Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 457,112
Dağ dağa kavusmaz insan insana kavuşur , Van nire İzmir nire ? Gönülleri bir oldumu herşey olur , geldiğin için teşekkürler @erek.65 328400d94eb2f91c621ad9183490d823

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
arkadaşlar bu siteden çıkabilen var mı bildiginiz. hesap silme taleplerine cevap bile vermiyolar.

en azından açıklayıcı insanca bir cevap bekliyor insan.

mesajların keyfi cevaplanmaması küstahlık ve çıkma talebinin yerine getirilmemesi de düpedüz zorbalık.
Sedat Açıl a , bu durumu anlatirsaniz , yardımcı olacaktır.

Biz burada paylasimlardan memnunuz , ayrıca paylaşım yapmadiginix surece zaten aktif olmadiginiz için sizi kimse hatirlamaz , ama tüm konulara mesaj gonderdiginizi görüyorum , buda bana mantiksiz geliyor

Son düzenleme:

Dağ dağa kavusmaz insan insana kavuşur , Van nire İzmir nire ? Gönülleri bir oldumu herşey olur , geldiğin için teşekkürler @erek.65 328400d94eb2f91c621ad9183490d823

Dün volkan abi ile tanıştık misafir etti bizi kendisini tanıdığım için çok memnun oldum ayrıca vermiş olduğu hubs için çok teşekkür ediyorum

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 64120
Dikkat yedek parça dolandırıcılığı !!!!
Aracıma gerekli olan parçayı bulmak için internetteki çıkmacıları araştırken ZORLU OTO ÇIKMA adında sayfadaki telefonu aradık ve adının Burhan olduğunu söyleyen (sonradan öğrendimki ZEKİ TEPEALTI imiş ) parçanın ellerinde olduğunu kargo ile göndereceğini söyleyip FERHAN GÜNSÜR ismili Vakıfbank Maltepedeki hesaba eft yapmamı söyledi , eft yapıldıktan sonra malum telefonlar kapandı birdaha da açılmadı , daha sonra internetten yaptığım araştırmada v bu şahısın onlarca kişiyi aynı şekilde dolandırdığını öğrendim bilgi link ( 02167061934 no.lu numara hakkında BİLGİLENDİRME ) bizim başımıza geldi sizlerin gelmesin , internetten yedek parça alımında dikatli olmanızı öneririm.Selamlar Saygılar
Hocam çok geçmiş olsun :(

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karakoyde sordum bulamadım oralara da sorarım birde Manuel hub alicam bulgardan attığınız siteden başka var mı satan

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Würth tampon ve dış plastik aksam parlatıcı alın bunu rahat temin edebilirsiniz

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şanzımanın BTR M74 veya W4A040 oldunu anlamanın basit bir yolu varmı. 300.000 km aracın şanzıman yağ ve filitresini değiştirecem nerden temin ediyorsunuz.

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genel bir bilgi paylaşalım, mercedes w4a040 sanziman musso ve korandolara 4 silindirlilere takilmamis, 5 silindir duz dizellere(turbosuz) 01.06.1996 dan , 16.05.1998 e kadar , turbo dizel 5 silindire 01.06.1997 den , 16.05.1998 e kadar , benzinli araclara 01.06.1997 den 24.05.2000 yilina kadar , yani dizellerin sadece mayis 1998 tarihine kadar uretilen araclara konmuş ,

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR