İnegölün CJ 5 i Toplanıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan woswo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 379
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,955
Ynt: İnegölün CJ 5 i Toplanıyor

Bekir usta en sonunda kavuşmuşsun güzelolmuş ellerine saglık .
Ee kış geliyo hazırlanmak lazım 1ay sonra kar düşer carpışan arabalar yollara.
Sana diyorum gel şu Jeep,i otamatik yapalım vallahi tadına doyum olmaz o zaman
sana herşeyin en güzeli yakışır saygılarımla.

Etiketler

Pejaro3500' Alıntı:
Bekir usta en sonunda kavuşmuşsun güzelolmuş ellerine saglık .
Ee kış geliyo hazırlanmak lazım 1ay sonra kar düşer carpışan arabalar yollara.
Sana diyorum gel şu Jeep,i otamatik yapalım vallahi tadına doyum olmaz o zaman
sana herşeyin en güzeli yakışır saygılarımla.
şanzuman buldum otomatiğe az kaldı

1

211020111500

Ellerinize sağlık aracınız çok güzel olmuş.Siz iyi bir usta olabilirsiniz.Fakat işini bilmeyen ve bildiğini zanneden insanlardan çok bıkmış olsa gerek arkadaşlar ondan bu kadar kesin yargılarla konuşıyor olabilirler.
Bundan sonra bakalım sizin düşündüğünüz gibi konuya yorum yapılmayacak mı acaba...

Herşey bir kenara gayet şahsına münasır bir araç olmuş.Kullandığınız renkler güzel uyum sağlamış ilgi çekici bir araç :smiley:
Kullandığınız tente orjinal besttop mu ? Yoksa yine o bölgedeki bir esnaf tarafından mı yapıldı ?
Kullandığınız lastikler ile benzin veya lpg'deki yakıt sarfiyatınız litre bazında nedir ? OFFROAD Hariç.

Tekrar hayırlı olsun kazasız belâsız kullanın dileklerimle ve koskoca bir MAŞALLAH. :smiley:

ilkantek' Alıntı:
Ellerinize sağlık aracınız çok güzel olmuş.Siz iyi bir usta olabilirsiniz.Fakat işini bilmeyen ve bildiğini zanneden insanlardan çok bıkmış olsa gerek arkadaşlar ondan bu kadar kesin yargılarla konuşıyor olabilirler.
Bundan sonra bakalım sizin düşündüğünüz gibi konuya yorum yapılmayacak mı acaba...

Herşey bir kenara gayet şahsına münasır bir araç olmuş.Kullandığınız renkler güzel uyum sağlamış ilgi çekici bir araç :smiley:
Kullandığınız tente orjinal besttop mu ? Yoksa yine o bölgedeki bir esnaf tarafından mı yapıldı ?
Kullandığınız lastikler ile benzin veya lpg'deki yakıt sarfiyatınız litre bazında nedir ? OFFROAD Hariç.

Tekrar hayırlı olsun kazasız belâsız kullanın dileklerimle ve koskoca bir MAŞALLAH. :smiley:
kullandığımız tente orjinal bestop ankaradan aldık.bf lastikler ile 20 tl lik gaz ile 58 km yaktı en son ölçtüğümüzde.silverstone mt lastik ler ile arazide ölçmedik sanırım iki katını yakıyor.

Yani benim hesaplamam doğru.Motoru sağlam,karbüratörü ayarlı,benzinde düzgün çalışan , lpg ayarı düzgün bir cj normal kullanımda 40-50krş arası yakıt sarfeder.Araziyi söylemiyorum zaten.Onun hesabı kitabı olmaz yol yok çünkü :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

SON KONULAR

Geri