Gitmeyin ! Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aysunfunda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,723
Evet çok haklısınız, bu konuyu eğerki yüzlerce mesaj'ı olan biri açmış olsa asla kişisel bir tartışmaya girmez ve cevap dahi yazmazdım ama olay dediğiniz kadar basit değil.

Siz mesaj sayınız parmak sayılarınızı geçmeden şikayette bulundunuz ve bazı insanlar araştırmadan, soruşturmadan size alkış tuttu (Ben bayan olduğunuz için böyle davrandıklarını düşünüyorum).

Ben insanların internette her okuduğuna inanmaması gerektiğini savunuyorum. Kimseden araştırmacı gazetecilik beklentim yok ama en azından bir göz atabilirler.

Ben halen buraya mekan sahibinin davet edilmesini savunuyorum, belki kendisinin size söylemek istedikleri vardır.
Eğer düşünceniz buysa sizin benim parmak sayım kadar bile mesajınız yok sizi niye kaale alsınlar ki ? Bi de sizin matematiginizle bakalım di mi olaya :smiley:
Ben hala anlamış değilim bu ateşli savunma davranışınızı...üstelik burda benim mesajıma karşılık veren kişileri de bayan olduğum için cevaplandırdıklarını söylemek hiç yakışmamış...terbiyesizlik yaptığınızın ve ne dediğinizin farkında değilsiniz sanırım siz...sizinle bu yazıdan sonra daha fazla muhatap olmak istemiyorum...lütfen mekan hakkında eleştiri yapmam konusunda bi şikayetiniz varsa site yöneticilerine bildiriniz...ne gerekli görürlerse yapılır sanırım.

Etiketler
Eğer düşünceniz buysa sizin benim parmak sayım kadar bile mesajınız yok sizi niye kaale alsınlar ki ? Bi de sizin matematiginizle bakalım di mi olaya :smiley:
Ben hala anlamış değilim bu ateşli savunma davranışınızı...üstelik burda benim mesajıma karşılık veren kişileri de bayan olduğum için cevaplandırdıklarını söylemek hiç yakışmamış...terbiyesizlik yaptığınızın ve ne dediğinizin farkında değilsiniz sanırım siz...sizinle bu yazıdan sonra daha fazla muhatap olmak istemiyorum...lütfen mekan hakkında eleştiri yapmam konusunda bi şikayetiniz varsa site yöneticilerine bildiriniz...ne gerekli görürlerse yapılır sanırım.

Hanımefendi daha açık nasıl söyleyebilirim, yalan söylediğinizi düşünüyorum. 3,5 mesaj atıp sonra şikayet konusu açmanız hiç normal değil. Mekanı bilmesem zaten cevap yazmam ama biliyorum. Ne kadar haklı olduğumuda sizin bu "size ne" tavrınızdan gayet iyi anlıyorum.

Terbiyesizlik falan bunları geçin. Ben sizin gibi burada olmayan insanların arkasından atıp tutmuyorum, davet edelim diyorum diyorum konuyu başka yerlere çekiyorsunuz. Sizden daha terbiyesiz olamam

Hanımefendi daha açık nasıl söyleyebilirim, yalan söylediğinizi düşünüyorum. 3,5 mesaj atıp sonra şikayet konusu açmanız hiç normal değil. Mekanı bilmesem zaten cevap yazmam ama biliyorum. Ne kadar haklı olduğumuda sizin bu "size ne" tavrınızdan gayet iyi anlıyorum.

Terbiyesizlik falan bunları geçin. Ben sizin gibi burada olmayan insanların arkasından atıp tutmuyorum, davet edelim diyorum diyorum konuyu başka yerlere çekiyorsunuz. Sizden daha terbiyesiz olamam
Yeter yahu ! İster sevin yazdıklarımı ister sevmeyin...!!! Ben sevmedim diyorum reklamını da bu şekilde şikayet ederek yapıyorum...hâlâ gelmiş yok onu çağıralım yok bunu çağıralım diyorsunuz...bi daha gitmeyeceğim bi yere bu kadar nefes harcamak sıktı beni...siz isterseniz çağırın mekân sahiplerini buraya istediğiniz kadar da tartışın aranızda...:smiley: anladığım kadarıyla çok hevesiniz var bu konuya...beni mi beklediniz bunca zaman siz hadi bi konuya atlayayım da uzatayım diye... anladığım kadarıyla içinize dert oldu bu...en iyisi sizi engelleyeyim ben,dertlenmeyin daha fazla :smiley: iyi günler diliyorum.

Son düzenleme:

Yeter yahu ! İster sevin yazdıklarımı ister sevmeyin...!!! Ben sevmedim diyorum reklamını da bu şekilde şikayet ederek yapıyorum...hâlâ gelmiş yok onu çağıralım yok bunu çağıralım diyorsunuz...bi daha gitmeyeceğim bi yere bu kadar nefes harcamak sıktı beni...siz isterseniz çağırın mekân sahiplerini buraya istediğiniz kadar da tartışın aranızda...:smiley: anladığım kadarıyla çok hevesiniz var bu konuya...beni mi beklediniz bunca zaman siz hadi bi konuya atlayayım da uzatayım diye... anladığım kadarıyla içinize dert oldu bu...en iyisi sizi engelleyeyim ben,dertlenmeyin daha fazla o_O iyi günler diliyorum.

Yeter, banane, çok heveslisin, sizemi dert oldu, engelleyeyim bari... Keşke mantıklı birşeyler yazsanız.

Umarım buradaki arkadaşlara her yazılana inanılmaması adına iyi bir örnek olmuştur.

Şikayete konu olan işletmeden çok mağdur olan kişiyi haksız görüp , konunun sulandırılması , savunan uyenin isletme sahibi ile yakınlığı olduğu intibası uyandırdı , bu forumda yeni üye olup bir işletmeyi övenlerin o işletmeyle yakın alakası olduğu zaten forum okurları tarafından bilinir , yani demem şudur beyhude çabalar , selamlar saygılar

.

Bir konu üzerine farklı görüşleri, onları tarafların kişiliğini karıştırmadan savunmak, nedense bize hala zor geliyor...? :confused:
Katılıyorum...ister taraf olursunuz ister olmazsınız...önemli olan bunu uzatmadan saygı içerisinde tartışabilmek...ki ortada tartışma gerektirecek bi konuda yok ben ( bize denk gelmiş olabilir) bu konuda fikrimi söyledim...neyse, olayı uzatmaya gerek görmediğim için arkadaşı engelledim zaten.

Şikayete konu olan işletmeden çok mağdur olan kişiyi haksız görüp , konunun sulandırılması , savunan uyenin isletme sahibi ile yakınlığı olduğu intibası uyandırdı , bu forumda yeni üye olup bir işletmeyi övenlerin o işletmeyle yakın alakası olduğu zaten forum okurları tarafından bilinir , yani demem şudur beyhude çabalar , selamlar saygılar

Şüpheci yaklaşmanız çok güzel, aynı şüpheyi konuyu açan kişinin profiline baktığınızdada hissetmelisiniz. Buradaki şikayetiyle beraber birden sosyalleşesi tutmuş. Yani beni yeni üye olarak görüyorsunuz fakat o yıllanmış üye öylemi?

İşletme ile herhangi bir akrabalığım yakınlığım yoktur, eğerki etkisi olacak ise yönetici arkadaşlara gittiğimiz günün fotoğraflarını, kimlik fotokopimi hatta pasaportumu bile iletebilirim.

Şüpheci yaklaşmanız çok güzel, aynı şüpheyi konuyu açan kişinin profiline baktığınızdada hissetmelisiniz. Buradaki şikayetiyle beraber birden sosyalleşesi tutmuş. Yani beni yeni üye olarak görüyorsunuz fakat o yıllanmış üye öylemi?

İşletme ile herhangi bir akrabalığım yakınlığım yoktur, eğerki etkisi olacak ise yönetici arkadaşlara gittiğimiz günün fotoğraflarını, kimlik fotokopimi hatta pasaportumu bile iletebilirim.

Öncelikle bu forum üyelerinin tecrübe ve bilgilerinin paylaşıldığı bir platformdur , bu sebeple insanlar burada , yasadiklari olumlu ve olumsuz tecrübeleri paylaşmakta özgürdür .
Bu forumda cinsiyetçilik yoktur , erkek uyeler kadın üyelerin paylaşımına cevap verebilir , kadın üyelerin paylaşımına da erkek üyeler cevap yazabilir , bu sizi niye rahatsız etti ? Bu nasıl bir zihniyettir ? bu forumda haremlik , selamlık uygulama yoktur !
Forum üyeleri GBT sorgulaması yapmaz bu forumda o sebeple pasaport kimlik bilgileriniz ben dahil hic bir üyeyi ilgilendirmez !
Daha önce yazdığım gibi beyhude çabalar bunlar ....
Selamlar saygilar

Öncelikle bu forum üyelerinin tecrübe ve bilgilerinin paylaşıldığı bir platformdur , bu sebeple insanlar burada , yasadiklari olumlu ve olumsuz tecrübeleri paylaşmakta özgürdür .
Bu forumda cinsiyetçilik yoktur , erkek uyeler kadın üyelerin paylaşımına cevap verebilir , kadın üyelerin paylaşımına da erkek üyeler cevap yazabilir , bu sizi niye rahatsız etti ? Bu nasıl bir zihniyettir ? bu forumda haremlik , selamlık uygulama yoktur !
Forum üyeleri GBT sorgulaması yapmaz bu forumda o sebeple pasaport kimlik bilgileriniz ben dahil hic bir üyeyi ilgilendirmez !
Daha önce yazdığım gibi beyhude çabalar bunlar ....
Selamlar saygilar

Siz yalan söylediğimi işletme ile yakınlığım olduğunu iddia ediyorsunuz, bu sebeple bende size kanıtlayabilirim dedim, sinirlenmenize gerek yok.

Yazdıklarımı dikkatlice okursanız asıl söylediğimin farklı şeyler olduğunu görürsünüz. Bir tartışma başlığına attığım 7 mesajın 6.cisini alıp bana birşeyler söylemeniz bana siyasetçileri anımsatıyor.

Selamlar bizden..

Siz yalan söylediğimi işletme ile yakınlığım olduğunu iddia ediyorsunuz, bu sebeple bende size kanıtlayabilirim dedim, sinirlenmenize gerek yok.

Yazdıklarımı dikkatlice okursanız asıl söylediğimin farklı şeyler olduğunu görürsünüz. Bir tartışma başlığına attığım 7 mesajın 6.cisini alıp bana birşeyler söylemeniz bana siyasetçileri anımsatıyor.

Selamlar bizden..

Farklı görüşlere ve düşüncelere saygım var , konuyu açan üyenin işletme ile ilgili düşünceleri ve yazdıklarına karşı , sizde o işletmede yaşadığınız memnuniyeti yazıp cevap verebilirsiniz buraya kadar sorun yok hatta bir başka başlık açıp işletmeyi öven ve memnuniyetinizi yazıp forum üyelerine tavsiye edebilirsiniz , buda gayet hos bir davranıştır , fakat siz konuyu kişiselleştirip forum üyelerine ithamlarda bulunarak bir algı çalışmasına giristiniz , bu kabul edilebilir bir davranış değil !
Konuyu israrla sabote ediyorsunuz , madem iddialı kamp , doğa ve hayvan seversiniz, enerjinizi edindiginiz tecrübeleri ve bilgileri konu başlıkları açıp forumda paylaşın ki insanlar sizin engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanıp feyz alsın ...
Selamlar saygılar

demişler ki 'bunlara müstehak uyutmayacaksın böylelerini gitsinler başka yere burası onlara göre değil"

den sonrasını okumadım :smiley: niyet çok açık. belli ki işletme sahibiyle bir sorun yaşamış. gelmiş burda karalıyor.

işletme sahibiyle hiçbir sorun yaşamadıysan neden böyle bir cümle kursun? kurduysa neden cevap vermedin? "bunlara" derken? diye sorardım ben olsam..

merak ettim şimdi işletmeyi baktım google'dan:

fb sayfasında 51 kişi oy kullanmış ortalama not 5 üzerinden 4.8

tripadvisor'daki oyu 5 üzerinde 4.5

foursquare'da 26 kişi oy kullanmış 10 üzerinden 7.9

madem bu kadar berbat bi işletme, bu kadar insan niye memnun?

başka sorum yok sayın yargıç :smiley:

Selamlar bizden..

Yapılan yorumların cinsiyet nedeniyle taraflı olduğu yorumunu yaptıktan sonra sizin az çok karakteriniz belli oldu bu kafadaki bir kişiye cevap yazmak zaman kaybı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese günaydın.

İşletme sahibiyle hiçbir sorun yaşanmadı sayın deşifre...tek kelime problem yok yatıncaya kadar...hatta içki içeriz biz gürültü olur dediklerinde bile kendilerine sıkıntı yok olur öyle deyip kendi aramızda bu gürültünün kabul edilebilir saatlere kadar olabileceği konuşması geçti...sanırım onlarda bize tavır biz çadırımızı azıcık öne kurduk diye başladı kendi aralarında...azıcık dediğimde ne biliyor musunuz ! arkamdaki çadırla aramda yarım metre mesafe yok fakat bunların başı yoğun olduğu için biz yemek vaktine yakın zamanda gittiğimizde bize uzaktan gösterdiler parmaklarıyla işaret ettiler şurdaki alana kurun diye...biz aslında doğru alana kurmuşuz ama yarım metre kaydırmışız... arkamızdan yaptıkları dedikodudan neymiş efendim zaten arabalarımızı da zorla otoparka almışız...o da şu, ekipmanlarımızı indirmek için çadır alanına getirdik ama benimki yol yorgunu olduğum için sanırım biraz fazla durdu çadırımın yanında, sonra araç orda dururken gittim lavaboyu kullandım e birazcık ta hava kararmadan deniz çok güzel gözüküyordu gideyim onun fotoğrafını çekeyim bari dedim,,,o arada evet fazla kalmış olabilir aracım ama hanfendi bize arabalarınız' dediği anda bile cümleyi bitirtmeden tabii ki dedik ve hemen o an aldık araçlarımızı otoparka...sonra zaten yemekler yendi ve kendi açımızdan müşteri olarak gördüğümüz sorunlardan kaynaklı bir müdahale bile yapmadık hiç konuşmadık ve yattık sonrasını okudunuz...aaa pardon siz okumamıştınız di mi deşifre bey ! anlayacağınız yani burda beni zor duruma sokmaya çalışmışsınız ama yanılıyorsunuz...ve ilk mesajıma yazmayı unuttum sonradan aklıma geldi, şimdi yazayım...ben oraya 3 gün için rezervasyon yaptırmıştım telde gitmeden...biz o sabah 8 gibi çadırlarımızı toplamıştık ayrılmak üzere, kahvaltı bile yapmadan hesap kapatmak için gittik mutfak kısmına...bir gecelik hesabı kapatırken iyi niyetli bi işletmeciyseniz siz n'aparsınız ilk önce şaşırır hayırdır dersiniz neden gidiyorsunuz bi sıkıntı mı oldu diye üzülerek sorarsınız di mi ? Tek kelime soru sormadılar biliyor musunuz ? Neden gidiyorsunuz bu kadar erken bi sıkıntı mı var n'oldu demediler...halbuki geceden bi atışma yaşanır bi gerginlik olur o zaman anlarlar niye gittiğimizi sormazlar evet...tek kelimeyle çok net söylüyorum hiçbir şey yaşanmadı yani...sakin insanlarız biz öyle taşkınlık filan yapmayız hiçbir yerde...hesaplar kapatılırken yapılan bu davranış bile yeterli olur sanırım bazı şeyleri açıklamaya...
Ayrıca benim özellikle işletmeyi karalamak gibi bi ısrarım yok...kendilerini ilk defa tanımışım, orda başka bi işletme sahibi yada yakını değilim karalama başlatayım, tüm bunların yanında da bi daha gitmeyeceğim bi yer için de bu kadar ateşli bi karalama yapmam açıkçası kafayı takık olmam kin gütmem lazım bu kadar vakit ayırmak için...bunların hiçbiri yok, sadece belki biraz dik bir dille yaşanılan sıkıntıyı anlatmışlık ve google da onca güzel yoruma rağmen bu sefer bize denk geldi size de gelebilir diye bi tepki var...ben gitmeyin dedim ama özgür iradeye müdahale edemem sonuçta gider dener gelir olumlu yada olumsuz eleştirinizi yaparsınız yine burda...olayı kişiselleştiren başka şeyler oldu tüm konu boyunca...bu yapılmasa daha keyifle giderdi bu konu belki atışarak ta olsa.

Son düzenleme:

demişler ki 'bunlara müstehak uyutmayacaksın böylelerini gitsinler başka yere burası onlara göre değil"

den sonrasını okumadım :smiley: niyet çok açık. belli ki işletme sahibiyle bir sorun yaşamış. gelmiş burda karalıyor.

işletme sahibiyle hiçbir sorun yaşamadıysan neden böyle bir cümle kursun? kurduysa neden cevap vermedin? "bunlara" derken? diye sorardım ben olsam..

merak ettim şimdi işletmeyi baktım google'dan:

fb sayfasında 51 kişi oy kullanmış ortalama not 5 üzerinden 4.8

tripadvisor'daki oyu 5 üzerinde 4.5

foursquare'da 26 kişi oy kullanmış 10 üzerinden 7.9

madem bu kadar berbat bi işletme, bu kadar insan niye memnun?

başka sorum yok sayın yargıç :smiley:

Katılıyorum..

Kendimi ister istemez okuyor buldum bu başlık altında paylaşılanları:worried:
Genellikle sitede 'Öneriler' 'Keyifli geçen zaman' vb vb OLUMLU paylaşımlar yer almasına alışmışım herhalde (?)
''...İnsan bir yer hakkında KÖTÜ demek için neden bu kadar motive olur...'' diye bir gözatarken , konuya dalıp gittim ben deo_O:smiley::smileycat:

Evet , olumlu olduğu kadar olumsuz tecrübeleri de paylaşmak kıymetli elbette .
Ama bu grubun ''Şikâyetim Var'' sitesi olmadığı da açık .
Konunun bir eleştiriden çıkıp da Sav-savcı-Savunma-İddia vb vb nitelikler taşır hale gelmesi de , lastik gibi uzamasına sebep olmuş görünüyor .

ZAMAN herşeyin ilacı .
Olumsuz tecrübe ile oradan dönmüş olan kişinin bunu bizimle paylaşmasında beis yok .
TAM TERSi bir tecrübe yaşanmış -hem de SANAL medya puanları ile destekleniyorsa- bunun da paylaşılmasına eyvallah !..

Ötesi polemiğe girer ... Çuvallar dolusu laf söylense de nafile !..

Zaman ile paylaşımlar artar , ilgili yer hakkında yorumlar olur/olmaz ...
Bunlardan da kendi adına bir sonuç/faydalı bilgi/kıssadan hisse çıkartmak isteyenler de elbet bir sonuca varır .
Zaman bunları çözer .
Sabırlı olmak lazım .
Benim zamanım var .
Sizin de varsa , sorun yok ...
Gezen...Bilir...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR