Karavan Kiralama Şirketleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 277,282

Etiketler
Ynt: Karavan Kiralama Şirketleri

Evet arkadaşlar ne kadar anlatsamda karavan ve karavancılık onun için kapalı bir kutu...ikna etmem için karavanı göstermem ve küçük bir tatil yapmam gerekir..ama İzmirde maaalesef bu işler o kadar zorki...Bir yolunu bulacağız nasipse...Ha aynı zamanda İzmirdeki karavancı arkadaşlarla tanışmakta isterim.Onlarıda dinlemek deneyimlerinden faydalanmak isterim...

hsbasar' Alıntı:
Eğer Ankaraya gelme imkanınız varsa
Güney karavanın Ankara Kazanda karavan kamping i var.
Siz sadece karavanı kiralayıp bulunduğu yerde kalıyorsunuz, o nedenle kiralar uygun.
Bir alternatif olarak düşünülebilir.

http://www.karavankamping.com/
Evet dostum bu Güney karavanın yaptığı muhteşem bir fikir...insanları karavanla tanıştırıyor...ve ortam çok güzel...ama dedim ya çocuk probleminden dolayı Ankaraya gelmemizde sorun olur diye düşünüyorum.

ulusotomotiv' Alıntı:
didim altınkımda çok ucuza denize yakın evler var eşinizde sizde hem ev ortamından hemde deniz keyfinizden mahrum kalmazsınız :smiley:)sadece bir fikir:smiley:
Üstadım problemde orda zaten benim babamlar Urlada denize 50 mt....kayınpederim ise Çeşmede denize 250 mt evde oturuyorlar..o imkanlardan sıyırıp doğayla yaşamak istiyorum.... :smiley:

Serkan bey,

Aramıza hoşgeldiniz. Aşağıdaki linkte yazılanları bir okuyuın sonra yine görüşelim.

Selamlar

Ahmet

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22972.0#top

Eger esiniz sevmiyorsa bulasmayin. Hadi bulastiniz kesinlikle yanda otel olan yerlerde kalmayin. Hadi kaldiniz yazin sicakta kesin cikmayin. Hadi ciktiniz yaniniza prosac alin. Cunku bilin ki donuste karavani satisa koyacaksiniz. :D

Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses:
- 'Binme, bu uçak düşecek!
Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş.
İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış:
- Uçak düştü kurtulan olmadı.
Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses kulağında:
- 'Binme bu trene, raydan çıkacak!
Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş:
- Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı...
Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses:
- 'Bu otobüse binme, freni patlayacak!
Dönmüş yine kimse yok! Otobüse binmemiş.
Bir karavan almaya karar vermiş.Yine bir ses kulağında:
- "Alma sorun çıkacak" demiş
Dayanamamış, yüksek sesle sormuş:
- "Sen kimsin yahu?"
- 'Ben senin iyilik meleğinim!
Adam iyice kızmış:
- Ulan evlenirken neredeydin?!

*** Tarafımdan eklenmiştir.

mebus' Alıntı:
Eger esiniz sevmiyorsa bulasmayin. Hadi bulastiniz kesinlikle yanda otel olan yerlerde kalmayin. Hadi kaldiniz yazin sicakta kesin cikmayin. Hadi ciktiniz yaniniza prosac alin. Cunku bilin ki donuste karavani satisa koyacaksiniz. :D
Evetttt doğru söylüyorsunuz valllaaa... :smiley:)

yasiko' Alıntı:
Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses:
- 'Binme, bu uçak düşecek!
Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş.
İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış:
- Uçak düştü kurtulan olmadı.
Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses kulağında:
- 'Binme bu trene, raydan çıkacak!
Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş:
- Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı...
Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses:
- 'Bu otobüse binme, freni patlayacak!
Dönmüş yine kimse yok! Otobüse binmemiş.
Bir karavan almaya karar vermiş.Yine bir ses kulağında:
- "Alma sorun çıkacak" demiş
Dayanamamış, yüksek sesle sormuş:
- "Sen kimsin yahu?"
- 'Ben senin iyilik meleğinim!
Adam iyice kızmış:
- Ulan evlenirken neredeydin?!

*** Tarafımdan eklenmiştir.

Süperrrr,

Ürstteki linki okudum dostum ....ya bir kaç alternatif düşüncem var zatende ..neyse İzmirli bir arkadaşla tanışıp yakınen sohbet etttikten sonra net kararımı verecem galiba....

sn. serkan guranc.
ben ızmırlıyım . arkadaslar aldukca acıklayıcı dogru dusuncelerını belırtmısler . aslına bakarsanız cok fazlada eklenebılecek bır sey yok gıbı. bazı uclarda yasayan ınsanlar vardır . hedeflerıne varabılmak ve olumlu yonde degısımlere tavız verıp emellerı dogrultusunda avantaj saglayabılırler. esınızle fıkır bırlıgıne varabılmenın mutlaka bır yolu olmalı dıye dusunuyorsanız bıraz fazlaca emek verıp gezgınlıgı sevdırmenın yollarını bulabılırsınız .
60 yasımdayım evımde kendımız ıcın karavan yapmaya calısıyorum .kamıltuncada oturuyorum. muhabbete ıhtıyacınız olursa hemsehrılık olmedı yanı. bız buradayız. tlf. 0532 303 52 04
sansınıs acık olsun selamlar sevgıler. mehmet.

orbay74' Alıntı:
sn. serkan guranc.
ben ızmırlıyım . arkadaslar aldukca acıklayıcı dogru dusuncelerını belırtmısler . aslına bakarsanız cok fazlada eklenebılecek bır sey yok gıbı. bazı uclarda yasayan ınsanlar vardır . hedeflerıne varabılmak ve olumlu yonde degısımlere tavız verıp emellerı dogrultusunda avantaj saglayabılırler. esınızle fıkır bırlıgıne varabılmenın mutlaka bır yolu olmalı dıye dusunuyorsanız bıraz fazlaca emek verıp gezgınlıgı sevdırmenın yollarını bulabılırsınız .
60 yasımdayım evımde kendımız ıcın karavan yapmaya calısıyorum .kamıltuncada oturuyorum. muhabbete ıhtıyacınız olursa hemsehrılık olmedı yanı. bız buradayız. tlf. 0532 303 52 04
sansınıs acık olsun selamlar sevgıler. mehmet.
Teşekkür ederim Mehmet bey en kısa zamanda görüşüp bir çay içme dileğiyle.

bu konuyu buldugum cok iyi oldu bende ariyordum bilgi icin cok tesekkurler

Naz karavanın bir aracının satılık olduğunu gördüm. Firma faaliyetine devam ediyor mu, yoksa kapandı mı?

Hala karavan kiralayabileceğimiz düzgün bir yer yok mudur? Gezi amaçlı ve sşoförsüz olarak.

merhaba,istanbulda çekme karavan kiralama konusunda yardımcı olabilecek yeni bir yer varmı acaba

merhaba..karavan kiralama hakkında 3 yıldır yazılanları tek tek okuduktan sonra hayli umutsuzluğa kapıldım.fakat bu yaz karavan kiralayıp egede 3-5 farklı kampinge gidip karavan tatilinin tadını çıkarma planımızdan hala vazgeçmiş değiliz...yok mu allah aşkına düzgün biyer karavan kiralanabilecek?saly karavan haftalık 3000 tl gibi bir rakam telafuz etti fakat bana biraz fazla geldi.naz karavan die biyer var üsküdarda onlar da iş değişikliği yapmış yani artık ''yok'' lar.. bir sürü yer var fakat adamlar işi biliyolar bizim gibi karavanın etinden sütünden yararlanacak ''tatilcilere''verene kadar it sürüsü gibi üreyen dizi ve reklamcılık sektörüne daha yüksek fiyattan kiralama yoluna gidiyolar..''şoförlü'':smiley:..üçüncü en sık adı geçen yer ankara güney karavan fiyatlar uygun ama ''yahninin de tadı yavan olacakmış'' gibi bir his var içimde..hele hakkında yazılanları okuduktan sonra....sonuç olarak burası türkiye ve bu işin içine ticaret stratejisi ve 3 kuruş daha fala kazanma ya da sektörde teksen müşteriyi yolabilmeyi kendine hak görme anlayışı da çoktan girmiş durumda ama yine de şansımı denemek istiyorum son ana kadar..yardımcı olabilecek yol gösterebilecek varsa çok sevinirim.teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR