Kamp Dalış Survivor Tadında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ZEUSSSS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,734

Etiketler
Ynt: Kamp Dalış Survivor Tadında

Hatay'da bulunduğumda İskenderun'da güzel dalışlar yapıyorduk... Adana'dan bir grup ile de Samandağ'da dalışta tanışmıştık . Özledim oraları... Selçuk Bey tanışmadık ama hem size hem de sizin vasıtanızla oralara selam olsun....
Aklımda oralara gelmek var . Tatil işi sıkıntı olmasa gelir tanışırdık...

nrş' Alıntı:
Hatay'da bulunduğumda İskenderun'da güzel dalışlar yapıyorduk... Adana'dan bir grup ile de Samandağ'da dalışta tanışmıştık . Özledim oraları... Selçuk Bey tanışmadık ama hem size hem de sizin vasıtanızla oralara selam olsun....
Aklımda oralara gelmek var . Tatil işi sıkıntı olmasa gelir tanışırdık...

a.selam ne zaman yolunuz düşerse beklerim beraber bi dalış organizasyonu ayarlarız

bayram tatilinde uzun soluklu kampa çıkıyorum güzel bi etkinlik olacak :smiley: yolunuz düşerse bende sizi bekliyorum masamızda herzaman boş yerimiz var :smiley:

Selçuk kardeş çok sağol güzel davetin için yanlız biz memlekete hastret olduğumuz için bayramlarda ancak memlekete gidiyoruz.Ama inşallah gün olur yolumuz oralara düşer yada senin bu güzel aktivtelerin birisinde bizde tatilde oluruz ve bizde katılırız çokta güzel olur.
Saygılar.

Ya arkadaşlar ben fotoları göremiyorum yaa anlamadım gitti son yüklemiş olduklarını göremiyorum selçuk mesela ...

japongozlu' Alıntı:
bayram tatilinde uzun soluklu kampa çıkıyorum güzel bi etkinlik olacak :smiley: yolunuz düşerse bende sizi bekliyorum masamızda herzaman boş yerimiz var :smiley:

Selçuk kardeş çok sağol güzel davetin için yanlız biz memlekete hastret olduğumuz için bayramlarda ancak memlekete gidiyoruz.Ama inşallah gün olur yolumuz oralara düşer yada senin bu güzel aktivtelerin birisinde bizde tatilde oluruz ve bizde katılırız çokta güzel olur.
Saygılar.

Ya arkadaşlar ben fotoları göremiyorum yaa anlamadım gitti son yüklemiş olduklarını göremiyorum selçuk mesela ...

ne zaman yolunuz düşerse bekliyorum. ben fotoları görebiliyorum moderatör arkdaslar bi göz atar sanırırm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR