KARAVAN DÜNYASINA ADIM ATMAM;PSA MOTOKARAVAN PROJEM

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,556
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler

Ynt: KARAVAN DÜNYASINA ADIM ATMAM;PSA MOTOKARAVAN PROJEM

Teşekkür ederim Yusuf kardeşim..bunda senin topiginin de az etkisi yok yani.. ;D

Yusuf Aybek' Alıntı:
İsmail bey karavan kararınız ayırlı olsun.

Çok teşekkürler Sami bey..

züğürt gezençi' Alıntı:
İsmail bey ne mutlu size.İnşallah en kısa sürede istediğiniz karavana kavuşursunuz. :smiley: :smiley:

İsmail ağbi artık çamur yok batmak yok, üşümek yok 20dk yolu 2 saatte gitmek yok mu? diyorsun? şu yiyemediğim üzümlü keklere üzülüyorum :'( yine hayırlı olsun titizliğini bildiğim için güzel bir karavan sahibi olcağını düşünüyorum şimdiden kolay gelsin ALLAH gönlüne göre versin ağbi..

Sinancıgım merhaba..
ne yardan ne serden vazgeçmiş degilim..
.ikisinin de yeri ayrı...Biri bellimevsimde yapılan .stres atmak için çok sevdigim bir ugraş..artarak devam edecektir.
Digeri ise...ailemle birlikte olarak zevkle gezmek,yeni insanlar .çevre ve yerler görmek için kendimi dogaya bırakacagım güzel bir etkinlik..
ben bir koltukta 3 karpuzu taşırım..merak etme..

sinan54' Alıntı:
İsmail ağbi artık çamur yok batmak yok, üşümek yok 20dk yolu 2 saatte gitmek yok mu? diyorsun? şu yiyemediğim üzümlü keklere üzülüyorum :'( yine hayırlı olsun titizliğini bildiğim için güzel bir karavan sahibi olcağını düşünüyorum şimdiden kolay gelsin ALLAH gönlüne göre versin ağbi..

mdr' Alıntı:
Sinancıgım merhaba..
ne yardan ne serden vazgeçmiş degilim..
.ikisinin de yeri ayrı...Biri bellimevsimde yapılan .stres atmak için çok sevdigim bir ugraş..artarak devam edecektir.
Digeri ise...ailemle birlikte olarak zevkle gezmek,yeni insanlar .çevre ve yerler görmek için kendimi dogaya bırakacagım güzel bir etkinlik..
ben bir koltukta 3 karpuzu taşırım..merak etme..

aslında düşündünde karavan daha iyi bir seçenek yengem için canı sıkılır hazır mutfakta var zaten karavanda üzümlü kek yapar bizde tevafuk ya ordan geçerken uğrar kekten yeriz ;D ;D ;D ;D ;D ;D
İsmail ağbim İnşallah kısa zamanda karavanlı gezilerinin ve karavan aşamalrını paylaşacağın topicleri incelemey başalarız şimdiden başarılar.. kolay gelsin

İsmail Bey Merhaba,

Sizi gayet iyi anlayabiliyorum çünki bende yaklaşık olarak aynı durumdayım.Hastalığım bir hayli ilerlemiş durumda. Harıl harıl karavan sitelerinde bilgilenmeye çalışıyorum. 2.El almakmı ( muhtemel ), kendin yapmakmı ( pek olası değil ), bir firmaya yaptırmakmı ( oda pahalı) , Yoksa bir atelye ile işçilik ondan malzeme benden anlaşmakmı doğru ezeli sorun. Bir şekilde sonuçlanacak elbette.Kolay gelsin diyor başarılar diliyorum. Orhan ÇİÇEK

Teşekkürler Orhan bey..aslında bu hastalık bizler gibi..gezmeyi..hayatı yaşamayı isteyen büyük çogunlukta vardır..

Hani derler ya.."adam gencecikti..birşeyi yokken birden ölüverdi." ;D ;D Ama bir saglık kuruluşuna gidip muayene olmazsan hastalık net belirlenip sabitlenmiyor. :D :D
Şaka bir yana bunu bilipte erteleye erteleye ömrümüzün büyük çogunlugu geçiyor.Bir an önce hayatı yaşamak lazım..Giden geri gelmiyor..

Orhan Baba' Alıntı:
İsmail Bey Merhaba,

Sizi gayet iyi anlayabiliyorum çünki bende yaklaşık olarak aynı durumdayım.Hastalığım bir hayli ilerlemiş durumda. Harıl harıl karavan sitelerinde bilgilenmeye çalışıyorum. 2.El almakmı ( muhtemel ), kendin yapmakmı ( pek olası değil ), bir firmaya yaptırmakmı ( oda pahalı) , Yoksa bir atelye ile işçilik ondan malzeme benden anlaşmakmı doğru ezeli sorun. Bir şekilde sonuçlanacak elbette.Kolay gelsin diyor başarılar diliyorum. Orhan ÇİÇEK

İsmail bey sayfanızı yeni fark ettim. Gönlünüzden geçen gibi bir karavan sahibi olmanızı dilerim. Sayfanızın takipçisi olacağım.

Çok teşekkürler Ümit bey..önerileriniz hala zihnimde....
bakalım..herşeyin hayırlısı..

centilmen' Alıntı:
İsmail bey sayfanızı yeni fark ettim. Gönlünüzden geçen gibi bir karavan sahibi olmanızı dilerim. Sayfanızın takipçisi olacağım.

İsmail bey umarım herşey istediğniz gibi olur ve bu günleri bir kamp ateşi etrafında yad edriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri