Goliath Powerplant, Kompresörlü 12V Vinç 10000LB, SQ10000

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Adnan Çetinel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,455

Adnan Çetinel

One Life Live It
Yer
Istanbul
Web
www.humaoto.com
Sınırlı sayıda gelmiştir, 12000 lb modeli de vardır.

GOLIATH POWER PLANT, DUAL FORCE, KOMPRESÖRLÜ 12V VİNÇ 10000 LB, SQ10000, 899.00 tl

online satın almak için: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-goliath-power-plant-kompresorlu-12v-vinc-10000-lb-sq10000-44743145/detay

Sq10000

Sq10000a

SQ10000B

SQ10000C

SQ10000D

10000lb Heavy duty electric winch
SPECIFICATIONS
Rated Line Pull 10000LB (4536kg) single line
Motor 5.5hp/4.0kw(12V) 3.6hp/2.68kw (24V) Series Wound
Control Remote switch, 12ft(3.7m)lead
Gear train 3 Stage Planetary
Gear train ratio 148.2:1
Clutch Sliding Ring Gear
Braking Action Automatic In-The-Drum
Drum Size Φ64*223.5mm
Cable 5/16"of 94ft diameter(Φ8.3m*28m)
Fairlead 4-Way Roller Fairlead
Wireless Remote Control Optional
Battery Recommended:650CCA minimum for winching
Battery Leads 2 gauge,72"(183mm)
Finish Dark gray powder coat
Overall Dimensions 21.1"×6.3"×8.6"(537mm×160mm×218mm)
Mounting Bolt Pattern 254mm×114.3mm
Weight N.W.40kg G.W.42kg
Packing Size 57×19×34.5cm 1PC/CTN

AIR COMPRESSOR SPECS
Maximum CFM Output

2.55CFM (72LPM)
Air filter yes
Noise 70db
auto pressure cut off switch yes
Airflow 72lpm
Max voltage 12V
Max amperage draw 26A
Max operating temperature -40C~+60c
Max continuous cycle -20%
Max. Pressure 150 PSI

Etiketler
Ynt: Goliath Powerplant, Kompresörlü 12V Vinç 10000LB, SQ10000

Adnan Bey Merhaba;
Bu vinçte de sizdeki diğer Goliath Vinçte olduğu gibi su geçirmememe özelliği mevcut mudur?Bir de yine gezenbilir üyelerine %15 indiriminiz devam ediyor sanırım.
Ben ileride Camper'a çevirmeyi düşündüğüm Syncro T4'üm için almayı düşünüyorum ancak benim araca montaj konusunda da aklımda soru işaretleri mevcut ???
Tşk

BGRDRC' Alıntı:
Adnan Bey Merhaba;
Bu vinçte de sizdeki diğer Goliath Vinçte olduğu gibi su geçirmememe özelliği mevcut mudur?Bir de yine gezenbilir üyelerine %15 indiriminiz devam ediyor sanırım.
Ben ileride Camper'a çevirmeyi düşündüğüm Syncro T4'üm için almayı düşünüyorum ancak benim araca montaj konusunda da aklımda soru işaretleri mevcut ???
Tşk

Sn BGRDRC,
Merhaba, ilginize çok teşekkürler, bunda su altında çalışabilme özelliği yoktur, o sadece bir model Goliath vincimiz için geçerlidir.
%15 Gezenbilir indirimi bir süre önce zorunluluk dolayısıyle durduruldu malesef.
Selamlar
Adnan
Huma Oto

vincin kompresörlü olması büyük avantaj. acaba cj serilerine uyumluluğu ve montajı nasıldır, ve araç üzerinde montajlı fotosu var mıdır?

hayırlı satışlar,kolay gelsin.

Aynı soru benim de aklımda.Araç üzerine montajlı resimleri varsa paylaşırsanız en azından fikrimiz olur.Bir de benim durumum arazi araçlarına göre biraz farklı olduğu için aklımdaki "ön kısımda ne kadar yer kalplıycak,montaj ve tampon konusunda sorun yaşayacak mıyım?" sorularına da bir nebze açıklık getirmiş olursunuz..
Tşk

chala' Alıntı:
vincin kompresörlü olması büyük avantaj. acaba cj serilerine uyumluluğu ve montajı nasıldır, ve araç üzerinde montajlı fotosu var mıdır?

hayırlı satışlar,kolay gelsin.

BGRDRC' Alıntı:
Aynı soru benim de aklımda.Araç üzerine montajlı resimleri varsa paylaşırsanız en azından fikrimiz olur.Bir de benim durumum arazi araçlarına göre biraz farklı olduğu için aklımdaki "ön kısımda ne kadar yer kalplıycak,montaj ve tampon konusunda sorun yaşayacak mıyım?" sorularına da bir nebze açıklık getirmiş olursunuz..
Tşk

ilginize çok teşekkürler, fotoları ilk fırsatta eklemeye çalışacağım.

benım merak ettıgım camur ve su gorunce komprasorlu vıncın arıza yapıp yamıya cagı cogu zaman zor kosullarda kullanılacak

bu ikili Warn vinçlerde de var, daha çok büyük araçlar (truck) için tavsiye ediyorlar.

WINCH AND COMPRESSOR IN ONE COMPACT UNIT
The PowerPlant Dual Force HD is an Ultimate Performance winch and compressor in one compact unit, and it's perfect for big vehicles. Just flip the activator switch to compressor mode and discover the can-do attitude of the PowerPlant. Powered by a 4.6 hp motor, the PowerPlant HD puts out 5 cfm @ 90 psi, with a built-in air tank and intercooler. That means airing up four 35" tires from 8 psi to 35 psi in 8 minutes-or less. It's also great for powering air tools such as impact guns and nailers. And with the PowerPlant, there's no labor-intensive compressor set up: it's part of our standard winch mounting process.

Switch to winch mode and the PowerPlant turns on the latest in legendary WARN winch technology and performance. You get 12,000 lbs. of raw pulling power from our series wound motor, 80' of 3/8" diameter wire rope, plus the proven reliability of the 3-stage planetary geartrain and a contactor that's rugged and reliable. In other words, WARN to the rescue, time after time.

Best in class on-board air, plus the heavy pulling power and long winch duty cycle big trucks require.

Powerplant hd

sans adnan bey vıncımızı sızden satın aldık bır hafta snra bu ılan geldı sıteye :mad: :mad: :mad: sansımız yokmus

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR