Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sayid Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,724
Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :smiley:) Ducato 15m3

sayid bey aracınız hayırlı olsun umarım her şey gönlünüze göre olur tez zamanda bitirip keyfini çıkartırsınız
kolaylıklar diliyorum

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :smiley:) Ducato 15m3

Çok teşekkür ederim. Uzunca bir süreç oldu ama sonu göründü nihayetinde. :smiley:

sayid' Alıntı:
Çok teşekkür ederim. Uzunca bir süreç oldu ama sonu göründü nihayetinde. :smiley:

sayit ! Motosikletini aracın içinde taşıyan mı yoksa?
Ankara'ya geldiğinizde görüşelim.
Bulent tercih edilecek üreticilerden birisidir.
Selamlar

kolay gelsin,karavanın elektrik,su,depolarını taktırın sonra mahallenizdeki marangoza gidin max.5000 tl.ye karavanın iç dızaynını yaptırın derim,bu konuda çok araştırma yapan birisi olarak söyleyeyim camper iç dızaynı yapan firmalar resmen cıvıtmışlar 26-30 bin tl ler uçuşuyor yaptığım piyasa araştırmaşlarına göre max 15 bin tlye yapılması gerekirken herkes iki yatak bir mutfağa büyük paralar istemekte parası çok olup hazır araç isteyenlere uyabilir ancak sizde kısıtlı maddiyatla yapacacağım diyorsunuz önerim malzemeleri piyasadan pazarlıkla kendiniz alın ve mahallenizdeki marangozla anlaşın göreceksiniz 10-15 bin tl cebinizde kalacak tekrar kolay gelsin.

bende bir camper istiyorum ancak araç içine iki yatak koyan fiyatı 3 e katlıyor araç fiyatı 35 bin içini yapmış fiyat 85-100 bin sonrada araç senelerce satışta bekliyor sanki herkes enayi avına çıkmış gibi bir piyasa oluşmuş sahibinden. com da 48867855 nolu çekme karavan 17 bin tl bu fiyattan çıkartın dışdızaynı kalan para max.10bin yani bir camperin içi max 10 bine yapılır demektir.

Ben de bu düşüncelerle çıktım yola. Ancak malzeme bulmak, bulunduğunuz şehre getirttirmek, değişik çözümler üretmek hep masraf. Tabii o uçuk rakamlata çıkmıyor. Çoğu işçilik rakamların bence. Ben aracımı yaparken kaç kere inip çıktığımı bir numaratörle tesbit etsem herhalde numaratör bozulurdu... Bunu göze alabilen herkes kwndi karavanını yapabilir. Selamlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://www.cs-reisemobile.de/cs-modelle/duo/e-duo.htm#start

bu adresi incelemenizi tavsiye ederim modelleri inceleyin isteklerinize cvp bulursunuz

kolay gelsin

Bende bir çılgınlık yapıp 2008 15 m3 ducato alıp karavan yapmak için yola koyuldum.Yıllar öncesinde çekme karavanım ve alkovenli motokaravanım vardı ama hazır almıştım,bu seferkini kendim yapacağım diyorum,ne derece başarılı olurum bende merak ediyorum.

IMG 20141009 164214

istedik ten sonra başarılı olursunuz internet ortamında okuyoruz yerli yabancı forumlarda eline tornavida almamış kişiler uğraşmaya başlayınca ne ürünler çıkartıyor

Karavanını kendi yapanlar için bir yıl önce Sahibinden com da bir mağaza açtım.Amacım karavanlarını kendi yapanlar için kendi ürettiğim ve piyasadan topladığım ilk el ve ikinci el malzeme ve ekipmanları sizlere uygun fiyata ulaştırmak idi.
http//karavanekipmanlari.sahibinden.com adresindeki mağazamı ziyaret ediniz lütfen.
Kolay gelsin.

Uzun zamandır yazılmamış,Karavan ne durumda,bittimi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

SON KONULAR

Geri