İzmir Kamp Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dervish Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,339

Merhaba

Planlarsa biraz değişiklik yaptık. Sonbaharın renklerini kaçırmamak için 20 21 22 Ekim tarihlerinde Yedigöllerde olacağız. Şu anda 4 kişiyiz, tarihler uyarsa ve ulaşım sorun olmazsa sizi de bekleriz.

Selamlar
hoca izmir diye başlık açıyorsunuz, karadeniz'de kamp ayarlıyorsunuz! başlığa da bişey yazmıyorsunuz! bende burda program yapıyorum 10 ekim'den sonra kampa gidicez diye iş almıyorum.

ayrı bir başlık açın karadeniz diye..

so;

şimdi önümüzdeki hafta sonu (14-15) yada bir sonraki haftasonu (21-22) izmir çevresinde doğada geçirmek isteyen kim var şimdi elleri görelim?

hangi haftasonu müsaitsiniz, önceliğiniz hangisi (14-15 mi 21-22 mi) belirtin. ayrıca izmir çevresinde hangi kamp yerini istiyorsunuz onu da belirtin..

ben şahsen daha önce karagöl'e gittiğim için spil'e gidelim derim. fakat çoğunluk karagöl derse çoğunluğa uyarım sorun değil. (bu arada karagöl'de telefon hiç çekmiyor haberiniz olsun).

İzmir içi birçok kamp deneyimim oldu, Yedigöller i tercih ediyorum ve bahsettiğiniz tarihlerde oraya gidiyorum.

hoca izmir diye başlık açıyorsunuz, karadeniz'de kamp ayarlıyorsunuz! başlığa da bişey yazmıyorsunuz! bende burda program yapıyorum 10 ekim'den sonra kampa gidicez diye iş almıyorum.

ayrı bir başlık açın karadeniz diye..
Ben 'hoca' değilim bu birincisi. İkincisi başlık izmir kamp grubu ve bu bütün kampların izmirde yapılacağı anlamına gelmiyor.

Bu platformdaki yazışmaları biraz daha saygı çerçevesinde yapmanızı rica ederim.

Merhabalar,
İzmirde oturuyoruz, grup için bir sakıncası yoksa 2 yaşındaki ikiz oğullarımızla kamp yapmayı çok seviyoruz. Çocuklardan dolayı İzmir yakınları tercihimiz ama bütün tekliflere açığız :smiley:
Size katılmak keyifli olacaktır :smiley:
tüm doğa dostlarına sevgiler :smiley:

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi, birçok dağcılık ve doğa sporları kulübü/derneği olmasına rağmen, hemen hemen bütün kulüpler genellikle günü birlik doğa yürüyüşü (hiking) düzenleyip, trekking ya da tamamıyla kamp etkinliklerine önem vermiyorlar.

Geceyi doğada geçirip güne doğada başlamadıktan sonra ne anlamı var ki o etkinliğin…

Bir de etkinliklerin genelde Pazar günleri düzenlenmesi de cabası. Pazar sabahı, sabahın erken saatinde kalkıp, kilometrelerce yürüyüş yapıp bir de ertesi gün işe gitmek çalışan insanlar için tam bir eziyete dönüyor. (en azından benim için öyle, ki bir çok insanın bu dertten muzdarip olduğuna eminim)

Sözü fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ben kamp yapmayı çok seviyorum, İzmir ve civarında haftasonları kamp etkinliği düzenleyebileceğimiz bir grup oluşturmak.

Uzun süredir dağcılık ve doğa sporları ile ilgilendiğim için hem deneyimim hem de gerekli ekipmanlarım fazlası ile mevcut ve ihtiyaç duyan arkadaşlar ile paylaşabilirim, sonuçta o ekipmanlar depoda beklemek için alınmadı. Araçla ulaşılabilecek kamp alanları için Seyyar Kamp Tuvaletinden tutun ayı/domuz riski olan bölgeler için güneş enerjili çit sistemi dahil bir çok ekipmanım var.

Gerekirse ilgilenen, ekipman eksiği olan arkadaşlara ekipman konusunda da destek verebilirim.

Kamp faaliyetlerine ve grubun oluşumuna/gelişimine katılmak isteyen arkadaşlar benimle iletişim kurarsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, bende kamplara katılmaktan memnun olurum, haberleşmek için bir WhatsApp grubu var mı
Teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi, birçok dağcılık ve doğa sporları kulübü/derneği olmasına rağmen, hemen hemen bütün kulüpler genellikle günü birlik doğa yürüyüşü (hiking) düzenleyip, trekking ya da tamamıyla kamp etkinliklerine önem vermiyorlar.

Geceyi doğada geçirip güne doğada başlamadıktan sonra ne anlamı var ki o etkinliğin…

Bir de etkinliklerin genelde Pazar günleri düzenlenmesi de cabası. Pazar sabahı, sabahın erken saatinde kalkıp, kilometrelerce yürüyüş yapıp bir de ertesi gün işe gitmek çalışan insanlar için tam bir eziyete dönüyor. (en azından benim için öyle, ki bir çok insanın bu dertten muzdarip olduğuna eminim)

Sözü fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ben kamp yapmayı çok seviyorum, İzmir ve civarında haftasonları kamp etkinliği düzenleyebileceğimiz bir grup oluşturmak.

Uzun süredir dağcılık ve doğa sporları ile ilgilendiğim için hem deneyimim hem de gerekli ekipmanlarım fazlası ile mevcut ve ihtiyaç duyan arkadaşlar ile paylaşabilirim, sonuçta o ekipmanlar depoda beklemek için alınmadı. Araçla ulaşılabilecek kamp alanları için Seyyar Kamp Tuvaletinden tutun ayı/domuz riski olan bölgeler için güneş enerjili çit sistemi dahil bir çok ekipmanım var.

Gerekirse ilgilenen, ekipman eksiği olan arkadaşlara ekipman konusunda da destek verebilirim.

Kamp faaliyetlerine ve grubun oluşumuna/gelişimine katılmak isteyen arkadaşlar benimle iletişim kurarsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.
Ben izmirden Orhan güneş enerjisi ni değerlendirebilirim

Merhabalar,
İzmirde oturuyoruz, grup için bir sakıncası yoksa 2 yaşındaki ikiz oğullarımızla kamp yapmayı çok seviyoruz. Çocuklardan dolayı İzmir yakınları tercihimiz ama bütün tekliflere açığız :smiley:
Size katılmak keyifli olacaktır :smiley:
tüm doğa dostlarına sevgiler :smiley:
Merhaba bizim de ikiz kızlarımız var 4 yaşlarımda biz de ailecek kamp yapmaya bayılırız özellikle Mordoğan ve civarı karaburun da ki görülmesi gereken çok güzel koylar var buralarda çadır ve balık tutmak için kamp alanı mümkün şehirden uzak sırtımızı dağa önümüzü denize verip sabah dalgaların çakıl taşlarına sürtünüşünde uyanmak Harika tabiiki gecenin gökyüzünde ki en güzel en parlak yıldızları izlemek de cabası:smiley:

Merhaba bizim de ikiz kızlarımız var 4 yaşlarında biz de ailecek kamp yapmaya bayılırız özellikle Mordoğan ve civarı karaburun da ki görülmesi gereken çok güzel koylar var buralarda çadır ve balık tutmak için kamp alanı mümkün şehirden uzak sırtımızı dağa önümüzü denize verip sabah dalgaların çakıl taşlarına sürtünüşünde uyanmak Harika tabiiki gecenin gökyüzünde ki en güzel en parlak yıldızlarını izlemek de cabası:smiley:

4C824A3A 7F7D 4F51 9169 1F1093B1E0D7
Ekli dosyayı görüntüle 497091
D503708C 860C 4D8E 8515 51F3DBD82A9E
4C824A3A 7F7D 4F51 9169 1F1093B1E0D7

EE55AA8F 708E 4E5E B410 0C9DC82DE951
Merhaba bizim de ikiz kızlarımız var 4 yaşlarımda biz de ailecek kamp yapmaya bayılırız özellikle Mordoğan ve civarı karaburun da ki görülmesi gereken çok güzel koylar var buralarda çadır ve balık tutmak için kamp alanı mümkün şehirden uzak sırtımızı dağa önümüzü denize verip sabah dalgaların çakıl taşlarına sürtünüşünde uyanmak Harika tabiiki gecenin gökyüzünde ki en güzel en parlak yıldızları izlemek de cabası:smiley:

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,092
Kaydolan Son Üyemiz
yigityigitcelik@gmai

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR