Hatay Off-Road: İskenderun (Arpaderesi, Karahüseyinli, Kozaklı...) (19.06.2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan menderessereflisan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,400
Ynt: Hatay Off-Road: İskenderun (Arpaderesi, Karahüseyinli, Kozaklı...) (19.06.2011)

[attachment=1]

IMG 1606

Etiketler

Ynt: Hatay Off-Road: İskenderun (Arpaderesi, Karahüseyinli, Kozaklı...) (19.06.2011)

Bu noktadan sonra orman içinde kısa süreliğine kayboldum. Neyseki yolu bulup ormandan çıktık. Yakıt azaldığı için daha fazla şansımı denemedim ve en kısa yoldan eve dönüşe geçtim. Bu parkur iskenderun için gerçekten saklı kalmış.

menderes hoocam harikasın. iskenderun için gizli kalan sizin için kalamamış. ;) dediginiz gibi gidilmeye deger. (Yahya hoca)

Hocam tebrikler görseller süper...emeğinize sağlık

Hocam bu gezide yalınız bıraktığım için üzüldüm harika yerler gezmişşiniz.Bende buraları moto kross la geçmiştim gerçekten bakir yerler yıllardan beri araçla ilk siz geçmişsiniz belli oluyor yolun üzerindeki kayadan hatırladım ben 5 ay önce geçtiğimdede vardı hala var.Merak ediyorum göçen yoldan geçebildinmi

Güzel parkurmuş çok da yorulmuşsunuz, paylaşım için teşekkürler

hasancolakefe' Alıntı:
Hocam bu gezide yalınız bıraktığım için üzüldüm harika yerler gezmişşiniz.Bende buraları moto kross la geçmiştim gerçekten bakir yerler yıllardan beri araçla ilk siz geçmişsiniz belli oluyor yolun üzerindeki kayadan hatırladım ben 5 ay önce geçtiğimdede vardı hala var.Merak ediyorum göçen yoldan geçebildinmi

Hayır Hasan bey geçemedim. O yolu açmak için 5 kişilik bir ekibin 5 saat uğraşması gerekir gibi geldi. Bu arada yeni gezi için sayfayı inceleyin, bekliyorum.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=76993.new#new

Menderes hocam adrenalini yuksek bir gezi olmus paylasım için tskler:smiley:)

Menderes bey ben Kadirliden Bilal (LR 110 defender) bu gezinize katılmayı çok istedim ama müsait değildim. Fotoları görünce orda olmadığıma çok üzüldüm. İnşallah allahtan bir manii çıkmaz da 3 temmuzda görüşürüz.

karakartal01' Alıntı:
Menderes bey ben Kadirliden Bilal (LR 110 defender) bu gezinize katılmayı çok istedim ama müsait değildim. Fotoları görünce orda olmadığıma çok üzüldüm. İnşallah allahtan bir manii çıkmaz da 3 temmuzda görüşürüz.
Memnuniyet duyarız...

cesaretine haran kaldım ben eskiden tek giderdım onun için cesaret lazım teşekurler hocam

Menderes Hocam sana mazeret olarak bildirdiğm aynı güne söz verdiğim komşu köyün su kaptajının tamirine gittik sen yanarken biz çamur,sis,soğuk ve her türlü rezilliği yaşadık resimler delildir seninle aynı gün İskenderunun başka bir tarafından manzaralar tezat ama gerçek

Grnt1533 Kopyala

Grnt1534 Kopyala

Grnt1535 Kopyala

Grnt1536 Kopyala

Grnt1537 Kopyala

pikap kaymasın diye zincir takmıştık çamurda patinaj yapınca zincir attı

Grnt1538 Kopyala

Grnt1539 Kopyala

Grnt1540 Kopyala

Grnt1541 Kopyala

Grnt1542 Kopyala

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR