Hudoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,259
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 212,928

Etiketler
Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi

Abi halen daha satılamadı ama satmaya devam ediyorum sarılıkta hala araç kısmetse satıp daha iyi daha düzgün daha hırçın bir 4x4 alcam veya takasla

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

SelimKck' Alıntı:
Abi halen daha satılamadı ama satmaya devam ediyorum sarılıkta hala araç kısmetse satıp daha iyi daha düzgün daha hırçın bir 4x4 alcam veya takasla

Selim sana defender gider acill değiştir aracıı ;) ;)

Bende defender düşünüyorum abi bakalım hayırlısıyla satışı yapabilirsem bi defender alcam

hep beraberiz Selim, sadece iş ve hayat yorucu bu aralar,
forumu takip etmekte pek kolay olmuyor, bizim whatsup grubu var, katılmak istersen ekleyelim seni de.
gırgır şamata geyik mühendislik, teknik, ne ararsan mevcut

Abi bakla aranızda olmak isterim açıkcası sizleri özledim iletişim ve görüşme olmayınca olmuyor ya

Bu sezona yeni heyecanlar ile ve büyük hazırlıklar ile bomba gibi giriyoruz.
Herkesin bildiği, camianın ikizlerinden sonra, şimdi de mini boyda Jimny'ler ile yeni üçüzlerle sahnelerdeyiz..
1-Başkan; Siyah Jimny (10 cm kit, kupa, ayna mahruti, 31 inch extrem lastik, hidrolik kilit)
2-Atıl Kurt; Bej Jimny (10 cm kit, ayna mahruti, 31 inch mt lastik, sürekli kilit)
3-Transformer (Alper); Bej Jimny (10 cm kit, ayna mahruti, 30 inch mt lastik)

Açtık bile..
Başkan arazideydi bu hafta, biz de iki hafta önce keşifteydik..
Sezon açıldı çoktan..

lynx255' Alıntı:
Bu sezona yeni heyecanlar ile ve büyük hazırlıklar ile bomba gibi giriyoruz.
Herkesin bildiği, camianın ikizlerinden sonra, şimdi de mini boyda Jimny'ler ile yeni üçüzlerle sahnelerdeyiz..
1-Başkan; Siyah Jimny (10 cm kit, kupa, ayna mahruti, 31 inch extrem lastik, hidrolik kilit)
2-Atıl Kurt; Bej Jimny (10 cm kit, ayna mahruti, 31 inch mt lastik, sürekli kilit)
3-Transformer (Alper); Bej Jimny (10 cm kit, ayna mahruti, 30 inch mt lastik)
Atıl grupta 5 jimi var :mad: :mad: :mad:
onlarıda ekle

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR