Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 482,824
B53a20fff19495cabdf455c3195daff7

arka dingilin yaninda bu sekilde pul var orada oran yaziyor
98f18d9ce424be7438273ce39504d446

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Alin cengiz abi daha deneyimli ama das gibidir rexton ama hangisinden alacaksiniz yeni kasa 2.0 mi eski kasa 2.7 mi

2.7 ler aslında Mercedes ML 270CDI ile aynı motor. Beni pek ürkütmüyor ama yaşından dolayı çekincelerim var.
Yedek parça tedariği volvodan ssangyong 'a geçincede pek değişmeyecek. Çıkmacı da bulumassan ebayden yol gözlersin.
Sanırım yeni kasanın parasını toparlayana kadar bekleyeceğim...

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neye gore 4.27, neye gore 4.89
Yada r 85 Lee 4.89 mu

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi ayna var mahruti var aynanin.mahrutiye orani difransiyel orani ( diff ratio ) dur diff orani dustukte arac hiza gelir ama gucten duser diff orani artikca arac guce gelir hizdan duser bendeki yuksek oran 4.89

7c8c367e04d84c404e41edd94ce897f9

2.7 ler aslında Mercedes ML 270CDI ile aynı motor. Beni pek ürkütmüyor ama yaşından dolayı çekincelerim var.
Yedek parça tedariği volvodan ssangyong 'a geçincede pek değişmeyecek. Çıkmacı da bulumassan ebayden yol gözlersin.

2.7 lerde parca sıkıntısı yok her parça serviste mevcut

Servisi var parcasi var rextonlarin mevcut dist. Getirdi 2.7 rextonlari o yuzden parca pincik sikintisi yok

Yanlış anlaşılmasın. Ben parça derken plastik iç aksesuar yada bunun gibi vs.. demek istemiştim. Yoksa araçları yürütmekte sıkıntı yok...

S.içi 37_40 krs ,uzun yol 30-35 ama son 2 aydır bakamadim

Ben o hesaptan anlamıyorum km de bu kadar krs yakıyor varın siz hesaplayin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR