İşte Bizim Karaoğlan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nailox41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,272

Etiketler
Ynt: İşte Bizim Karaoğlan

iç döşemeyi yapmadan orjinal koltukların yerine doblo nun 4+1 koltuklarını kullandık
fakat bunun için orjinal yüksekliğini biraz düşürmek zorunda kaldık

Grnt045

Grnt048

Grnt047

Çok eski bir oto ustası olarak böyle aracın yüzeyinde bütün dalga ve hataları göstermekten çekinmeyen siyah rengi seçmeniz nedeni ile sizi ve ustaları cesaretinden dolayı tebrik ediyor ,yeni aracınızın hayırlı olmasını diliyorum.
Kazasız belasız keyifli maceralar ve sürüşler.
Kemal

işin gerçeği siyah rengin hata göstermesini düşünmedik amacımız farklı bir renk kullanmaktı ayrıca renk konusunda birçok olumsuz eleştiri almamıza rağmen kararımızdan dönmedik

tavan iç kaplamalarını polyesterden yapılmış başka bir kaplamayı kalıp olarak kullandık ve aynı malzemeden döktük

Grnt050

Grnt051

Grnt052

serdar bey aracınız çok güzel olmuş güle güle kullanın
eğer mahsuru yok ise ne kadar harcadınız şimdiye kadar.

Ben de ankaradayım burada satılık askeriyeden çıkma çok araç var.
Bende bir tane alıp toplayabilirmiyim diye düşünüyorum.....
Bu konuda fikirleriniz bana yardımcı olur.
selamlar.

ozgursenyurt' Alıntı:
serdar bey aracınız çok güzel olmuş güle güle kullanın
eğer mahsuru yok ise ne kadar harcadınız şimdiye kadar.

Ben de ankaradayım burada satılık askeriyeden çıkma çok araç var.
Bende bir tane alıp toplayabilirmiyim diye düşünüyorum.....
Bu konuda fikirleriniz bana yardımcı olur.
selamlar.
araca şu ana kadar 13000 tl civarında harcama yaptık hidrolik direksiyon ve lastikler dahil
eğer vaktiniz ve çalışacak yeriniz varsa neden olmasın işçiliği siz yapacaksanız

nailox41' Alıntı:
araca şu ana kadar 13000 tl civarında harcama yaptık hidrolik direksiyon ve lastikler dahil
eğer vaktiniz ve çalışacak yeriniz varsa neden olmasın işçiliği siz yapacaksanız

Serdar Güle güle kullan. Bu yazmış olduğun fiyat aracın ilk alınış fiyatı dahil değil değilmi

nailox41' Alıntı:
işin gerçeği siyah rengin hata göstermesini düşünmedik amacımız farklı bir renk kullanmaktı ayrıca renk konusunda birçok olumsuz eleştiri almamıza rağmen kararımızdan dönmedik
selam bende izmitteyim. aracım izmitteki bildiğim kadarıyla tek siyah defenderdi.. artık sizde varsınız.. siyah olması iyi güzelde beni hep jandarma sanıyolar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR