İstanbul - Göynük - Kıbrıscık - Bolu - İstanbul Rotası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,061

Deep

Zirve
Yer
İstanbul
Web
www.mertkigili.com
Arkadaşlar mükemmel bir rota mutlaka gerçekleştirelim. Her mevsim ayrı güzel. Sünnet gölü, Gölcük, mini Safranbolu diyebileceğimiz Göynük, Kartalkaya aşağısındaki yaylalar, hepsi bu rota üzerinde!

Etiketler
Ramazan Bayramı'na ne dersin? Ben en son gezimde zorunlu olarak Kıbrıscık üzerinden geçtik çok güzel bir yerdi. Tekrar gitmeyi isterim.

valla Ramazanı başka türlü değerlendirmek lazım 5 günlük tatil yani
bu rota günübirlik bile gezilir, kalmalı gidilirse de haftasonu yeterli, 1 gece kamp yapılır
en iyisi ctesi sabah erkenden çıkıp pazar gecesi dönmek bence

Abi gezdik. Bununla da yetinmeyip Yedi Göller'e kadar gittik.

Valla bayramda kalmalı değil de gidip dönmeli nokta operasyonları yapma taraftarıyım. Şehirler boşalıyor, yollar ve tatil yerleri doluyor bu sefer.

çok iyi fikir, oralarda kamp bambaşka oluyor. 3-4 sene önce gidip 1 gece kamp atmıştık. bizim hasan paşa da vardı. dönüş yolunda kaplıcalara yakın uzun bi yokuşta benim torosun frenleri uzungölden sonra ikinci kez boşalmıştı ;D ;D
gölcük'de çektiğim iki fotoğraf;

aladaglarry6.jpg

tanrinitutdedigiwq8.jpg

Deep' Alıntı:
sonbaharda gidelim
sedat paşa şu 80 milyonluk botu alıp gideriz ;D
hacı bak o botun bir alt versiyonunu buldum,
http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=2515303
bu seahawk300 modeli 2 kişilik. benim bahsettiğim seahawk500 idi, o da 3-4 kişilik.
ayrıca;
http://www.okyanusmarket.com/catalog/index.php?cPath=24&osCsid=476f4ff317154ff015d856d80e7f581d

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri