Küçük Böceklerin Büyük Dünyası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan meseregan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,490
Ynt: Küçük Böceklerin Büyük Dünyası

Merhabalar,
Murat emeklerine sağlık diyorum.
Siz levrelke avunun ben Çanakkale'de denizlerin padişahını yiyorum hemde boğaz manzaralı balkonumda.
Nasılmı yiyorum kesinlikle dedem ve babamın dedesi gibi yiyorum, babam gibi değil.
Hani sizin levreklerde iyi yenir, yiyebilen herkese afiyet olsun diyorum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Etiketler

Teşekkür ederim Niyazi Abim.

Abim keyif senin valla. Afiyet olsun abim. Yediğin senin olsun abi, bari boğazın manzarasının fotoğrafını çekte, biraz daha gururlanalım, dünyayı dize getirdiğimiz yerleri görerk.

Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Onların sayesinde bu gün burada bu yazışmaları yapabiliyoruz.

Saygılar Niyazi Abim.

Merhabalar Murat'ım.
Bak hazır sırtında çanta varken gel beraber gezip fotoğraflayalım, yiyelim içelim.
Ben şimdilik sadece o kutsal yerleri yaya olarak geziyor ve balkondan seyredebiliyorum.Şimdilik arabam ve fotoğraf makinem yok.
Söz becerebilirsem ilk işim olacak.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Güzel bir şeyler sergileye bilmişsem ne mutlu bana.

Niyazi abi cidden oralara gelip, oraları görmek bu vatanda yaşayan herkesin boynunu borcu. En kısa zaman da geleceğim inşallah.

Arabayı da değiştiriyorum. Frontera alacağım bende, eski sevdama geri dönüyorum sözün kısası :smiley::smiley:

meseregan' Alıntı:
Teşekkür ederim arkadaşlar. Örümceği bir çay bahçesinin kenarında çektim. Benim de favori fotoğrafım o.

:smiley::smiley:

Selçuk Bu hafta sonu plan yaptım ama önümüzde ki hafta sonu ayarlayıp gidebiliriz. Hafta içi ararım seni. Müsait olursan plan yaparız.

tamamdır dostum bu hafta sonu için kamplı bi etkinliğim var arkdaslarla toplanıp kamplı dalışlı bi organzasyonumuz war bu hafta sonu boşluk ayarlayabilirsen seni de aramızda görmek isteriz

İyi günler
Sy Toygar

Bu kadar güzel ve canlı fotograflarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

Teşekkürederim Batuhan bey benim için zevktir.

Selçuk netarafa gitmeyi düşünüyorsunuz ? Organizasyonun detaylarını haber verebilirmisin. Muhtemelen gelebilirim.

Böceklerin bazısı çok sevimli gelse de bazısı soğuk ya da tiksindirici geliyor bana..Bazıları ise korkunç tabi ki,akrep en başta olmak üzere :smiley: Salyangoz fotoğraflarını sevdim :smiley: ilerde ürkünç fotolar karşısında mağdur olmam inşaallah :D :D

Aman benim fotolarım yüzünden mağdur olmayın :smiley:
Böcekler konusunda haklısınız, kimisi iğrenç olabiliyor. Ama fotoğraflarını çekmek çok eğlenceli :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.