Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emressam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,608

Etiketler

tavsiyen için teşekkür ederim fakat 6 araba sattım 3 günde :smiley: arabam kalmadı ihaleyi bekliyorum dört gözle
İyi günler,

Bu yıl sonuna kadar 110 düz dizel bir defender almaya niyetim var. Araştırma aşamasındayım, ne öğrensem ne bulsam kardır diyorum ve eleme yapıyorum ilanlar arasında. Yakın zamanda gözüme kestirdiğim birkaç tane aracı görmeye gitmek gibi bir planım var.

Acaba elinizde iyi durumda 5 kapı 110 düz dizel defender var mıdır? İçi çok sorun değil. Özellikle yürürü ve kaportasındaki çürükler ilgilendiriyor beni. İçini yeniden yaptırmak gibi bir niyetim var çünkü. Bütçem 20-25.000tl arası. Var mı acaba böyle seçenekleriniz elinizde?

İyi günler,

Bu yıl sonuna kadar 110 düz dizel bir defender almaya niyetim var. Araştırma aşamasındayım, ne öğrensem ne bulsam kardır diyorum ve eleme yapıyorum ilanlar arasında. Yakın zamanda gözüme kestirdiğim birkaç tane aracı görmeye gitmek gibi bir planım var.

Acaba elinizde iyi durumda 5 kapı 110 düz dizel defender var mıdır? İçi çok sorun değil. Özellikle yürürü ve kaportasındaki çürükler ilgilendiriyor beni. İçini yeniden yaptırmak gibi bir niyetim var çünkü. Bütçem 20-25.000tl arası. Var mı acaba böyle seçenekleriniz elinizde?
25000 tl ye 5 kapı defender bulmak oldulça zor. Benim elimde 4 tane var yeni toplamaya başladım fakat tamamını tdı motora cevirmeye başladım.Bu yüden o fiyatların ustunde benim maliyetim oldu.Araştırmak bakmak laım ama nerdeyse imkansız

25000 tl ye 5 kapı defender bulmak oldulça zor. Benim elimde 4 tane var yeni toplamaya başladım fakat tamamını tdı motora cevirmeye başladım.Bu yüden o fiyatların ustunde benim maliyetim oldu.Araştırmak bakmak laım ama nerdeyse imkansız
Evet forumda bu sebeple açılmış bir konuda var sağolsun yardımcı oluyorlar. 110 düz dizel 5 kapı var var olmasına ancak bulması daha zor tabiki.

Düz dizel tercih etme sebebim sorunsuz çalışması ve özellikle yakıtı. Ancak araştırmaya devam ettikçe bd30da baya kafamı çelmeye başladı aslına bakarsanız. Hatta derya beyin konusunu okuyunca (düz dizelden bd30a çevirdi o aracnı) baya kafama yattı. Amam bd30 aynı sorunsuzluk ve yakıtı verir mi bilemiyorum.

Hani belki bd30dan yanada kullanabilirim oyumu ancak şuan için yeterli bilgim yok o konuda.

Eskisine göre az hiç hesaplama ile uğraşmadım ama düz dizel 33'' lastik li perkinse göre 35''lastikli BD30 daha yakıyor kesin .

Lastik boyutlarındandır belkide. Bir arkadaşımız farklı motorları da kullanmış zamanında BD30 düz dizele göre 1-2lt daha az yakıyor diye bir yorum yapmıştı, ondan sormak istedim.

Lastik boyutlarındandır belkide. Bir arkadaşımız farklı motorları da kullanmış zamanında BD30 düz dizele göre 1-2lt daha az yakıyor diye bir yorum yapmıştı, ondan sormak istedim.
Ben az yaktığından hesaplayamadım en uzun gezim de bir depo yetti oda iğneada turu hem uzun yol hem arazi de geçti çokta hızlı bir tur oldu basabas 1 depo yakmadım kalan mazotla bir hafta istanbulda kullandım şehir içinde .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,452
Kayıtlı Üye Sayımız
172,105
Kaydolan Son Üyemiz
kmete35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR