Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 215,838
Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

İlhan Abi dediğin gibi su yılanı çoktur.Özellikle kayık kenarına asılan balık hapislerine çok dadanırlar selamlar...

Etiketler

Ayhan Abi senide mayıs ayında buralardan geçerken dediğin gibi poyrazlara bekliyorum selamlar..

Mustafacım kesin uğrayacam pogramı ona göre yaptım hafta sonuna getırecem ki sen musayit olasın.3 günümü oraya ayırdım.Saygılarımla kardeşim

devam

Resim 6

Resim 7

mustafayetim' Alıntı:
Poyrazlar fotoğraflarını beğenen tüm arkadaşlara selamlar.Ayhan Abi bahçemiz baba mülkü göle sıfır konumda 1050 metrekare.En güzel yanı birinci derece sit alanı yapılaşma yasak.Var olan yapılar kaçak ve haklarında yıkım kararı var.
Çekme Karavanım bu bahçede duruyor.Muaynehanemden çıkıp bahçeye varmam tamıtamamı on bir dakika.Balık tutmak için bir kayığım var.Bahçenin bakımını erkek kardeşim yapıyor.Bu sabah çektiğm bir kaç foto ve devam...
Paylaşım için teşekkürler Mustafa Bey,
Bahçeniz çok güzel, sit alanı olmasa eminim bu kadar güzel kalamazdı...

mustafayetim' Alıntı:
Ayhan Abi senide mayıs ayında buralardan geçerken dediğin gibi poyrazlara bekliyorum selamlar..
çok güzel keyifli ,manzara süper ,siz hayatın güzelliyini yakalamışsınız süper,allah goğadanve güzelliyinden ayırmasın,mutlu kalın ,saygılar.

mustafayetim' Alıntı:
İlhan Abi dediğin gibi su yılanı çoktur.Özellikle kayık kenarına asılan balık hapislerine çok dadanırlar selamlar...
Mustafa kardeşim, Erden emmiye kamera çekimlerinde konu mankenliği yaparken bizzat yaşadım. Ben suda, onun elinde kamera " Kıbraşma fona karavanlarıda almaya çalışıyorum" dedikçe, ayağımdaki yılan sayısı çoğalıyordu. Kalın sağlıcakla.

İlhan abi ve Firdevs abla 2-3 saat sonra kutsal topraklara gelecek,bende Derya yı alıp gideceğim akşam yemeğini orada yemeği planlıyorum,vakti olan varsa akşama buyursun.

mayıstosböce' Alıntı:
İlhan abi ve Firdevs abla 2-3 saat sonra kutsal topraklara gelecek,bende Derya yı alıp gideceğim akşam yemeğini orada yemeği planlıyorum,vakti olan varsa akşama buyursun.

Ömrümü yediler yahu...Bunların ikisi ne zaman bir araya gelecek?Vakit var nakit yok-Nakit vardı ,vakit yoktu...çare yok bekleyeceğiz ab uyum yasalarındaki son paragrafı emekli maaşlarının ab ye endekslenmesi :D Size afiyet olsun,bol muhabbetler...

Katılmamak eldemi cavit abi

Dün akşam güzel bir akşam yemeği yedik hep beraber.Sonra dumanların arasında birisi belirdi.

Poyrazlar haziran 6 004

mayıstosböce' Alıntı:
Dün akşam güzel bir akşam yemeği yedik hep beraber.Sonra dumanların arasında birisi belirdi.

o....... ataları ve kendisi kutsanmış siyu kabilesinin büyük reisi, oturan boğanın ağbisinin kuzeninin oğlunun dayısının yeğeni ''bulutların üstünde yüzen adam'' dır

Bülent bey tüm sayfalara bakmadan ve okumadan yazmak istemedik işte bu ortam bu dostluk bu yaşam buuuuu dedik siz ve diğer katılımcılara cok ama cokkkk teşekkürler

enverdede' Alıntı:
Ömrümü yediler yahu...Bunların ikisi ne zaman bir araya gelecek?Vakit var nakit yok-Nakit vardı ,vakit yoktu...çare yok bekleyeceğiz ab uyum yasalarındaki son paragrafı emekli maaşlarının ab ye endekslenmesi :D Size afiyet olsun,bol muhabbetler...
Enver abi, teşekkürler,
Bir gün denk düşeriz.
Yalnız işimiz yasaya kalırsa bize baston düşeceğe benziyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR