Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,431
Ynt: Kim Nerede?

Oralarda yeni bir karavan kampı olup olmadığına gelince, Gümüşdere Belediyesi varmış, küçücük bir ofis :smiley: onlar bilmiyor. En azından Gümüşdere'de yok dediler.

Sahile inip Kısırkaya'ya doğru, aşağıda ilk foto. Dönüşte Sarıtepe Üniversite alanından Plaj yazısını takip edip bir diğer tarafın sahilini buldum. İşte orada sezona hazırlık yapıldığını söyleyen bir büyük ekip hummalı çalışıyordu. Eski adı Gümüş Beach olan bu yerin ekip başı ile konuştum, çalışılan alanın girişte bir bölümünde, mevcut projede henüz gözükmüyor olsa da bir çadır kampı düşünüldüğünü söyledi. Israrla, karavan da gündemde mi desem bile "çadır kesin değil ki, henüz projede bile yok" dedi.

Bende isteyene buralarda bir kamp önerebilmek için eskiden de bildiğim "Mıstık Kamping"in yolunu tuttum. Mıstık Kamping Kilyos'ta. Bir kaç resimde oradan ve fiyat listesi. Çok tavsiye eder miyim, şu anda bile kalan karavanlar vardı ama çok mutlu olacaklarını sanmıyorum, yani çok tavsiyeyi hak etmeyen bir kamp. Yeşili güzel, denize uzak ancak WC ve duş benzeri işler için çok beklentili olmamak gerekli.

006

007

008

009

010

Etiketler

Oludeniz yakininda Gemiler Adasi sahilindeyiz. Sahilin hemen yaninda, zeytin agaclarinin altinda, Gemiler Adasi ve onun onune demir atmis tekneleri goren manzarasi var. Gecelemek mumkun. Kapida kisi basina 5TL ve araba basina 10TL aliyorlar. Sadece tuvalet var. Duslar soguk ve acikta. Elektrik yok. Restaurant var. Daha cok teknelerden gelenlere hizmet veriyor. Dun ogleden sonra buraya geldigimizde hava yagisliydi. Sonra yagmur durdu ama serinligi devam etti. Bugun hava bulutlu olmasina ragmen gunes yuzunu arada bir gosteriyor. Koordinatlar: 36 33'32.599N, 29 03'36.759E

Antalya Düden Kıyı şellesi parkında geceledim araç başı günlük 10 Tl tuvalet mevcut (pek temiz olmasa da) Burası bir topark belediyeye ait Gecelemk veyoladevametmek istiyenler için uygun bir yer Şelale muhteşem bir görsel sunuyor gelip görmeye değer.
Koordinatlar:
Derece olarak
36°34'59.5"N 29°05'12.9"E
Ondalı olarak
36.583191, 29.086917

https://plus.google.com/photos/103870621659585123262/albums/6153047384038890801

koordinatlar kayaköy'de bizim yeri gösteriyor:smiley:

keskint' Alıntı:
Antalya Düden Kıyı şellesi parkında geceledim araç başı günlük 10 Tl tuvalet mevcut (pek temiz olmasa da) Burası bir topark belediyeye ait Gecelemk veyoladevametmek istiyenler için uygun bir yer Şelale muhteşem bir görsel sunuyor gelip görmeye değer.
Koordinatlar:
Derece olarak
36°34'59.5"N 29°05'12.9"E
Ondalı olarak
36.583191, 29.086917

https://plus.google.com/photos/103870621659585123262/albums/6153047384038890801

Onsekiz karavan eşliğinde Keles-Kocayayla'dayız..... ;D :D

Ekli dosyalar

• DSC00002.JPG
    DSC00002.JPG
    92 KB · Görüntüleme: 499

Söke den Didim e giderken alternatif yol olarak bilinen Güllübahçe (eski tek gidişgeliş li yol) yolu üzerindeki Priene antik kenti otoparkında gecelemekteyiz Sincaplar ve bir de biz varız . Buralar çok sıcak . Yarın sabah serinliğinde kaldığımız yerden devam edecegiz.

Merhaba,
Niğde aladağlarda tek başıma 10 gün kaldım. 3000 metrede Temmuz ayında 30 cm kar var. Karagöl ve çömçe gölünü görmelisiniz sabah buz tutuyor :smiley: 10 gün sonunda şuan kapadokyada stay in peace isimli bir mekanda bahçede yavru bir kediyle buika dinliyoruz. Hepinize mutlu geceler :smiley:

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR