Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 482,781

Etiketler
İzmir'de bir Şanzuman beyincisi vardı, ne oldu o iş, beklemede mi?
Sizin yazdığınız doğru , konustum bekliyorlar taşınma işi araya girince ertlemek zorunda kaldim buyuk ihtimal cuma randevu alip ptesi goturmeyi dusunuyorum , tam gun test olacakmis bende araci oraya birakip yapmam gereken o cevredeki bazi isleri ayni gune denk getirmeye calisicam

Sizin yazdığınız doğru , konustum bekliyorlar taşınma işi araya girince ertlemek zorunda kaldim buyuk ihtimal cuma randevu alip ptesi goturmeyi dusunuyorum , tam gun test olacakmis bende araci oraya birakip yapmam gereken o cevredeki bazi isleri ayni gune denk getirmeye calisicam

Öncelik yeni hayatınızı sisteme oturtmak, sonrasında vaktiniz olur bu işler için. Aklıma geldi sordum öyle :smiley:

Cumaya kadar burada isler yoluna girer ins fazla birsey kalmadi , benim aractaki sorun aciliyeti olmadigi icin beklettim , burada baska beyincilerde var islerinde gayet iyiler fakat deneme yanilma ile isi yapiyorlar , bu benim pek hosuma gitmedi , youtube da bakiyorum , bilhassa mercedes şanzımancilar , cihazlar baglayip tam olarak sorun nerede goruyorlar , bende boyle bir yer ariyordum ,paylastiginiz icin tskler İzmirde boyle bir servisin oldugunu bilmiyordum bu sekilde fazla kurcalatmadan sorunu gorebilecegiz .

Bendeki sorun cok sık olmamakla beraber aralarda 4. viteste 90 /110 km hizla giderken hafif gaz kestigimde , 3. vitese gecis yapip , 30 saniye sonra tekrar 4.vitese geciyor , normalde gaz pedalindan ani ayagimi cektigimde yapmasi gerekeni cok hafif gaz kesmede yapabiliyor .

Bende yok oyle birsey , bende de onu yapmasi gereken yerde gec yapiyor , gec dusuruyor vitesi

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklisin , Krank durum sensörüne baktirmadim , şanziman testi yapilinca orada birsey cikmazsa o zaman yöneliriz
Birde aklıma gaz pedalindeki sensör geldi. FB de ispanyollardan biri bu sensörü ters çevirin geçişler rahatlıyor demişti. Araçtaki mevcut durum bana sensör hatası gibi geliyor...

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

04eb93f4dbea922f4b2752b04f4608a6

Birde aklıma gaz pedalindeki sensör geldi. FB de ispanyollardan biri bu sensörü ters çevirin geçişler rahatlıyor demişti. Araçtaki mevcut durum bana sensör hatası gibi geliyor...

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Önerileriniz için çok tskler not aldim şanzimana girmeden kontrol etmekte fayda var...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR