Haberdar Edilmek İstemiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Nurtella Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,550

Nurtella

Ana Kamp
Selam,
Tüm yöntemleri denememe rağmen ''Burası Neresi'' başlığını takip ettiğim konulardan çıkaramadım.
Denediğim yollar: Başlığın üstündeki ''haber ver'' butonuna tekrar tıklayarak iptal etmek; profilden, takip ettiğim konular listesinden çıkarmak.
Bunun başka bir yolu var mı?
Teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Haberdar Edilme İstemiyorum

Bu sitenin Türkiye de tek olduğu konusun da iddaalı olmama rağmen sitenin çok eksiği olduğuna inanıyorum
bunlardan biri de yapılacak olan her türlü aktivite zamanları msn adreslerimiz otomatik olarak göderilmeli...

teşekkürler...

Ynt: Haberdar Edilmek İstemiyorum

Nurten bu gibi işlemleri profil sayfanda sol menüdeki "Haberdar edilme" seçeneklerinden çok daha kolay yönetebilirsin.

b.cansın' Alıntı:
bunlardan biri de yapılacak olan her türlü aktivite zamanları msn adreslerimiz otomatik olarak göderilmeli...

Üyelerimizi mümkün olduğunca mail göndererek rahatsız etmemeye çalışıyoruz. Ama artık o kadar çok etkinlik yapılmaya başlandı ki, haftalık bir etkinlik bülteni olması gerekiyor sanırım :smiley:

yol' Alıntı:
Üyelerimizi mümkün olduğunca mail göndererek rahatsız etmemeye çalışıyoruz. Ama artık o kadar çok etkinlik yapılmaya başlandı ki, haftalık bir etkinlik bülteni olması gerekiyor sanırım :smiley:
Sedat bey,
Haftalik etkinlik Bulteni fikri bencede cok iyi .. yinede daha once site yonetimindeki arkadaslarin cok yakinda yapilacak dedigi ; Guncel Etkinliklerle ilgili gezi bolumunun ayni baslik altinda olacagi duzenlemeyi hala bekliyoruz.
kolayliklar diliyorum..

Sedat bey ben de arabalarımıza yapıştırdığımız gezenbilir yazısını nasıl temin edeceğimi bilmiyorum mümkünse bir karavanıma bir de nivama yapıştırabileceğim yazı karakterlerini edinebileceğim yol için yardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler.

yol' Alıntı:
Nurten bu gibi işlemleri profil sayfanda sol menüdeki "Haberdar edilme" seçeneklerinden çok daha kolay yönetebilirsin.

merhaba sedat bey bende artık takip ettiğim konularda haberdar edilmiyorum ama yazılan cevapların msn adresime gelmesini istiyorum gelmiyor ve dediğiniz haberdar edilme seçeneklerinden bir sonuca ulaşamadım nasıl haberdar edilicem .bir yardımcı olsanız

Evet 2-3 gundur kayitli konularda da sistem tarafindan otomatik gonderilen haberdar edilme e-maili gelmiyor .. Sedat beye bende mesaj gonderdim belki mesguldur belkide bu sorunlarla ilgileniyorlardir ...

Baran 54' Alıntı:
merhaba sedat bey bende artık takip ettiğim konularda haberdar edilmiyorum ama yazılan cevapların msn adresime gelmesini istiyorum gelmiyor ve dediğiniz haberdar edilme seçeneklerinden bir sonuca ulaşamadım nasıl haberdar edilicem .bir yardımcı olsanız

Bana da gelmiyor?

Ben memnundum..................İstemeyen için zaten mesaj kutusunda yer var, işaretleyince gelmez.

ya bu mail sorunu hala çozulmadi hiç iyi olmuyor böyle bi çaresini bilen varmı acaba.... ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Nurtella' Alıntı:
Haberdar edilmek isteyenler başka kapıya :D
siz haberleri başka kanallardan alıyorsunuz galiba ama biz yeni pc kullanıcıları biraz tekliyoruz ... :D ;D ama bize her kapı açık bunu unutmayalım..... ;D ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR