Lada Niva 1.7 1988 Lpg Tüketimi

Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Yer
Fethiye, Muğla, Türkiye
Lada Niva 1988 model 1.7 Merhabalar, klasik sevdasından 88 model niva aldım. Gerçekten güzel ve keyifli bir araç ancak aldığım gün 420 km yolu 1,5 depo ile geldim ilk hiç bir sorun yoktu. Bir kaç sıkıntısını gidermek için lada serviste ön aksları değiştirtip, şanzımana salıncak taktırdım gerçekten daha da iyi oldu. Ancak gaz ayarı yapıldıktan sonra araç çok fazla yakmaya başladı daha 50 km gitmeden 30 lt tüp yarıdan fazla gidiyor. Daha bugün beyni değiştirdim acaba sorun başka ne olabilir tecrübesi olanlardan yardım isteyebilir miyim. Herkese keyifli sürüşler.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,553
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst