Goodyear Wrangler Cup 1. Yarışı (15 Nisan 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,698

hural

Zirve
Yer
ümraniye
Merhaba...
Yarışta fotoğraf makinama takılan bir kaç fotoğrafı paylaşmak istedim.

resim002kb6.jpg

resim006cl7.jpg

resim041bt7.jpg

resim042wq2.jpg

resim044bi0.jpg

Goodyear Wrangler Cup 1.yarışını son turda Kenan Çarpışantürk'ün arızadan kalmasıyla Cemil Islıkçı JEEP WRANGLER'ı ile kazandı.

Saygılarımla...

Etiketler

Ynt: Goodyear Wrangler Cup 1. Yarışı (15 Nisan 2007)

Forum üyelerimizden Kamil (KML) arkadaşımızın kendisinden habersiz çektiğim yarıştığı Lada'sı...

kmlwy2.jpg

Yarış gününden manzaralar...

v6cy2.jpg

manzarasr8.jpg

yanıma gelseydınız keske ya
mangal vardı cay,kahve vardı :D
son resımde de kumsaldaydı bızımkıler ben torenden sonra ındım asagı cok keyıflı bı gundu ,,

Ben TRT'yi açtığımda canlı yayının sonuna yetişebildim...Yarı final ve final yarışlarına bakabildim...1 ve 5 numara finalde yarıştı ama şans 1 numaradan yanaydı...5 numara yan takla atınca bayağı zaman kaybetti...

Yarışın sonunu izleyebildiğim için Kamil arkadaş sizi göremedim...Nasıldı sonuç? Umduğunuz gibi çıktımı?

KML' Alıntı:
yanıma gelseydınız keske ya
mangal vardı cay,kahve vardı :D
son resımde de kumsaldaydı bızımkıler ben torenden sonra ındım asagı cok keyıflı bı gundu ,,

Araçları incelemekten ve fotoğraf çekmekten başka bir şey yapamadım, heyecan sardı mı insan kopuyor herşeyden :smiley: Bir dahaki sefere inşallah teklifinizi kaçırmıycam...

evet umdugum gıbıydı :D ılk turda elendım acemılık ıste :D

ceyrek fınalden sonrası superdı kenan carpısanturk ve cemil ıslıkcı favorılerımdı zaten fınalde de onlar cıktı , cok tecrubelı ve cok ıyıler onların yanında ben sanırım daha emeklıyorum :D

hural' Alıntı:
Araçları incelemekten ve fotoğraf çekmekten başka bir şey yapamadım, heyecan sardı mı insan kopuyor herşeyden :smiley: Bir dahaki sefere inşallah teklifinizi kaçırmıycam...
beklerım mayısta turkıye sampıyonası hazıran da yıne goodyear wrangler cup var ,

KML' Alıntı:
evet umdugum gıbıydı :D ılk turda elendım acemılık ıste :D

ceyrek fınalden sonrası superdı kenan carpısanturk ve cemil ıslıkcı favorılerımdı zaten fınalde de onlar cıktı , cok tecrubelı ve cok ıyıler onların yanında ben sanırım daha emeklıyorum :D

Olsun hocam böylesi bir aktiviteye katılmak bile herşeye bedel, derece çokta önemli değil...

Evet zaten favoriler finale çıktı...1 numara aracını bile kendisi yapmış ;)

Sn. Ufuk Tekin'in yoldan çıkıp nerdeyse takla atması 4 yaşındaki Yağmur'un objektifine böyle yansıdı.. Sn Cemil Islıkcı ile kapışmaları süperdi!

Bir sonraki sahnede viraj dışında duran kameraman abi yürekleri hoplattı ve kılpayı kurtuldu... Esasında pistin içinde çok fazla insan vardı. Bir kerede Sn Can Tahincioglu'nun süper Buggy'si resimlerin sol alt tarafında pist kenarındaki yamaçta duran seyircilere korkulu anlar yaşattı ama bizim millet yarışı ordan seyretmeye devam etti.

Hava süperdi.. organizasyon iyiydi.

Sn. Kenan Çarpışantürk stop eden arabasını çekilirken vurdurarak çalıştırdı...
Sn. Can Tahicioglu'nun 2.oLt Subaru motorlu buggy'si çok ilgi çekti..(amatör imalattan profesyonele doğru sektörün büyümesine yardımcı olacak gibi...)
Sn. Orçun Koç pathfinderı ile birkaç kez takla attı ve hep 4 lastik üstüne düştü (bizim ordan öyle gözüktü..)

Ve bendeniz Gezenbilir ekibiyle tanıştım, küçük bir tur attık hatta ilk batışım ve kurtarılışım gerçekleşti bile...
Deep: 0 lastiklerle o CJ nasıl battı?
Jeepcj7: Batar abi, 2 çeker girmişim..
Arazi vitesinin kolunda azizlik... bu hafta boşluğu alıncak...burçları değişecek....20cm lik salınım sona erecek... :D
Herkese teşekkürler

:D aksi gibi yıllardır yanmayan 4wd lambası bile yanmıştı... siz yukarda olduğunuz için göremediniz tabii.. Allah'tan yardım ekibi hemen geldi :D
Bide Mudzillarda kendini kuma gömmek gibi bir huy var, gaza dokunmamla diferansiyele kadar oturdu..

arkadanda clio geliyor.. :'(

clio ya da malzeme olmuşun be hocam, büyük şanssızlık :smiley: onlar anlamadığı için "abi Land Rover alacan bak CJ yaramaz" demişlerdir ;D ;D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR