İnegölün VX80 ni modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RAİDER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 180
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,511
Ynt: İnegölün VX80 ni modifiye

yüzlük pimaş benden mehmet 2 tanede dirsek şnorkel tamam dert etme ;D ;D ;D

Etiketler

mehmet kardeş güzel oluyor hepinizin ellerine kollarına sağlık Allah cc bize nasip eder inşallah
basamaklar değişecekmi

Abi güle güle kullan bence çok güzel olmuş benimde tek hedefim allah nasip ederse son nokta VX100

bagajın takılmış hali

100 2573

100 2574

100 2575

100 2572

Mehmet güzel oldu araç,yok mu bu hafta etkinlik,hem senin aracı da görürüz. ;)
Bakalım Ekrem arkadan asılıp yerinden kıpırdatabilecek mi? ;D

fissek' Alıntı:
abi biz etkinlik yaptık sende buyur gel çok güzel olur hem tanışmış oluruz güzel bir gün olur.Abi ekrem seni arayacak ben söyledim ona senin tel bende yok ben arayamadım ;D ;D

fissek' Alıntı:
mehmede hodri meydan diyorum recep abi ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri