Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 457,135
Koreden trim aksamı getirteceğim postayla ufak tefek ihtiyaci olanlar yazsınlar büyük parça olmaz...

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Çok teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için, benzinli bana da mantıklı geldi. Şu anda satılık bir tane benzin lpgli var Kayseri'de kısmet olursa bi pazarlık edicem yakın zamanda. Bu arada Ankara'da bulunan bi araç sahibi varsa, Kayseri'ye kadar gitmeden önce aracın boyunu, cüssesini görmek için bana 10 dakikasını ayırıp aracını gösterebilecek bir abim varsa çok sevinirim. İstenen yere, müsait olunan bi zamanda gelip kafa ütülemem.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Murat korando ) hocam gittin mi kayseriye ?

Çok teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için, benzinli bana da mantıklı geldi. Şu anda satılık bir tane benzin lpgli var Kayseri'de kısmet olursa bi pazarlık edicem yakın zamanda. Bu arada Ankara'da bulunan bi araç sahibi varsa, Kayseri'ye kadar gitmeden önce aracın boyunu, cüssesini görmek için bana 10 dakikasını ayırıp aracını gösterebilecek bir abim varsa çok sevinirim. İstenen yere, müsait olunan bi zamanda gelip kafa ütülemem.

Ankarada ostimde hurdacilarda iki adet korando var gidip bakabilirsin araçlar pelt ssangyong çıkma diyince ankarada adamların site sayfa çıkıyor

Arabanin tamponuna cila sürmüştüm biliyorsunuz sonra tampon her yerinden degil ama yine bazi yerlerinden aklaştı bende aldim elime isi tabancasini ve tampon arkadaşları kararttım iyi oldular ...

Ankarada ostimde hurdacilarda iki adet korando var gidip bakabilirsin araçlar pelt ssangyong çıkma diyince ankarada adamların site sayfa çıkıyor

Pert haldekileri görmesem daha iyi olur çarşamba günü yerinde incelerim artık

Hocam bu yerin adresi var mı elinizde dediğiniz seyi yapıp aradım yok dediler büyük ihtimalle ben yanlış yeri aradım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar selamlar bir müddet girememistim

IMG 20171007 181742

Biraz ara verdik diye konu donmasın, hepinizin birbirinizin tecrübe ve bilgilerine ihtiyacı var , araclarinizi usta ( usta adi altında çakallarin insafına bırakmayın ) bilgi ve tecrübe paylaşımına devam edelim....

Bu arada bilgi geçelim benim korandoyu bir sure önce sattim , su an bir galericide satilikmis malum sitede ilanı var , beni arayan soranlara öncelikle tesekkur ederim , fakat aracın su anki durumunu bilmiyorum ve satışının benimle bir alakası yok , forumda ve FB sitemizde paylaşımlarla devam ediyoruz. selamlar , saygılar....

Yazdan beri alternatör den sıkıntı yaşıyorum
Uyumlu dinamo denemek yerine birebir aynisini arayan ustalardan cekmekteyim

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR