Karavan Kiralamak Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erturkkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,339

erturkkan

Yeni Üye
Merhabalar,
10-17 Ağustos tarihleri arasında istanbul ve yakın illerde olacak şekilde Motokaravan kiralamak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olacak,yönlendirecek herkese şimdididen minnettarım.
NOT:Sahibinden.com üzerinde çok az seçenek var.Hepsi ile iletişime geçtim ama sonuç alamadım.

Sitenize üye aktif bir karavan kullanıcısı arkadaşım tarafından sitenize ulaşmam iletildi. Bir yardımcı olan illaki olur orası bir aile demişti.Umarım beni de aranıza kabul edersiniz

Avis bu sene karavan kiralama işine girecekti, fuarda stand açmışlardı, bir sorun isterseniz.

Avis bu sene karavan kiralama işine girecekti, fuarda stand açmışlardı, bir sorun isterseniz.
Merhaba, öncelikle geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Ilk görüştüğüm firma Avis oldu. Ancak ilgili tarihlerde araçları yokmus. Birde fiyat bayağı yüksek geldi bütçemiz için.

Anladım. Eli yüzü düzgün bir otelle karşılaştırılırsa aşağı yukarı denk geliyor fiyatı. Günlük 750 tl standart fiyat belirlemişler.

Bence öncelikle dikkat etmeniz gereken bizim bu sevdamızı fırsata çevirenler. O tarihlerde elimde karavan var deyip kapora alan ve ortadan kaybolanlar var. Aman dikkat.
Avis fiyatı yüksek ama güvenilirlik için ben Avis' den kiraladım.
Forum üzerinden de çok baktım ama maalesef kiralik bulamadım başka.