Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan outlaw06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,643

outlaw06

2002 WJ 4.7 ( Düplü )
Yer
ankara''ANOFF''
Web
www.elitemlak.biz
Bayram ertesi Ankaradan direk 4X4 ümle eşim, 1.5 yaşındaki kızım ve 6 yaşındaki oğlumla direk antalyaya inip ordan kemer,finike,kaş,fethiye,marmaris,muğla turu yapıp siz değerli üyelerin tavsiye ve tecrübeleri doğrultusunda kendimce ilk olacak-farklı bir tatil yapmak istiyorum.Çadır kampları bilen varmı?Tamamen deneyimsizim.Çocuklar küçük olduğu için tesislerin temizliği ve esnaflık ahlakı elbette çok önemli.Lütfen yardımcı olurmusunuz:smiley:
Önemli not: 1 hafta/10 gün planladığım tatil her an karavan tatiline de dönüşebilir.Birkaç firma ile karavan kiralamak üzerede görüştüm.Fakat ilk tercihim 2-3 yerde çadır kampı.

Etiketler
outlaw06' Alıntı:
Bayram ertesi Ankaradan direk 4X4 ümle eşim, 1.5 yaşındaki kızım ve 6 yaşındaki oğlumla direk antalyaya inip ordan kemer,finike,kaş,fethiye,marmaris,muğla turu yapıp siz değerli üyelerin tavsiye ve tecrübeleri doğrultusunda kendimce ilk olacak-farklı bir tatil yapmak istiyorum.Çadır kampları bilen varmı?Tamamen deneyimsizim.Çocuklar küçük olduğu için tesislerin temizliği ve esnaflık ahlakı elbette çok önemli.Lütfen yardımcı olurmusunuz:smiley:
Önemli not: 1 hafta/10 gün planladığım tatil her an karavan tatiline de dönüşebilir.Birkaç firma ile karavan kiralamak üzerede görüştüm.Fakat ilk tercihim 2-3 yerde çadır kampı.
Merhaba; Savaş bey;
Geziniz şimdiden hayırlı olsun.Denizli'den geçerseniz tanışmayı arzu ederim.
Çadır kampı bizim karavandan önce 2007 yılına kadar hobimizdi.Karavandan sonra sabit kampı bıraktık.
Genelde Çubucak'ta konaklıyorduk, ama orası şu mevsimde ana baba günüdür. İlk gidişte rahat edemeyeceğini düşünüyorum. Kendim hiç gitmediğim halde "Gökova/Akyaka kampının methini çok duyuyorum.Karavanımızı teslim almış olsaydık bizde birkaç gün düşünüyorduk.
Gokova'da bir arkadaşımız 27mayıstan beri tatilde, zannederim henüz dönmedi. Eger düşünürseniz orada size yardımcı olacağına hiç şüphem yok. Siz kararınızı verin, telefonla görüşür size haber veririm.
İlk defa çadır kampında mutlaka ufak tefek yol göstermelere ihtiyacınız olacaktır. Gerçi kamp hayatında yardımlaşma mutlaka yapılıyor ama bildik bir arkadaşımızın olması sizin için yerleşmede kolaylık olur, sonrasında zaten devam eder. Sizden haber alır almaz arkadaşımızı arar sorarım, dönmediyse tabi.
Şimdiden, iyi geziler ve tatiller dilerim. Telefon numaramı özelden size gönderdim.
Selam ve saygılar Ahmet Özdemir - Denizli

merhaba, öncelikle iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. konuyla ilgili bir yazım var. okuduysanız az da olsa bilgi edinmişsinizdir. sizin başlığınızın hemen altında didimden datçaya çadır kampı deneyimi başlığıyla.sorularınız olursa yardımcı olurum. tekrar iyi tatiller.

Marmaris'de Hisarönü Evcan Kampingde konaklayabilirsiniz. Datça-Bozburun sapağından sola 5 km sonra ulaşılır.
Tlf. 0252.4666478 Mustafa bey.

Şimdiden güzel insanlardan güzel bilgiler gelmeye başladı bile.Bu şekilde buradaki tecrübeli büyüklerden, arkadaşlardan birşeyler kaparak sanırım tüm acemiliğime rağmen ,sıkıntıları minimuma indireceğiz:smiley: Teşekkürler herkese.

edessastelio' Alıntı:
Merhaba; Savaş bey;
Geziniz şimdiden hayırlı olsun.Denizli'den geçerseniz tanışmayı arzu ederim.
Çadır kampı bizim karavandan önce 2007 yılına kadar hobimizdi.Karavandan sonra sabit kampı bıraktık.
Genelde Çubucak'ta konaklıyorduk, ama orası şu mevsimde ana baba günüdür. İlk gidişte rahat edemeyeceğini düşünüyorum. Kendim hiç gitmediğim halde "Gökova/Akyaka kampının methini çok duyuyorum.Karavanımızı teslim almış olsaydık bizde birkaç gün düşünüyorduk.
Gokova'da bir arkadaşımız 27mayıstan beri tatilde, zannederim henüz dönmedi. Eger düşünürseniz orada size yardımcı olacağına hiç şüphem yok. Siz kararınızı verin, telefonla görüşür size haber veririm.
İlk defa çadır kampında mutlaka ufak tefek yol göstermelere ihtiyacınız olacaktır. Gerçi kamp hayatında yardımlaşma mutlaka yapılıyor ama bildik bir arkadaşımızın olması sizin için yerleşmede kolaylık olur, sonrasında zaten devam eder. Sizden haber alır almaz arkadaşımızı arar sorarım, dönmediyse tabi.
Şimdiden, iyi geziler ve tatiller dilerim. Telefon numaramı özelden size gönderdim.
Selam ve saygılar Ahmet Özdemir - Denizli
Ahmet abi telefonunuzu aldım, çok teşekkürler.Daha öncede kiralık karavan konusunda yardımcı olmuştunuz.Bu arada birkaç küçük turla acemiliği atayım nasipse sizinle ilerde karadeniz yada güneydoğu yapalım abi.Ağrılı olmama rağmen güneydoğuyu tam gezemedim.Mardin falan süpermiş.Bu yaşa kadar hep bir otelde yer ayırttık, gidip klasik otel tatili yaptık.Gittiğimiz alanın 3 km2 alanında 1 hafta dolandık döndük:smiley:Bu offroad , günü birlik kamp atma, hafta sonu gezileri vs sayesinde 4 duvarla doğanın farkını anlamaya başladım.Bu arada plan değişti.Bayramda çıkamıyoruz.Bayramda hanımın köyünde 3 gün havuz sefası yapacam:smiley:Bahçede sulama havuzu var.Dolduruyorum çoluk çocuğu onlarla eğleniyorum:Sanırım Bayramın ertesinde 22-25 i arası çıkarız nasipse.Hayırlısı diyelim.Ankaradaki her türlü işinizde, ziyaretinizde de elimden geleni yaparım.Bende özelden tel yazıyorum.Selamlar.

Hayırlısı olsun, Savaş bey;
Bayram sonu daha mantıklı ama bir şartla, herkes dönüş yolunda olacağından direksiyonda azami dikkat ve tedbir.
Acemilik falanda olmaz, kendini ferah tut, Allah yardım eder.
Biz hiç yabancı dil bilmeden 20 ye yakın ülke gezdik, ilkinde eşim gitmememiz için İpsala ya kadar dil döktü bana. Ben inat ettim birşey olmaz diye. Oralarda bile birsürü dost, yardımsever kişiler çıkıyor karşımıza.
Eminim gezi boyunca yeni kişilerle tanışıp kaynaşacaksın.Biz 20 yıl hep aynı yerde çadır tatili yaptık, aynı yerin bizi çeken yönü o yerde tanıştığımız güzel insanları bir daha görebilmek.
Telf.nu kaydedeceğim, ilgine çok teşekkürler.
Selamlar, Saygılar

fretless' Alıntı:
merhaba, öncelikle iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. konuyla ilgili bir yazım var. okuduysanız az da olsa bilgi edinmişsinizdir. sizin başlığınızın hemen altında didimden datçaya çadır kampı deneyimi başlığıyla.sorularınız olursa yardımcı olurum. tekrar iyi tatiller.
Sn fretless bu notunuzu cumadan önce gördüm , topiğinizi dün akşam okuduğumu hatırlıyordum ama ;hemen okudum biliyorum demek istemedim.Şimdi tekrar okudum.Ama keşke bu kadar kısa kesmeseydiniz.Tek mesajda değilde her olayı bir mesajla uzunca anlatsaydınız.Birde o kadar zaman bir fotoğraf makinasına el sürülmezmi:smiley:Resimleri de bekliyoruz.Çok teşekkürler bilgiler için.

ANTALYA Kındılçeşme Orman Kampı(KEMER)
ANTALYA Beldibi Orkinos Camping Bahçecik Mevki Atatürk Cad Caretta Otel Yanı 0.242.8248865
ANTALYA Kemer Göynük Camping Kemer Sahil Yolu, Göynük Köprü Yanı 0.242.8153141
ANTALYA Tekirova Sundance Camping 0.242.8214165

Ayrıca Kaş için isterseniz ;

ANTALYA Kaş Can Mocamp Kalkan yolu üzeri 1, 5. Km 0.242.8361541
ANTALYA / Kaş Kaş Camping Yaşar Yazıcı Cad. 0.242.8361050
ANTALYA Kaş Olympos Mocamp Kaş -Kalkan yolu üzeri 2. km - Acısu 0.242.8362252

osman_vip90' Alıntı:
ANTALYA Kındılçeşme Orman Kampı(KEMER)
ANTALYA Beldibi Orkinos Camping Bahçecik Mevki Atatürk Cad Caretta Otel Yanı 0.242.8248865
ANTALYA Kemer Göynük Camping Kemer Sahil Yolu, Göynük Köprü Yanı 0.242.8153141
ANTALYA Tekirova Sundance Camping 0.242.8214165

Ayrıca Kaş için isterseniz ;

ANTALYA Kaş Can Mocamp Kalkan yolu üzeri 1, 5. Km 0.242.8361541
ANTALYA / Kaş Kaş Camping Yaşar Yazıcı Cad. 0.242.8361050
ANTALYA Kaş Olympos Mocamp Kaş -Kalkan yolu üzeri 2. km - Acısu 0.242.8362252
Hocam süpersiniz.Teşekkürler.Ama ben birazda tecrübe edilmiş yerlerin tavsiye edilmesini rica ediyorum.Bütün kampların adres telini netten bulabiliyoruz artık,herşeyi bulabildiğimiz gibi.Asıl önemli olan hangisinde kalınır, hangisinde kalınmaz:smiley:

outlaw06' Alıntı:
Hocam süpersiniz.Teşekkürler.Ama ben birazda tecrübe edilmiş yerlerin tavsiye edilmesini rica ediyorum.Bütün kampların adres telini netten bulabiliyoruz artık,herşeyi bulabildiğimiz gibi.Asıl önemli olan hangisinde kalınır, hangisinde kalınmaz:smiley:

evet hocam haklısınız ama adeslerin çoğu farklı kişiler tarafından gidilmiş memnun kalınmış yerler :smiley: ama tabi ilerde hepsini ziyaret ettikçe kritikler yazarım ;D

outlaw06' Alıntı:
Osman bey benim 2-3 haftam var.Ben sizden evvel tecrübe ederim inşallah

İnşallah , Size iyi eğlenceler :smiley: ben de haftasonu Antalyada olucam , belki bir plan yaparsam yakın olan birine merkezdekine ya da kemer beldibi taraflardakine gidebilirim :D

katrancı koyundan önceki koyda Doğa kampingi mutlaka görün.biz yeni döndük,izmir ve fethiye arasında en iyisi diyebilirim:smiley:25 tl.buzdolabı istersen veriyorar,işletmecileri çok candan...
iyi tatiller...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.