İşte Size Yeni Niva

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,134

Etiketler
Ynt: İşte Size Yeni Niva

Gayet güzel görünüyor, fakat Niva Land Rover tarafından satın alındı olarak aklımda kalmış?

dacıa duster-nıssan Qashqai formunda cizgileri var. Ancak ladaya ait bir cizgi göremedim.

Bir daha eski hatlarına dönmez. Hatta fiyatının gayet yüksek olduğunu okudum. Rusya pazarlarında çoktan satılıyormuş fakat biz daha ithal etmedik.

Eski Niva artık tarihe karıştı... Fiyatının uygun olması ve sağlam olması nedeni ile pazarda iyi alıcı buluyordu. Gerçi Niva reklamları hâlâ var ama herhalde bu satılanlar son nesil
Niva olacak.

umiterkan' Alıntı:
Renault-Nissan-Lada ortaklığının yeni ürünü
bu araçta pek Niva çizgisi kalmamış ama aşağıda linkini verdiğim sayfalardan halen üretimde olduğu görülen Chevrolet-Niva Rusyada en az 6 yıldır kullanımda. ben yakından gördüm denemesemde ismi gibi iki markadanda alıntılar var motor aksamı Niva kasa ve konfor bölümleri Chev.tarafından
http://www.gm-avtovaz.ru/new_en/inside.php?page=contents/new

[attachment=1]

[attachment=2]

birazda suzukiden çalmışlar.

Dayanıklılık durumu nasıl acaba?

araç sıkı görünüyor. Yaklaşma ve uzaklaşma açılarıda tatminkar gibi. Şimdide Arazi şansımanını merak ettim. Bunun sonu yok. koltuğa oturmadan ne konuşsak boş. Bu aracı kullanan var mı arkadaşlar?...

4X4 Dacia Duster'ın Tek kapılısı ama daha fazla bilgi mevcut değil maalesef. Duster'da Nissan Qashqai'deki arazi şanzımanı var Lada'da ne koyarlar bilinmez

Bu araç 4x4-DACİA DUSTER'İN tek kapılısı... tek kapı dışında başka bir farkı yok gibi ...

Niva'nın 2010 modelleri "Niva M" diye halen üretilip satılıyor ve kasa bildiğimiz aynı kasa... Bu kasanın piyasadan hemen kalkacağını da sanmam...

klasik ladayı çok ararız bence eskisinin görüntüsü cok daha güzeldi diyeceğiz gibi eskinin kıymetini bilmek güzel olacak lada sahipleri için

Fazla Duster olmuş bu araba. Diğer bir model daha dolaşıyor nette, hangisi gerçek acaba?

umiterkan' Alıntı:
Renault-Nissan-Lada ortaklığının yeni ürünü

aynı kasa bir kaç model ve marka ile aksesuarları değiştirerek imal ediyorlar(Nissan,Dacia/Niva)bakalım daha neler eklenecek kervana