Kapıların Değiştirilmesi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan İdolek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 646

İdolek

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Değerli Dostlar
İstanbul Avrupa yakasında iveco aracımın arka kapılarını maraton, kayar kapısını ise karavan kapısı ile değiştirecek yetenekli bir usta tanıyan varsa, paylaşmasını bekliyorum.
 

Etiketler
Değerli Dostlar
İstanbul Avrupa yakasında iveco aracımın arka kapılarını maraton, kayar kapısını ise karavan kapısı ile değiştirecek yetenekli bir usta tanıyan varsa, paylaşmasını bekliyorum.
Pendik Oto sanayi Fahri usta +90 538 559 93 87 danış, yaparım derse pişman olmazsın.
 

Karavanda dış ve iç mekanlar arası geçiş olabildiğince rahat olmalı ki içeride otururken bile çardak altı gibi hissedebilinsin. Kayar sürgü kapı bunu daha iyi sağlıyor çok açıldığından. Karavan kapıları nerdeyse mazgaldan yada kodesten dışarı baktırır gibi dar
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Mesajlar
1,518,594
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst