Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arastuna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,052

Etiketler

Ynt: Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..)

http://www.decathlon.com.tr/masa-id_8303441.html

kampta piknikte portatif masa arayanlar kaçırmasın derim.
aynını 100 küsüre almıştım.

Big aa714b9ceaf140b5a97c697063d5227e

Big 895de291af7f42a7860245a741e7064d

Çok yararlı paylaşımlar arkadaşlar ellerinize sağlık akordıyon göneşlikler vardı 3mx3m olanlardan bilen gören varmı acaba

arastuna' Alıntı:
http://www.decathlon.com.tr/masa-id_8303441.html

kampta piknikte portatif masa arayanlar kaçırmasın derim.
aynını 100 küsüre almıştım.

Arastuna bende sizin aldığınız masayı takipteyim hala 109 TL malesef :(

linkini verdiğiniz masa aynı gibi görünüyor görselde bende görsele kanıp gittim decathlona fakat
Ebatlar
Boyutlar
Y 45cm, U 42cm, G 64cm yani yere epeyce yere yakın ve ufak bir masa ilgilenen arkadaşlar benim gibi yanılmasınlar

rabbit' Alıntı:
Arastuna bende sizin aldığınız masayı takipteyim hala 109 TL malesef :(

linkini verdiğiniz masa aynı gibi görünüyor görselde bende görsele kanıp gittim decathlona fakat
Ebatlar
Boyutlar
Y 45cm, U 42cm, G 64cm yani yere epeyce yere yakın ve ufak bir masa ilgilenen arkadaşlar benim gibi yanılmasınlar

boşa gitmenize üzüldüm. ürün özelliklerinde ölçüler yazıyor evet :(

Üzerinde domates biber kesip bardak bile koysak yeter gibi duruyordu bende aldım gitti
Yerde bu tür işler epeyce zor oluyor çünkü

aslan28' Alıntı:
Üzerinde domates biber kesip bardak bile koysak yeter gibi duruyordu bende aldım gitti
Yerde bu tür işler epeyce zor oluyor çünkü

bende aldım evet. çok kibar bir masa kendisi. çok nazik kullanmak lazım. üstteki masa kısmı ince. fazla abanmaya gelmez .

Seneye kaldı artık. havalar soğudu.

Kis kamplari var :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlgilenenlere duyrulur. Koçtaş internet sitesine özel şişme yatak dün itibari ile tekrar stoğa girmiş .Fiyat gayet makul kaçırılmayacak bir kampanya....

güncel midir bilemiyorum ama tarih 30 Ağustos gözüküyor.

6 kişilik çadır

http://www.sicakfirsat.com/400-gr-sade-ramazan-pidesi-carrefoursa-da/6-kisilik-cadir-carrefoursa-fiyati-cadir-fiyatlari-buyuk-cadir-fiyati-carefoursa/

330 TL den 99 TL düşmüş

piknikte kampta sinek ,arı vs. den korunmak için ideal

http://www.sanalpazar.com/Gida-Koruma-Semsiyesi__isp17154998

Cache 500 1  i 17154998 PNY

Arkadaşlar dikkat lütfen....
21 TL lik tulumdan -16 derecelik konfor çıkmaz, benden hatırlatması.. Kaldı ki o tulumun (koçtaş ta satılan) -16 derecesi RİSK içermektedir.. Yani sakat kalırsınız....Özellikle çocuklar için çok tehlikeli....Kan dolaşımı, nabız hızı ve vücut kitle endeksi ile, soğuk direnci bakımından büyük risktir....
100 TL lik evolite tulumla Çamkoru'da 5 derecede üstünü başını çıkardığından bahsetmiş arkadaşımız... Beş derece dış ısı olup da çadırın içinden bahsediyorsa, çadır ile dış ısı arasında genelde 8-10 derece fark olur...(nefes ve vücut ısısı ile çadırın içi ısınır) yani dış ısı 5 derece ise ve bu arkadaşımız çadırda kalmış ise üstünü başını çıkarması gayet normal... Zira çadırın içi en az 15 derece olmuş....
Bu işlerin şakası yok arkadaşlar.....25 liralık tulum bu işi görüyor olsaydı dağcılık sporu ve malzemesi pahalıdır kavramı olmazdı en azından... Yapı market ürünü telmaşa tulumlarla kendimizi kandırmayalım, böbrekleri üşütüp doktor doktor gezmeyelim...
Soğuk havada şişme kamp yatağı konusuna girmek istemiyorum......Merak eden araştırsın..... Bu site dahil internette bu konuda çok bilgi var...

Tespitleriniz doğru ve katılıyorum.21 tl olan tulum 60 küsürden indirime girmiş onun için aldım.ve -16 da kullanacak kadarda cahil kimse çıkmaz sanırım .çadır ortamında -5 -10 arası idare eder kanısındayım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR