Kutuları Gömmesek - Uçan Balona Bağlasak?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmetsinan81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,365

ahmetsinan81

Ana Kamp
Mesajlar
36
Tepkime Puanı
0
Yer
İzmir
Web
www.facebook.com
Çok saçma gelebilir biliyorum ama strafordan küçük bir kutunun içine, kutuyu bıraktığımız yer,koordinat,saat bilgilerini ve bulanın size ulaşabileceği (telefon, sosyal medya adresi vb.) bilgileri yazıp, helyumla doldurulmuş basit bir uçan balonla gökyüzüne salsak, balon yaklaşık olarak 25-30 km. irtifada basınçtan ötürü patlayacaktır, ve kim bilir nerede, kimin eline geçecektir? Ben bunu bi denemeyi cidden düşünüyorum, sonucu burdan paylaşırım :smiley:
 

EtiketlerGezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst