Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan argonatlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,327
Ynt: Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

[/quote]
bariscim' Alıntı:
Henüz eksikleri olmasına rağmen geziler başlamış.
Karavanınızı umarım en kısa zamanda tamamlar, çok daha keyifli gezilere çıkmanızı dilerim.
Alparslan bey teşekkür ederim güzel dilekleriniz için,eksiklerim olsada ben çok sabırsızım herhalde,her ortamı değerlendirmeye çalışıyorum.

Etiketler

Ben panelvan haliyle 2 yıl gezilerde kullanmış ve çok zevk almıştım, keyfiniz daim olsun :smiley:

ben o kadar uzun süre kullanmam herhalde bir an önce içini bitirip gezmem lazım,iyi dileklerinize teşekkür ederim :smiley:

Kolay gelsin abi Ben Panel Vanı bir edineyim işallahta o şekilde gezerim bir süre sorun olmaz..

Takipteyim Abimm..

KağanÖner' Alıntı:
Kolay gelsin abi Ben Panel Vanı bir edineyim işallahta o şekilde gezerim bir süre sorun olmaz..

Takipteyim Abimm..
Allah gönlüne göre versin, inşallah tez zamanda alırsın ve güzel güzel gezersin kardeşim :smiley:

Sevgili Engin haklısın ne zamandır ne resim ne bilgi veremiyorum,karavan bir taraftan işlerim bir taraftan yorgun düşüyorum akşamları oturup bilgi paylaşmam lazım aslında ama olmuyor bütün resimler arşiv halinde mevcut,yakında paylaşacağım.

Sevgili karavancı dostlar uzun zamandır ne bir bilgi nede fotoğraf yayınlayamadım özür diliyorum ,fotoğrafları arşiv olarak biriktirdim,sitenin izin verdiği kapasite oranında fotoğrafları paylaşmaya çalışacağım.camlarım takıldı,lumbuzlar aynı zamanda sineklikleride var.

Telefondaki Resimler 108

Telefondaki Resimler 107

döner koltuk esneme yapıyordu,tekrar söküp teflon takviyesi ile sağlamlaştırıyorum.

Telefondaki Resimler 101

Telefondaki Resimler 109

elektrik tesisatlarımı ve su tesisatlarımı çektikten sonra izolasyon işlerimi tamamladım.

Telefondaki Resimler 004

Telefondaki Resimler 018

Telefondaki Resimler 162

Telefondaki Resimler 161

Telefondaki Resimler 163

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR