Aynen Ender cim;

Radyo antenlerine flamaları takalım, camlarada sticker daha ne isteriz :D
Görüşme konusunda haklısın. Biz kalabalık geldik bu sefer. O yuzden sizin muhabbete çok müdahil olamadım.
Bi dahaki sefere sadece Burcu ile geleceğim. :smiley:
Daha çok muhabbet daha çok ateş başı.

Selamlar.

Benim isteğim daha farklı.Ceket göğüsleri sırt çantaları ve çadırlar için gezenbilir logosu kumaş olsa oda iyi olur ? Abuk subuk markaları taşıyacağımıza bu daha güzel olur.Sonuçta gezenbilir de bir marka olmadımı ?

Sticker larda'n hala bir ses yok galiba merakla bekliyorum..

stickırlardaki son durum nedir yaz geldı aracları susleyelım tek eksıklerı stıckır...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR