Kara Şövalyenin günlüğü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan radicale262 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,330
Ynt: Kara Şövalyenin günlüğü

Erdinç bey öncelikle kolay gele

Bir defender hayranı olarak sizin araca bayılmadım desem yalan olur

Naçizene bir fikir olarak neden kırmızı düşünmüyorsunuz renk olarak

Eminim çok yakışır bu heybette bi araca

İşiniz kolay günleriniz uzun olsun Selamlar

Temel

Etiketler

Marka yada model , veya araç performansı sağlamlığı hiç önemli değil tek önemsediğim şey insanların araçlarını sizin aracınızı sevdiğiniz gibi sevmesi. Çok iyi gidiyorsunuz, araçda çok güzel olucak gibi, bir fotografçı olarak renk önerim Sarı yada Siyah, veya ikisi karışık. Turuncu daha zıpır araçlara gidiyor bence Suburbana gitmez :smiley: Sezon başlamadan bitermi çamur içindede görsek bir an önce :smiley:

Tempus' Alıntı:
Marka yada model , veya araç performansı sağlamlığı hiç önemli değil tek önemsediğim şey insanların araçlarını sizin aracınızı sevdiğiniz gibi sevmesi. Çok iyi gidiyorsunuz, araçda çok güzel olucak gibi, bir fotografçı olarak renk önerim Sarı yada Siyah, veya ikisi karışık. Turuncu daha zıpır araçlara gidiyor bence Suburbana gitmez :smiley: Sezon başlamadan bitermi çamur içindede görsek bir an önce :smiley:

teşekürler görüşleriniz için onore ettiniz sağolun sanırım ev halkının baskıları ile tekrar siyahta karar kılacağız

radicale262' Alıntı:
Arkadaşlar sanırım aracı arkadan keseceğim derken yanlış anlaşıldım aracın boyu ile oynamak gibi bir niyetim zaten yok ben sadece arka tampon oturduğu için o kısımdan keserek aracı 15 santim gibi arka kısımdan yükseltmekten bahsetmiştim

Onbinler arkanda ve kesme diyor. ;D Bende aksini iddia ediyorum. Aracı 50 cm kısalt. Offroad kabiliyetin çok artacak. Araç genişlik olarak heybetli zaten, boydan 50 cm karizmadan birşey almaz. Araç hafifler, az yakar, kıvrak olur.

Buyurun 50 cm kesilmiş şekli.. ;D

[attachment=1]

A 65 copy

Katılmıyorum Göktuğ sana.
Kuyruğu kesik. köpek gibi duruyor.Oldum olası yakışmayan orjinal dışı işler allerji yaratmıştır bende.Kısa ihtiyacı olan k-5 blazer alsın.Yükseltmeyle yakalanır kabiliyet.Hoplayıp zıplayacak araç değil zaten Suburban.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Kuyruğu kesik. köpek gibi duruyor.Oldum olası yakışmayan orjinal dışı işler allerji yaratmıştır bende.Kısa ihtiyacı olan k-5 blazer alsın.Yükseltmeyle yakalanır kabiliyet.Hoplayıp zıplayacak araç değil zaten Suburban.

Suburban ağır toptur öyle her deliğe girip çıkmaz zaten (girip çıkamaz demiyorum girmez) zaten duruşu ile tenezzül etmez :D

yavuz-çelikel' Alıntı:

Köpeklerin kuyruklarını atılgan olsun diye keserler zaten ;D Bu arada ordu da çok hoplayıp zıplıyorlar. Bu araç cj lerle geziyor hep. Tabi bu benim fikrim, kimseyi bağlamıyor :smiley: Zaten Erdinç hocam kesmeyecek bunu da biliyorum. Benim ki biraz fantezi..

kuyruğu ne keserim nede keseni severim:smiley:):smiley:)
Tabiki sözüm chevrolet meclisi içine . Göktuğ sen üstüne alma, senin araca yakıştı.

yakışır yakışır.. siyah yakışır.. biraz zahmetli ama heybetin yanında zahmete değer.. kesim olayı da bence "yok artık, suburbana bu yapılır mı.." dedirtir.. yakışmaz kocaoğlana..

siyah geniş ve uzun arabada çok dert çıkarır. gözü kesip boyayacak usta bulabilirseniz hiç durmayın değer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR