Küheylan'ın Homurtusu..!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,190
Ynt: Küheylan'ın Homurtusu..!!

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Sardinye Florenz Belinzona 627

Sardinye Florenz Belinzona 628

Sardinye Florenz Belinzona 630

Etiketler

Yolculugumuzdaki yeni Duragimiz.Santa Maria Navarsee.kalcagimiz yer Camper sosta Deniz 20 m.Dag Havasindan sonra birazda Deniz Havasi alalim.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Sardinye Florenz Belinzona 631

Sardinye Florenz Belinzona 633

Sardinye Florenz Belinzona 637

Sardinye Florenz Belinzona 640

gezgör' Alıntı:
Merhabalar,Gezenbilir Ailesi,Gecenlerde ,Küheylanin bakimini yaparken, Homurdanmaya basladi.Ne var dedim,Yakinda Havalar bozacak, Kis gelecek biz daha hala sicak bir yerlere gitmedik, Deniz yüzü göstermedin daha diye söyleniyordu,Arpasini verince hep böyle yapiyor.
Bende bos bulunarak nereye götüreceksin dedim,Siz hazirlanin ben götürürüm dedi.Tamam hazirliklar yapildi.3 Tarafi Denizlerle cevrili ülkeye dogru Düstük yola,dura kalka dere tepe Saat gece yarisi oldu,ben dedim yoruldum o dedi Varcagimiz yere azkaldi olmaz dedim,Arpasini doldurup,Karavandaslarinin yanina cekip yattik.
Bizimki Küheylen da hep böyle yapıyor. Biz de koca yaz geçti doğru dürüst denize gidememiştik. Şu an sizin görüntülediğiniz çoğrafyanın aynısında Antalya yakınlarında bunları yazıyorum. Her yer makilik biraz çam ağacı var zemin kumluk. Pırıl pırıl ama çok da fazla yakmayan bir güneş var. :smiley:

Mutlu geziler diliyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

Merhaba Fehat bey,Demekki Küheylanlarda bu Hastalik var :D ama Gezdirince geciyor.Demekki bunlarda Telapati de var, Siz dogusunda bizde batisinda Tatilimizi gecirmisiz.

Hava Durumu icin Tesekkürler,Insallah 2 hafta daha tutar Biz 1 haftaligina Antalyaya gelecegiz. :smiley: Aile ziyareti icin.Size Güzel ve Saglikli Tatil diliyorum.

Selamlar.

Bu günkü turumuz Tekneyle Sardinyenin meshur beyaz Sahilleri ve sahil boyunca Güzel Kayalar.Kaptanimiz Franko.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Sardinye Florenz Belinzona 696

Sardinye Florenz Belinzona 652

Sardinye Florenz Belinzona 655

Sardinye Florenz Belinzona 691

[attachment=1] Bu beyaz sahillere sadece Teknelerle gidiliyor ve 1 Saat kalabiliyorsunuz.Sahilin temiz kalmasi icin bu yöntemi bulmuslar.
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Sardinye Florenz Belinzona 704

Sardinye Florenz Belinzona 714

Sardinye Florenz Belinzona 723

Sardinye Florenz Belinzona 726

Burada 2 gün kaldiktan sonra Dag yolunu kullanarak Sardinyenin Batisina gececegiz.Dag Köylerinde Yollar dar ve yükseldikce tek seride düsüyor,Aralara yan cepler koymuslar .

Sardinye Florenz Belinzona 792

Sardinye Florenz Belinzona 794

Sardinye Florenz Belinzona 802

Talan üzerinden Bosa sehrine geldik.Fotograflarda gördügünüz gibi ilk yapilasmalar Tepelerde ve Evler degisik renklere boyanmis.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

Sardinye Florenz Belinzona 813

Sardinye Florenz Belinzona 814

Sardinye Florenz Belinzona 818

Buradan sonraki duragimiz Alghero sehri.Yoldan Manzaralar.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3] Kaptanin Karni acikti ve Yardimci Kaptanimiz bir seyler hazirliyor.
[attachment=4]
[attachment=5]

Sardinye Florenz Belinzona 829

Sardinye Florenz Belinzona 833

Sardinye Florenz Belinzona 832

Sardinye Florenz Belinzona 834

Sardinye Florenz Belinzona 835

Alghero ya geldik ilk isimiz Bilet alip Tekne ile Sardinyanin en büyük Magarasina gidecegiz.Harika bir Magara 300 yillk oldugunu söylediler.Bende Rehberin yalancisiyim. :D Karari siz verin.
[attachment=1]
[attachment=2]

Sardinya Florenz Belinzona 408

Sardinya Florenz Belinzona 359

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR