Grand cheroke zj şnorkel montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertbirincioglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,371
Ynt: Grand cheroke zj şnorkel montajı

Mert şnorkel nereden giriyor? beyin var , silecek suyu deposu var biz yer bulamadık geçen inceledik ?

Etiketler

mjeliada' Alıntı:
Mert şnorkel nereden giriyor? beyin var , silecek suyu deposu var biz yer bulamadık geçen inceledik ?

detaylar burada var.... sanırım sizin modellerde orada delik yok

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=74482.0

mjeliada' Alıntı:

96 ve uzerindekilerde yer var gecen alfonse ile inceledik onun aractada yer yoktu.

mert bey memnunmusun snorkel den ben daha taktırmadım beklemedeyim :smiley:

ttos' Alıntı:
96 ve uzerindekilerde yer var gecen alfonse ile inceledik onun aractada yer yoktu.

mert bey memnunmusun snorkel den ben daha taktırmadım beklemedeyim :smiley:

evet memnunum bir sorun yok ama daha suya girip denemedim iyice izole edeceğim kazanı ve bağlantı noktalarını ondan sonra ama fiyat kalite performansı çok iyi hatta mükemmel takmak için beklemeyin boşuna derim.

Değerli Arkadaşlar,

98 model G.Cherokee ZJ 5.2 sahibiyim Önder Karakuş Beyefendi ile telefonda görüştüm. Elinde benim aracıma uygun snorkel kalmadığını ifade ettiler. Elinde olan, ancak herhangi bir sebepten ötürü takmak istemeyen kişiler var ise, ellerinde snorkele talip olduğumu ifade etmek isterim. Bu genel bir duyuru olup, sizin mailiniz üzerine aklıma gelip yazdım. teşekkür ederim. Saygılarımla.

Tümay Korkut
0-533-2732265
tumay.korkut@vestel.com.tr

TK2287' Alıntı:
Değerli Arkadaşlar,

98 model G.Cherokee ZJ 5.2 sahibiyim Önder Karakuş Beyefendi ile telefonda görüştüm. Elinde benim aracıma uygun snorkel kalmadığını ifade ettiler. Elinde olan, ancak herhangi bir sebepten ötürü takmak istemeyen kişiler var ise, ellerinde snorkele talip olduğumu ifade etmek isterim. Bu genel bir duyuru olup, sizin mailiniz üzerine aklıma gelip yazdım. teşekkür ederim. Saygılarımla.

Tümay Korkut
0-533-2732265
tumay.korkut@vestel.com.tr

Grand cherokee için sahibinden com da bir şnorkel ilanı var arzu edenler için ilan linkini veriyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-snorkel-grand-cherokee-49512222/detay/?

sahibinden com ilan no: 49512222

evet şnorkel ile ilgili sıkıntılar giderildi.
ek yerlerinde yanlış kelepçe uygulamaları vardı düzeltildi. gerekli yerler silikonlandı. montaj delikleri küçük idi ve kastırma yapıyordu büyütülerek rahatca oturması sağlandı.
kapalı hava filtresi uygulandı ve hava filtre kazanı iptal edildi. artık şnorkelin ağzını kapatıp gaz verdiğiniz zaman direk stop ediyor. hiç kaçırma yok. tşkler otomekanik ve hüseyin akbulut....

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

DSC00334 20110810

DSC00414 20110812

DSC00413 20110812

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

SON KONULAR

Geri