Isızu Citimark Halk Otobüsün Den Karavan Yapan Varmı?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kmldlk3838 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 581

kmldlk3838

Yeni Üye
Mesajlar
9
Tepkime Puanı
6
Kuaförbüs 'ten Herkese slm lar ,
Daha önce projemden bahsetmiş tim hatta ilk karavanımı da burdan paylaştım , bu geçen süre zarfın da yaklaşık 2 yıl ben 2. karavanımı da bitirdim ve yarı tam zamanlı karavan hayatına voswagen volt lt 35 2005 model araç (ekte resmi mevcut )ile yaklaşık 1 yıldır devam etmekteyim, şimdiki projem ise bir otobüsü karana çevirip için deyine tam zamanlı yaşamak, mevcut aracımın içerin de yine müşteri hizmetine sınırlı devam etmekteyim, kullanımalanınım dar olmasın dan dolayı şuan arayışım 9/ 11 metre arası yarım otobüs , şuna kadar baktığım araçlardan kafama yatan ise ısızu citimark marka araç 2008(2011) model arası , bu aracı kullanan veya karavan yapanlar dan ricam değerli bilgilerini (100 km de yakıt tüetimi aracın eksileri artları vs )paylaşırlar ise eğer çok sevinirim .
saygılar..
Ekran Resmi 2023 12 27 233108
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Mesajlar
1,518,594
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst