İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan n_y_c_b Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,817
Ynt: İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış

ankaradaki ihaleye bende girmiştim.ihalenin rekoru 16300 le bendeydi,
lakin 130 tl eksik teminattan bir sonraki 14300 e kaldı.devlet işi yapacak birşey yok. :eek:
geçen gün ataman otonun önünde vardı birtane ve 16 civarı satılmış ataman tarafından.
aracı inceledik ufak yollu çürükler dışında iyi görünüyordu.

Etiketler

sokrat gandiya' Alıntı:
Kürşad bu işin ayıbı yok bence bilgiyi saklamak ayıp. araçlar 4 ileri vitesli, klima yok,önlerde disk fren yok,hidrolik direksiyon yok. araçların bazıları çok temiz.
4 ileri vites i aman allahım dünyanın en kötü olayı benim aracta 4 vitesti herseferinde 4 ten cıkarıp sokacak bir yer arardım ama bulamazdım malesef

• Merhaba Araçlardan birini almak bana nasip oldu yada topluca alınanların dışında kalan son araç diyeyim :smiley:) tüv de sorun çıktı kocaelinde arkadaki yan panellere paralel duran karşılıklı iki koltuk tüvden onay almadı arkada 3 kişilik tek sıra koltuk olmalıymış onun dışında hiç bir sorun yok ustamada baktırdım ;​
  • -motor 308 binde ama tam bir canavar​
  • - hublar, küreler teker bilyaları sorunsuz​
  • - tüm yürüyen aksam sorunsuz​
  • - şasede darbe ve çürük yok​
  • alırken mta araçlarına muntazam ve orjinal parçalarla bakım yapar demişlerdi​
  • pompadan hafifi bi mazot sızıntısı dışında sorun yok oda makul bir fiyata hallolacak​
  • evet 4 vites biraz keyifsiz bağıran ama giden bir araç eğer doğruysa alt yapı değişmeden turbo uygulaması yapılabilir diyede bir söylenti var. kaporta sorun ama mükemmel bir sorun değil .​

Şu anki durum itibariyle lj 70

IMG 2382

IMG 2384

Ferozayı Sattım gitti Allah -ül azim. Aşkımız buraya kadarmış. Yeni ihaleler olacakmış takip edilmesinde yarar var kanaatindeyim . 1996 - 97 model LC lerden bahsediliyor. Sizin araçta arada bir bizim sokakta görünüyor bazen bende mahalleden birine sattınız sandım.

gencerkorkut' Alıntı:
Ferozayı Sattım gitti Allah -ül azim. Aşkımız buraya kadarmış. Yeni ihaleler olacakmış takip edilmesinde yarar var kanaatindeyim . 1996 - 97 model LC lerden bahsediliyor. Sizin araçta arada bir bizim sokakta görünüyor bazen bende mahalleden birine sattınız sandım.

Hayırlı olsun Gencer bey,yok benimki hala satılamadı malesef,genellikle sizin evin ilersindeki cafeye geliyorum oyüzden oralarda :smiley: Toyotayı görünce ilk aklıma gelen şey ferozayı satıp aldığınızdı ;D Bu kadar kısa sürede satabiliyorsanız benimkinede bir el atsanız :p :p

gencerkorkut' Alıntı:

Bu ihaleler nerde olacakmış bilginzi varmı.

Bu ihaleler nerde olacakmış bilginzi varmı.

hangi şehir diye sormadım aracı alırken laf arasında geçti. öğrenirim sanırım ama internettende takip edilebiliyormuş bu tür ihaleler diye duymuştum.

saygılar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-nezirolu-exclusive-1986-toyota-land-cruiser-bj-75-dizel-100-ki-98388720/detay/

lj 70 lerden bende 1 tane almak istıyorum lınkteki arac hakkında bilgi sahibi olan arkadaşimiz var bilgisini paylaşirsa sevinirim

ankarada hurdacılar sitesinde bu araclar 5000 tl den satısta
alın yaptırın sizde zengin olun

motorize06' Alıntı:
ankarada hurdacılar sitesinde bu araclar 5000 tl den satısta
alın yaptırın sizde zengin olun

o araçlara 20 bin lira da harcansa adam olmazlar,
zaten bu restorasyon işi vs allayıp pullama, araç orjinalliğinden uzaklaşmamış ve bakımlı olmadığı sürece ne yaparsan yap adam olmuyor...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR