Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan outlaw06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,643

Etiketler
Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında

bayram ertesi gideceginizden bahsetmissiniz ancak kimse Antalya'da olan sicaktan bahsetmemiş :smiley: sizin yerinizde olsaydim eylul ortalarinda cikardim .. klimasiz ortamda cok zor :smiley:

Ynt: Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında

fidodido' Alıntı:
bayram ertesi gideceginizden bahsetmissiniz ancak kimse Antalya'da olan sicaktan bahsetmemiş :smiley: sizin yerinizde olsaydim eylul ortalarinda cikardim .. klimasiz ortamda cok zor :smiley:
Hocam çok haklısınız ama oğlum eylül 10 da nasipse okula başlıyor.ana sınıfı bitti 1.sınıfa başlayacak.Bu yüzden eylülün ilk haftası kıyafet falan derken hazırlık haftası.yani ağustos sonuna kadar bu işi bitirmemiz lazım.Zaten serin yer bulduğumuzda ve müsait pozisyonda çadıra devam ama yok; çocukları ,bizi bunaltacak sıcak olursa hemen yol güzergahındaki bir klimalı 4 duvar bulmamız lazım:smiley:))

merhaba şimdiden iyi tatiller dilerim bizde aynı tarihlerde ankaradan antalyaya ve oradan kıyıdan datçaya kadar gideceğiz iki sene önce datça özil campingte tatil geçirdim ilk kamp için rahatlıkla size tavsiye edebilirim aslında birkaç yer gezmeyi düşünüyordum ama ordaki rahatlıktan dolayı bir yere kımıldamadan 10 gün geçirdim. Gökova akyaka da özellikle doğasıyla eşsiz bir yer ancak ben gittiğimde sezondan dolayı olabilir çok kalabalık vede temizlik olarak sıkıntılıydı (wc lavabo) ancak genede yolunuz yakından geçerse mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Çabucak kampıda kolay ulaşımlı ancak orda da aşırı kalabalık ve rahatsız edici düzeyde yola yakın doğayı hissetmeniz zor. Bu senede internetten ve tavsiyelerden adrasan,olimpos, kaş, fethiye yol güzergahında bir kaç kamp belirledim en azından geçerken görmeyi istiyorum duruma göre konaklayarak geçeceğim sizde o yol güzerğahında mutlaka kamplar görürsünüz en azından incelemeniz iyi olacaktır.

cenks' Alıntı:
merhaba şimdiden iyi tatiller dilerim bizde aynı tarihlerde ankaradan antalyaya ve oradan kıyıdan datçaya kadar gideceğiz iki sene önce datça özil campingte tatil geçirdim ilk kamp için rahatlıkla size tavsiye edebilirim aslında birkaç yer gezmeyi düşünüyordum ama ordaki rahatlıktan dolayı bir yere kımıldamadan 10 gün geçirdim. Gökova akyaka da özellikle doğasıyla eşsiz bir yer ancak ben gittiğimde sezondan dolayı olabilir çok kalabalık vede temizlik olarak sıkıntılıydı (wc lavabo) ancak genede yolunuz yakından geçerse mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Çabucak kampıda kolay ulaşımlı ancak orda da aşırı kalabalık ve rahatsız edici düzeyde yola yakın doğayı hissetmeniz zor. Bu senede internetten ve tavsiyelerden adrasan,olimpos, kaş, fethiye yol güzergahında bir kaç kamp belirledim en azından geçerken görmeyi istiyorum duruma göre konaklayarak geçeceğim sizde o yol güzerğahında mutlaka kamplar görürsünüz en azından incelemeniz iyi olacaktır.
Sn cenks çok teşekkürler.Güzel şeylerle karşılaşacağımızı umuyorum.Kimbilir belkide aynı anda aynı kampta olacağız.Katkı için herkese teşekkürler:smiley:

bir arkadaşımız boncuk kamping demiş çok haklı üst düzey bir kamp sırf merakımı gidermek için gittim güzelliğine hayran kaldım ANCAK şehre biraz mesafeli günlük alışveriş bakımından biraz sıkıntı yaratabilir bölgede bir alternatif olarak gökovada akyaka orman kampı 10 gün kaldım küçük bir kasaba olan akyaka ile iç içe sayılır yürüyüş mesafesi max 10 dk.Küçük bir pazar yeri var 2 adet orta ölçek market ve diğer tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek esnaf çarşısı denizi temiz iyi bir program hem bölgedeki diğer etkinlikler hem günübirlik gidip dönebileceğiniz yerleri görmek bakımından hemde motoryat turları ile güzel günlük bir mavi yolculuk vs vs yaparsanız çok keyf alabileceğiniz bir tatil olur kampa yakın mesafede ücretsiz kamp alanı var ancak tam donanımlı olduğunu söyleyemem. bölgede çabucak orman kampıda var ancak aynı şekilde şehre biraz mesafeli bölgede gezip incelediğim kamplar var yardımcı olmak isterim kısmetse 25 ağustos ta bende 3 kişilik ailemle birlikte çıkmayı planlıyorum herkeze iyi tatiller diliyorum selam ve sevgilerimle :smiley:

tatil için iyi bir malzeme ve ihtiyaç listesi oluştumanızı tavsiye ederim iyi bir yol güzergahı ve uyarılar için navigasyon olmalı laptopsuz olmaz cep zaten vardır mangal keyfi için tüplü mangalı tercih edin aksi halde kömürlü sorun yaratabilir kullanımına bir çok yerde izin verilmiyor orta ölçekli kolay kurulablen 2 odalı çadır kullanıyorum. rahat bir uyku için kampet,şişme yatak veya kalın map öneriyorum. uzatma kablo ucunda 3 lü piriz yada daha fazlası da olabilir. her ihtimale karşı sonbahar havaları için uzun kollu bir kaç giyecek,Seyehat esnasında termos peçete ıslakmendil su çay cafe meşrubat türü içecekler mümkün mertebe elinizin altında bulunsun
doğaya çıkıyoruz demekki onu seviyoruz ancak sevmek yetmez korumak gibi bir mecburiyetimiz var hepimizden ricam BEN DAHİL gerekli tedbirleri alalım LÜTFEN. Doğanın bize ihtiyacı olmadığı gibi kontrolsuz ateşi ve çöpüde sevmiyor

Aynı gün bende ankaradan yola çıkacağım.Bayram ertesi gecesi.

Bizde ilk durak olarak Fethiye-katrancı kampını sectik.

Daha sonra alanyaya kadar bütün kıyıyı gezeceğiz Allah nasip ederse.

Şimdiden sizede iyi tatiller.Güzel bir yer bulursanız banada haber verin ;)

disamme' Alıntı:
bir arkadaşımız boncuk kamping demiş çok haklı üst düzey bir kamp sırf merakımı gidermek için gittim güzelliğine hayran kaldım ANCAK şehre biraz mesafeli günlük alışveriş bakımından biraz sıkıntı yaratabilir bölgede bir alternatif olarak gökovada akyaka orman kampı 10 gün kaldım küçük bir kasaba olan akyaka ile iç içe sayılır yürüyüş mesafesi max 10 dk.Küçük bir pazar yeri var 2 adet orta ölçek market ve diğer tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek esnaf çarşısı denizi temiz iyi bir program hem bölgedeki diğer etkinlikler hem günübirlik gidip dönebileceğiniz yerleri görmek bakımından hemde motoryat turları ile güzel günlük bir mavi yolculuk vs vs yaparsanız çok keyf alabileceğiniz bir tatil olur kampa yakın mesafede ücretsiz kamp alanı var ancak tam donanımlı olduğunu söyleyemem. bölgede çabucak orman kampıda var ancak aynı şekilde şehre biraz mesafeli bölgede gezip incelediğim kamplar var yardımcı olmak isterim kısmetse 25 ağustos ta bende 3 kişilik ailemle birlikte çıkmayı planlıyorum herkeze iyi tatiller diliyorum selam ve sevgilerimle :smiley:
Hüseyin bey çok teşekkürler, çok memnun kaldım alakanıza.Tüm arkadaşlara ve size kalben teşekkür ediyorum.Aslında ben bayramın 2 yada 3. günü çıkmak niyetindeydim ama daha evvel bahsettiğim gibi elde olmayan sebeplerden 22-25 i arasına sarkacak gibi hareket tarihi.Favorim akşam 10-12 arası yola çıkış:smiley:Sabırsızlıkla bekliyorum.
Ankaradan bu tarihlerde çıkacak sanırım daha evvel bir-iki aile daha yazmıştı bu yada başka bir topiğe.Evvelden bir tanışlık, bir yoldaşlık olsa ne güzel 2-3 araba konvoyda gidilebilirdi.Yada yola çıkarken birbirimizden tel alıp gittiğimiz kamplar için öncü olup bilgi aktarabiliriz.Tabi tecrübeli büyüklrim daha iyisini bilir.Herkese tekrar teşekkürler

serommm' Alıntı:
Aynı gün bende ankaradan yola çıkacağım.Bayram ertesi gecesi.

Bizde ilk durak olarak Fethiye-katrancı kampını sectik.

Daha sonra alanyaya kadar bütün kıyıyı gezeceğiz Allah nasip ederse.

Şimdiden sizede iyi tatiller.Güzel bir yer bulursanız banada haber verin ;)
Aslında biribirimizle bir şekilde irtibatlı olalım.Ben yanıma laptop almayı düşünüyorum.Buradan da haberdar edebiliriz birbirimizi yolda karşılaştıklarımız konusunda.Yanılmıyorsam şimdilik 3 yada 4 aile aynı tarihte aynı bölgeye gidiyor:smiley:Herkese hayırlı kazasız belasız mutluluk dolu doğayı ciğerlerimize kadar hissedebileceğimiz ve Hüseyin bey in dediği gibi nasıl bulduysak öyle bırakabileceğimiz, seviyoruz derken zarar vermeden faydalanacağımız bir tatil dilerim:smiley:

sayman arkadaşım merhaba bu doğa kampingin iletişim bilgileri var mıdır veya fotoğraflarını ziyaret edeceğimiz bir site Haziranda katrancı koyuna gittik ve insanlar okadar içiçe idi ki öyle bir kampta asla kalmak tercihimiz olamaz . Doğa Kamp iletişim bilgi veya fotoları takip ediyor olucam.

sayman arkadaşım merhaba Doğa Kampingle ilgili biraz daha detay verebilirmisiniz web sitesi falan varmıdır iletişim veya fotoları cevabınızı bekliyorum.

bende sizlerle aynı fikri paylaştığımı söyleyebilirim arzu eden arkadaşlarımız varsa belirlenmiş bir kampta birlikte olabiliriz
arzu eden arkadaşlarımla telefon ile de görüşebiliriz
telefonum : 0 536 818 05 16

doğa campingi soran arkadaşlara;yanıklar köyü. tuana yanı.Fethiye Tlf.252 6336262
535 8555869
şimdiden iyi tatiller,giderseniz adanalıların selamını iletirsiniz:smiley:

Katrancı koyuna gidecekler için söyleyim dün arayıp fiyat aldık çadır sizden olursa çadır yeri+elektrik 27TL,

Çadır ve malzeme onlardansa fiyat 70 tl dediler.

Açıkçası 70 tl verdikten sonrada apartta kalmak daha mantıklı geldi .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.