Kocaeli Kartepe Hakkında Bilgisi Olan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan m.vatan1283 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,735

Etiketler
Ynt: Kocaeli Kartepe Hakkında Bilgisi Olan

rabbit' Alıntı:
Binek Araçlar o tarihte cikamaz demişsiniz ama kar lastiği ile zincirlede olsa çıkılmaz mi acaba
kartepeye çıkabilirsiniz.Ama ben yayladan bahsettiğim için yaylaya çıkılamaz.Önemli olan ,lastiğin yanı sıra 4 çeker olması ve aracın yüksekliğidir.Benimde 4 çeker aracım yok binek aracım var. O yüzden 4 çeker aracı olan arkadaşlarımla çıkacağım.

,Ev ne taşınma işlerinden...ihtimal azaldı....sadece uzaktan takip

Evet tüm planlarını yaptığımız kamp sonunda geldi :smiley: Yarın saat 09:00da hareket etmiş olacağız. Soğucak Yaylası yerine rotamızı İnönü Yaylasına çevirdik.

Aramızda amatör telsizciler varsa 145.750 88.5 Bilecik Rölesinde dinlemede olacağız.Eğer imkanlar el verirse kocaeli röle frekanslarında da dinlemede olacağım.

TA2IBU

Güzel fotoğraflarınızı bekliyoruz. Takip.

Merhaba,
Cumartesi sabahı yola çıktık ve kampızı kurup ,gezip eğlenip pazar günü akşamı eve döndük.Maalesef ki kar hiç yoktu.Kuzey kısımlarda çok az sanki temsili gibi kar vardı.Havanın güneşli olmasına rağmen oldukça soğuktu .Yatarken -1 dereceydi (01:00'da).Sabah kalktığımızda çadırlarımızın dışı buz tutmuştu :=)

Eğlenceli bir kamptı.Fotoları çeken Lütfü arkadaşımızdan bir kaç gün içinde fotolar ve videolar geldiğinde ekleyeceğim buraya da.

Fotoğraflara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz :smiley:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002355111270&sk=photos&collection_token=100002355111270%3A2305272732%3A69&set=a.733223506766146.1073741861.100002355111270&type=1&notif_t=like

Açık ve zaman zaman güneşli olması fotoların güzel çıkmasına destek olmuş...hissettimki soğuk havada foto çekmek pek hoş değil...kaldığınız yaylaya isim koydum...DONMACA YAYLASI ;)

Kocaeli İzmitte yaşayan biri olarak Birçok kez Kartepe'de kamp attık. Doğası ve şehre yakınlığı ile tavsiye ederim. Bir çok kamp alanları mevcut ancak biz genelde ücretsiz atacağımız kampları tercih ediyoruz. Bunlar arasında Kartepe'nin en güzel yerlerinden biri olan İnönü yaylasını tavsiye ederim. Buradaki kampımız ile ilgili bir yazı ve video hazırlamıştım. Size oldukça geniş fikir verecektir.

Kartepe İnönü yaylası kampı nerede ve yol tarifi | turluyorum.net

Kocaeli İzmitte yaşayan biri olarak Birçok kez Kartepe'de kamp attık. Doğası ve şehre yakınlığı ile tavsiye ederim. Bir çok kamp alanları mevcut ancak biz genelde ücretsiz atacağımız kampları tercih ediyoruz. Bunlar arasında Kartepe'nin en güzel yerlerinden biri olan İnönü yaylasını tavsiye ederim. Buradaki kampımız ile ilgili bir yazı ve video hazırlamıştım. Size oldukça geniş fikir verecektir.

Kartepe İnönü yaylası kampı nerede ve yol tarifi | turluyorum.net
Turluyorum netteki yazılarınızı okuyorum. Keşke araba ile içanadolu gezisinide, araba ile ucuz tatil nasıl olur da ki yazınız gibi ayrıntılı yazsaydınız daha iyi olurdu. Bu sene Allah izin verirse iç anadolu rotanızı uygulayacağım.

Yazılarımı okuduğunuza sevindim. İç Anadolu Akdeniz turu rotamı güncelledim birez gittiğiniz yerdeki farklı gezilecek yerler listeleri ekledim. Bu bilgileri de dikkate alırsınız. Gezilecek yerler zevke ve ilgi alanına göre değişebiliyor. Kısmet belki bir gün bir yerde karşılaşırız.

Araba ile İç Anadolu Akdeniz Turu rotası | turluyorum.net

Yazılarımı okuduğunuza sevindim. İç Anadolu Akdeniz turu rotamı güncelledim birez gittiğiniz yerdeki farklı gezilecek yerler listeleri ekledim. Bu bilgileri de dikkate alırsınız. Gezilecek yerler zevke ve ilgi alanına göre değişebiliyor. Kısmet belki bir gün bir yerde karşılaşırız.

Araba ile İç Anadolu Akdeniz Turu rotası | turluyorum.net
Ayrıntı dediğim mesele, bende sizin gibi arabamda konakladığım için gezilecek yerlerin haricinde o yerlerde ücretsiz, araçta konaklamaya müsait yerleri de belirtmenizdi. Mesela; Konya da ücretsiz nerelerde konaklanır. Kapadokya da her yerde konaklanabilir mi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR